Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Všem pohodový start do nového týdne...nám už je dneska osm týdnů 😵 😵

Jen to počasí by teda mohlo být lepší 😠

A já večer vytuhla,usnula jsem jak špalek už u kojení 😀 Byl to náročný den,hlídání,návštěvička,nákup...joooo Kubíkovi jsme koupili hrazdičku a mooooc se mu líbí...tak jsem ráda 😉

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Sept antiko mám Cerazette,je pro kojící....pak přejdu na jinou. Tahle je hodně šetrná,má jen jeden hormon 😉

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Sept to jo dírek mám dost-třeba dvě nosní 😀 😀 😀

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Sept tobě dneska na kontrole hezké zprávičky...určitě ještě vydržíš 😉

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Coko tobě přeju moooc krásný den...a bacha středa se blíží 😀 😀 😀

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Kuba v akci

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Tak vstávat a koníkovat 😵

coko.joko
3. kvě 2010

marhul,streda jeste mam cas neboj ja to dam do toho patku 😀 😀
je Kuba je sikulka jak si hraje to je sileny jak to utika vid....ja uz se taky tak tesim az budu nuchlovat Lennyho.... 😵 😵

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Coko letí to šíleně,nám budou v sobotu dva měsíce!!!!!!!!!! Teď je už s ním velká sranda,je ukecaný - teda jako nevím ale po kom 😅 - no a už chce všechno pozorovat,ale co je nejzajímavější,tak nejvíce se mu líbí Beník...pořád na něho kouká a dokonce reaguje na jeho kňourání...normálně ho očima vyhledává!!! No a Beník ho pořád hlídá a chodí spolu spinkat na postel 😀

leny2
3. kvě 2010

Ahoj holky,
koukám Coko celá, to jsem zvědavá, kdo se trefí s tipem.

leny2
3. kvě 2010

Marhu, to je hezký, že takhle kámoší s Beníkem. 🙂

coko.joko
3. kvě 2010

marhul,to je super,ze uz pozoruje a je sranda a ukecany je po tobe uz te znam a ty taky tu papulu nezavres 😀
leny2 to ja taky no V.chce na 10,kveten ale to asi nedam....v noci me chytali ty krece jak tomu rikaji poslicce a fakt to bolelo...tak jsem si rikala,ze kdyz tohle boli takhle jak pak boli ten porod 😀 no rikam hrabe me cim dal vic.......

leny2
3. kvě 2010

Marhu, tak jsem se dočetla, že mělo u vás proběhnout mazlení, dopadlo to? 😉

leny2
3. kvě 2010

Já jedu na kontrolu do Arlety 11.5. dopoledne. Chci se s paní doktorkou poradit o antiko, přemýšlím o té Mireně, uvidím.

uhlicek
3. kvě 2010

Ahojda holky
Marhulinko nasemu Kubikovi se taky moc libi hrazdicka,uz si ji i sam rozehraje jak do ni mlati,vcera na zemi preplazil pul deky,tak jsem koukala, kde az je,obraci se s briska na zada,jestli to takhle pujde dal,tak v pul roce asi poleze.Misa byl pravy opak tezkej pohodar.Vecer se strasne nahlas smal,ze me ukapla i slzicka.
Od dopoledne budu bez notase,pritel si ho bere na cesty.Coko kdyby prisla tvoje chvile,tak at probiha vse v pohode a jste s Lennym v poradku. 🙂

uhlicek
3. kvě 2010

Leny2 moje skoro svagrova Mirenu ma uz 2 roky,taky si ji davala asi rok po porodu a je sni moc spokojena.

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Coko po mě,jo? Hmmm to není možný,já taková tichounká,vždycky někde v koutě 😀
Coko a neboj třikrát zatlačíš a Lenny je venku 😉

Leny já vytuhla a usnula...se mnou to tak jednoduchý nebude,bojím se-to víš,panna se bojí 😀

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Uhlicku tak to je Kubík šikulka 😉 Oni asi všeobecně Kubíkové 😀 Nám každý říká,že za chvíli nám bude asi běhat,jak je čiloučký 😀 😀 No snad ještě chvíli teda ne 🙂 Mě taky strašně dojímá,když u něho vidím něco nového,takže vlastně slzičky kapou dost často 😀 Nejvíc mě dojímá,jak se na mě krásně směje,když na něj mluvím a strašně mi pak chce taky něco říct 😀

leny2
3. kvě 2010

Ahoj Uhlicku, to je Kubík šikula. 🙂

leny2
3. kvě 2010

Marhulinko, jsou to prostě naše zlatíčka vytoužený a oni nám tu lásku teďka vrací.

uhlicek
3. kvě 2010

Tady leje a leje 😠 ,tak mam program jasny,budu zehlit kupy pradla,v patek jsem jeste stihla vyvetrat periny a povleknout.
Potrebuju,aby bylo ve ctvrek trochu prijatelne,jedu do HK na seminar,abych byla vzdelana zdrav.sestra,jede se mnou mamina,tak bude hlidat a taky pujdem neco pokoupit. 🙂

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Tady taky poprchává a já chci ven!!!

leny2
3. kvě 2010

Dneska to nevypadá na nějaké procházky. 😒

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Já půjdu jen na chvilku,ať je Kubík na čerstvém vzduchu...

leny2
3. kvě 2010

Já se dám asi do úklidu té kuchyně,jak jsem si naplánovala včera.

coko.joko
3. kvě 2010

uhlicku,dekuji moc.... 😵
leny2,tak opatrne uklizej 😉
marhul a ty si uzij prochajdu 😉

leny2
3. kvě 2010

Vojťas se probudil a čučí, tak se asi do úklidu zatím nedám, to už asi nezabere, tak až po papání až usne.

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Já už mám vypráno a uvaříno...večer mě čeká kopa žehleníčka 😵

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Já čekám,až se Kubík vzbudí,dostane baštu a pak vyrazíme tady u nás alespoň do obchodu,protože mě strašlivě honí mlsná a nic tu nemám ☹

leny2
3. kvě 2010

Tak my jsme taky napapaný, tak počkám až usne a jdu něco dělat.