Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
27. kvě 2010

Ahojky
Sep, já ano.... 😀

septim
27. kvě 2010

😀 ja taky teda nekdy 😀 co budes dnes delat janysku 😉

janysek70
27. kvě 2010

Já tu od sedmi likviduji pracovní věci, abych se toho už pomalu zbavila, hlavně ležáků.... a odpolko jedu k paní kadeřníkové. Včera jsem jela z práce na pedinu a mám noženky jako nové, šlapou o106 🙂

septim
27. kvě 2010

o tak to se hned lepe chodi 😉 ja dnes budu prat a uklizet je tu bordel jako v tanku 😉

janysek70
27. kvě 2010

Tady taky, včera Michal skládal kolíbku, tak už stojí v ložnici a dodělával tu stěnu do předsíně..... a mně to tu stále nějak neubývá, jsem měla strach, že s tím praním věciček začnu jako blázen moc brzo, ale než se k tomu dostanu....

septim
27. kvě 2010

to mi povidej vzdy jeste neco prikoupim a porad dopiram 😉 tak nafot a dej to sem jsem zvedava 😉 to je silene jak ty tydny litaji a clovek porad zjistuje co mu chybi 😉

janysek70
27. kvě 2010

Nafotím, jak ji ustrojím, na tom samotném dřevě by nebylo nic kalého vidět 😉

coko.joko
27. kvě 2010

sept jasne odrihavame...je to sice u nas na delsi dobu,ale po kazdy si rihne....
tak jsem se konecne nasnidala a jdu uklizet.......malej konecne usnul na jak dlouho o nikdo nevi,ale musim toho vyuzit.....
ty jo sept ty uz mas 39tt.....jak ja se tesim na Barborku 😵

septim
27. kvě 2010

ja si myslim ze si na ni jeste tak dva tydny v klidu pockame se ji nechce 😀

septim
27. kvě 2010

me napadlo uz jen to odrihavani jinak fakt uz nevim 😉

coko.joko
27. kvě 2010

no to je jak ten nas taky se mu nechtelo a proto to takkkk dlouho trvalo.....no sept...ja uz to beru tak,ze nekdo ma prdiky min a hold my mame hodne....
jinak holky vcera jsem koukala jako blazen...Lenny se pretocil na bok a kdybych ho nechala pokracovat tak se pretoci na brisko...mazec.....Alena (ta pani co ke me chodi) rikala,ze je hrozne zivej a ze to budeme mit asi veselo....ze nam jeste ukaze...

septim
27. kvě 2010

tak to brzo. Ja mam akorat obuvu kdyz se ji nebude chtit ze me fiknou. Pry nemuzu dostat vyvolavacku takhle brzo po cisari ze jsou pak silnejsi kontrakce a hrozi prasknuti delohy. To se mi teda moc nechce budu se modlit aby pomohlo odloupnuti v pondeli u doktorky.

janysek70
27. kvě 2010

a taťka neodlupuje?

coko.joko
27. kvě 2010

sept,prave,ze brzo zacina.....no ja uz bych teda vyvolavacku nikdy nechtela po tom co jsem si prozila....bych sla opravdu na cisare....a jak to je v CR taky ti daji jen tu lokalni a nebo celovou narkozu.....

dasty79
27. kvě 2010

Ahoj holky - tak dnes opět ET nebude, zase volat ráno.To jsou nervy, to je strašný.
A už máme jen 6 bojovníčků ☹

janysek70
27. kvě 2010

Klid Dasty, taky jsem si každý den volala, jak se vyvíjejí a transfer jsem měla 4. den po OPU, to už byly morulky

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Ahoj kočky,jdu vás pozdravit....mám teď smutnovaté období....tak nestíhám,psala jsem si o tom zatím jen s holkama "vedle"

dasty79
27. kvě 2010

díky Janýsku.Vám se to pak povedlo přirozeně,viď?

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Dasty zůstanou ti nejlepší!! A věř,že stačí jen jeden šikulka 😵

marhulinka
autor
27. kvě 2010

Nesíthám vás dočíst,něco nového?

blazenkaa
27. kvě 2010

Ahojky holčičky nějak to dneska nestíhám pěkně si povídáte 😀

janysek70
27. kvě 2010

Marhul, nového nic.....
Dasty, jj 5 transferů nic a nakonec "přirozeně" 🙂

dasty79
27. kvě 2010

děkuju holky 🙂

A co tady u vás nového???

blazenkaa
27. kvě 2010

až na to že Janýsek maká jako o závodať je v práci nebo doma nic nového . 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

septim
27. kvě 2010

cokousku muzes si vybrat jakou norkozu chces domluvis se s doktorem dopredu. 😉 janysku tatka by odlupoval jak o zivot ale me to nejak nebere 😉 telo si asi zvyklo na zatez tak ted mu je uplne jedno ze celej den makam a taham holky 😉 dasty to se vyviji dobre a uvidis ze to i dobre dopadne. 😉

janysek70
27. kvě 2010

Blaži, já se neošidím a už mám pro dnešek dopapírováno, najím se a budu se chystat k městu........

Sep právě nevím, zda jít do celkové narkózy nebo lokální 😒

coko.joko
27. kvě 2010

dasty bude dobre uvidis..to dopadne...
sept,tak aspon to.....
pisu jak debil malej na ruce rve....

coko.joko
27. kvě 2010

jinak sept,byla semnou na pokoji holkao cisari a mela tu lokalni a docela si ji chvalila.....ty pujdes do jaky

coko.joko
27. kvě 2010

kdyby si teda musela,ale verim ze ty to das i bez ni

septim
27. kvě 2010

jestli se to samo rozjede ☹ vyvolavat nebudou ☹ ja bych dala celkou jsem strasnej srab a na sale pri vedomi bych to nedala ☹ no snad se to rozjede uvidime 😉