Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
1. kvě 2010

Coko, já jsem teda zvědavá jak to s tebou dopadne, jestli to pořídíš normálně nebo císařem. 😉

leny16
1. kvě 2010

sep-luxus bříško 😵 ale připadá mi stále skoro stejné odminula 😉
coko- taky jsem zvědavá hlavně kdy porodíš, já to tipuji do čt 🙂
leny- odsáváš taky? Nebo není potřeba? Supr, že ti ten zánět polevil 🙂 , prý je pak ženská z toho chudák nefunkční 😒
marhul- tak co? Líbala jsi? 😵 🙂

coko.joko
2. kvě 2010

ahojda,
tak ja jsem ted vstala,dam se do hromady a pujdem na snidani a pak se podivat na ten maraton....vcera jsem byla olibana taky pod tak krasnym stromem a jeste me rekl V.basicku 😵
leny16 tak ty do ct.marhul do st.....a ja rikam do patku.... 😀 vcera me zase tak bolelo brisko,ze jsem musela jit smer vana a naparit se a prestalo to... 😀 tak mrknu vecer....

leny2
2. kvě 2010

Coko, tak já tipuju sobotu. 😉

leny2
2. kvě 2010

Leny, neodstříkávám, ono není ani moc co, mám čím dál míň mlíka, a když je tam toho dost, tak to všechno vytáhne, je to různý. Bojujem, uvidím jestli se to nějak zlepší. Teď mu dávám někdy i z obou prsou, aby se napil a přikládám ho často, aby se to podpořilo.

septim
2. kvě 2010

zdravim tak ja prihazuji nedeli 😀 leny 16 dekuji no doufam ze uz moc neporoste 😉 leny 2 to je dobre ze je to uz daleko lepsi 😉 ja byla vcera ve meste s holkama vsude spousta stanku tak to bylo super. Dala si langose a byl super. 😀 Zitra mam kontrolu tak jsem zvedava co noveho se dozvime a kolik prcek bude vazit se tesim 😉

coko.joko
2. kvě 2010

Ahojda,
no holky,muj dr.rika nedele,takze vyhraje asi sept jako vzdy 😀 ja se vratila z maratonu a byl pekny jsem uplne koukala jaky lidi behaji...snidane byla taky moc dobra...pak zaclo prset a ted je tu bourka,tak jsem rada,ze jsem doma 😵 😵
sept,tak to je super,ze jsis uzila vylet na Staraci s holkama a hlavne,ze sis dala langose....jsem si hned vzpomela na nas jak v lete byl ten den parniku a my se tam cpaly langosem a tema klobasama 😀 😀
leny2,to ja si myslim taky,ze budu bojovat s mlickem...

leny2
2. kvě 2010

Septim, tak jste si to s holkama užily, to je dobře.

leny2
2. kvě 2010

Coko, neboj, budeš mít mlíčka dost, neplaš. 😉

leny2
2. kvě 2010

Hlavně vás to musí v porodnici dobře naučit, abys neměla rozkousaný bradavky a mazat hned od začátku Bepanthenem. Nám se to teď krásně podařilo, vůbec ani jedna prasklinka.

coko.joko
2. kvě 2010

leny2,to vis ja vse vidim radsi hur nez lepe 😵 😵
co malej Vojtisek???

leny2
2. kvě 2010

Vojtíšek spinká, tak jsem šla rychle nakouknout, co je tu nového.

leny2
2. kvě 2010

Coko, musíš se na to dívat pozitivně. 🙂

coko.joko
2. kvě 2010

leny,to mam uz zbaleno ten Bepanthenen a snad me to nauci...aspon si myslim...... 😵 😵 mam je uz ted hrozne citlive a predstava,ze by ted prcek mel pit tak je po me jak to boli.....staci,kdyz si na ne sahnu ja.....

leny2
2. kvě 2010

Tady se mračí, asi bude pršet. Vyžehlila jsem prádlo, uklidila, pozašívala kde jakou dírku a zítra se asi pustím do úklidu kuchyňské linky, už to potřebuje.

coko.joko
2. kvě 2010

Spinka,taky bych sla spat,ale to bych zase v 23hod.uz koukala a byla vyspala 😝
no,to se rekne pozitivne,ale ja takkkkk bojim......
dneska jsem ucila jak se sem dostane V.aby vam pak dal vedet a tak jsem zvedava jak to pak zvladne......abych pak neprijela z porodky a teprve neoznamovala,ze jsem porodila 😀

coko.joko
2. kvě 2010

leny,tady bouri a prsi jako blazen.....no kuchyn mam uz uklizenou a vse hotove,takze ja ted uz nic nedelam....

leny2
2. kvě 2010

Ty už nic nedělej a odpočívej a nabírej síly.

leny2
2. kvě 2010

Porodu se neboj, dopadne to dobře, však oni tě nenechají trápit.

coko.joko
2. kvě 2010

no,prave ja uz nic nedelam jsem se nadelala az az 😀 😀

leny2
2. kvě 2010

To je dobře, že nám V. bude psát co je nového a hlavně fotečky Lennyho.

coko.joko
2. kvě 2010

no leny,fotecky Lennyho asi budou az ja budu doma,protoze to uz ucit V.nebudu....staci,ze pisne a me pusti za tri dny a pak vam je dam sama...... 😵

leny2
2. kvě 2010

Tak to vydržíme, hlavně že nám dá vědět, jak se ti daří. 😉

coko.joko
2. kvě 2010

no kdyby nahodou nenapsal a ja se neohlasim jeden den,tak at me nekdo z vas pisne a ja pisnu na mobil co je snama,ale V.je sikulka a verim,ze to zvladne 😀

leny2
2. kvě 2010

Tak se zatím opatruj, zase nakouknu.

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Všem hezký večer 🙂

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Coko koukej myslet pozitivně 😉 Mlíčka bude dost,neboj!

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Koukám,že už je tu tipovačka 😀

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Všechny se opatrujte a zítra krásný start do nového týdne 😵

septim
2. kvě 2010

coko tak mi pisni az pojedete a ja to sem napisu. 😉 neboj´to zvladnes. Ja dnes uklidila celej byt a jsem vyrizena bricho tvrdne o sto sest tak jsem zvedava jak zitra dopadnu. Rodit jeste nemuzem , tento yden musit totiz vybrat pani co mi sem bude cele sestinedeli chodit na celej den pomahat. Jsem zvedava zitra odpolko prijde prvni adeptka 😀