Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. kvě 2009

Septim, přečti si můj příspěvek na str. 64, já jsem hlásila předem, že nemůžu v sobotu.

leny16
18. kvě 2009

sep- já osobně jsem s tím souhlasila, ale to bylo před kontrolkou, nemohla jsem vědět, že mi dá tak málo vycházek a riskovat, že přijdu o všechny peníze, to fakt ne. Až budu mít lepší vycházky, tak určo příjdu, ale prosím o více pochopení, díky

septim
18. kvě 2009

leny16 to je jasne mas neschopenku to vim 😉

janysek70
18. kvě 2009

Ženy klíííííííííííííííd 😅 😅 😅 😅

leny16
18. kvě 2009

však my jsme v klidu 😀 😉

janysek70
18. kvě 2009

No tak o co jde, vždyť jsme vlastně všechny byly o víku nemocné a já dokonce NT a musela jsem držet plod 🙂 a až se mi to potvrdí či vyvrátí, tak čoko písnu a sejdeme se, není problém a pro ni to problém určo také nebude, když je z HK a nikam nemusí jet.... 🙂 😉

leny16
18. kvě 2009

Já se taky budu snažit ukecat vycházky abychom mohly do té ZOO 🙂

janysek70
18. kvě 2009

🙂 Jo na ZOO myslím a čoko s ní také počítá 🙂

leny2
18. kvě 2009

Uhlicek by nám mohla napsat jak se jí daří. 🙂 Trochu nám tu rozhodit těhu bacilky. 🙂

leny2
18. kvě 2009

Písnu ji SMS.

janysek70
18. kvě 2009

Jj písej, jak nám řekne, jak na to 🙂
Leni, co děláš doma, když už ti učení odpadlo?????

uhlicek
18. kvě 2009

Ahoj holky uz jsem tu,jsem rada,ze na me myslite,me v sobotu prepadla hrozna ryma,boli me v krku,jsem jak lemra,obcas je mi blbe od zaludku,zitra mi z nemocnice pusti moji drahou polovicku,uz mu je hej,ale mel komplikace,tak jsem rada,ze jde uz domu,ale at si nemysli,ze bude vymyslet 🙂 ,ve ctvrtek jdu na UZ,tak bojim bojim,dnes jsem si cvicne udelala test,lezel tam tak sam 😵 ,takze PRSK PRSK PRSK

leny16
18. kvě 2009

Taky prskám o 106 😲 😉
jany- furt mám co dělat
😉 pes mi ted líná, takže se mi zdá, že furt jenom luxuju 😀 chodím se psem na procházky a hlavně odpočívám. Už se totiž začínám cítit těhotně 😀 bříško mi nějak bolí, zadýchávám se, jsem ospalá, žáha pálí....jak důchodce 😀 a to jsem vždy byla takový rychlík 😅 🙂 však to sama za pár poznáš 🙂
uhlíček- ten strach znám, ale neboj bude to ok, kolikátý tt vůbec jsi? Pak dej vědět 😉

septim
18. kvě 2009

jo coko bude zase odjizdet na tri tydny do nemecka tak uz asi nic nedopadne ☹

uhlicek
18. kvě 2009

Ahoj Leny16 mela bych byt asi 7.tyden,kdyz jsem byla tehotna s malym,tak jsem u Dolezala na prvnim UZ byla 6+6,tak uvidime.

leny2
18. kvě 2009

Leny, to je krásný, že už se cítíš těhotně 🙂

Uhlicku, SMS funguje, to je dobře, že jsi se ozvala, hezky se kurýruj, ať vyženeš všechny bacily z těla a na ultrazvuku bude všechno dobrý, neboj, držím palce. 🙂 Je, nemocnej chlap, to si asi užiješ, jestli je ten tvůj jako všechny ostatní, ale si tě nedovolí honit, musí si tě teď hýčkat. 🙂

leny2
18. kvě 2009

Uhlicku,po ultrazvuku si doplň do pasu údaje, aby ti naskakovali týdny.

leny2
18. kvě 2009

Leny a Uhlicku, děkujeme za prskance těhubacilů. 🙂

leny2
18. kvě 2009

My jdem grilovat masíčko, tak juknu zase navečer.

uhlicek
18. kvě 2009

Tak si uzijte grilovacku,neboj ja se honit nenecham,to zase ne,pred chvili volal,jak se nudi,ja ho doma zamestnam,ze nebude mit cas se nudit 😀

janysek70
18. kvě 2009

Hezký Uhlíčku, tak hodně štěstíčka na čtvrtek 😵 😵 😵

Však ona si čoko čásek udělá, bude stimulovat až se z ní bude kouřit a pak držet plody a spich bude, strach nemám 😉

leny2
18. kvě 2009

Správný přístup Uhlicku. 🙂

leny16
18. kvě 2009

uhlíček- tak to už asi uvidíš tukat srdíčko
😉
leny-užij si grilovačku, dnes je na to krásné počasí 🙂
septím- díky za zprávičky o čokoušovi, dnes večer se jí chystám volat 🙂

leny2
18. kvě 2009

Tak jsme se pěkně napapkali, jak jsem celý víkend nejedla, tak to teď doháním, 3 kg jsem shodila, ale myslím, že budou hned zpátky. Jdu juknout na zprávy, mějte se tu krásně.

uhlicek
18. kvě 2009

Tak jsme taky dorazili z venku,rychle naveceret a do koupele,vecer se chystam zehlit,moc se me nechce.

leny2
19. kvě 2009

Ahoj všem,
přeji krásný dne, i když u nás leje jako z konve. 🙂

janysek70
19. kvě 2009

.hoj....u nás je to naprosto stejné 😝....krásný spací den, vůbec se mi nechtělo z pelechu

leny2
19. kvě 2009

Ty se máš, že můžeš být doma, taky bych se na to nejraději vyprdla a byla v pelíšku doma.

janysek70
19. kvě 2009

Hm, ale já se tu vztekám, bo mi pořád někdo bombarduje telefonátama s takovýma blbostma, které nejsou schopni si sami vyřídit....., mě může vysvobodit už jedině to těhu

janysek70
19. kvě 2009

Leny16, nemluvila jsi včera s čoko???