Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
31. kvě 2010

tak tam jezdím každou chvilku zrovna 2 dny před KET jsem tam byla

janysek70
31. kvě 2010

Sep hned jak zjistila, že je těhu, tak se přestěhovali vedle porodnice 😀 😀

blazenkaa
31. kvě 2010

no to mě spíš naviguje do porodnice protože se do čtvrtka rozrodí 😉

septim
31. kvě 2010

@blazenkaa ja bydlim hned v tom prvnim panelu u silnicedo nemocnice to mam minutku 😀 tak kdyby se ti chtelo stav se ti pisnu jeste do IP muj telefon
@janysek70 mam to jisteny

janysek70
31. kvě 2010

Michalovi létají v telce autíčka z Kobry 11 a nemůžu ho vyrušit, aby mi to našel, jsem kvůli tomu pustila i velký PC 😒

blazenkaa
31. kvě 2010

To já se ráda stavím ,ale aby jsi se nerozrodila sice nevím kterej první panelák jesli jako u Sanusu u té malé vrátnice nebo u té velké

Koukala jsem na ty fotečk to mi přišlo že jsi to břišečko měla minule niž 😉

septim
31. kvě 2010

@blazenkaa to si taky myslim u te velke do prava jedes do spitali a do leva ke me. 😉 vlastne po prave strane vydis nemocnici a po leve panelak pred domem mam pohotovost teda bejvalou ted uz je vse ve fakultce 😉

septim
31. kvě 2010

michal si dela srandu ze leze nahoru aby si nespletla dirku a NEVYLEZLA PUSOU 😀

mysicka.hk
31. kvě 2010

Ahoj ženy tady to zase žije 🙂
Teď, když půjdu spinkat 🙂

blazenkaa
31. kvě 2010

tak jsi moc hodná Septi doufám že se mi do té doby nerozsipeš jedu tam ,ale až na 14.30 tak nevím v kolik by jsem přijela

nebo nosem

blazenkaa
31. kvě 2010

Docela mi to zvedlo náladu

mysicka.hk
31. kvě 2010

@blazenkaa to malé si s tebou jen hraje, aby jsi na to nemyslela a v
A budou // 🙂

blazenkaa
31. kvě 2010

Septim koukam že máte doma taky veselo zato já se zase doma žeru nudou protože ten můj je zase v práci 🙂

septim
31. kvě 2010

by ji vykoukla z kazde nosni dirky jedna noha 😀 to nevadi tak by jsi pisla v kolik dorazis ja jsem stejne doma a urco se nerozrodim 😉

coko.joko
31. kvě 2010

teda sept ty mas brisko to je uplne nadhera,ted jsem rikala,Vratovi,ze teda uz jsem rada,ze takove nemam ja....je ted pohoda si lehnout na brisko a odpocivat...s tema kilama si nic nedelaj,protoze ja je mam taky porad a hlavne me klesa pomalu deloha a tak to bude u me taky hodneeeee dlouho trvat nez to dam dolu.....a kolik mas nahore.....
blazi az pojedes do A.tak toho vyuzi a stav se u sept,ale nemas sanci mluvit,protoze sept tu pusu nezavre 😀

septim
31. kvě 2010

@blazenkaa a co vlastne dela?

blazenkaa
31. kvě 2010

@mysicka.hk já nevím uvidíme ve čtvrte

septim
31. kvě 2010

ja mam asi 18 az 19 kg nahore ale to je tim ze porad zeru a urco je to taky hodne voda si porad rikam 😀

septim
31. kvě 2010

@coko.joko pri dvojkach jsem mela dole hned 15kg tak uvidim kolik pujde ted doufam ze taky hodne 😀

blazenkaa
31. kvě 2010

@coko.joko mě to vůbec nevadí já jsem zase taková že raději poslouchám

@septim dělá ve škodovce v Mladé Boleslavy v lisovně

septim
31. kvě 2010

@blazenkaa u nas je porad co poslouchat 😀
@coko.joko ani nevis jak se tesim jak lehnu na bricho. jestli neporodim do pristi soboty tak pojedu asi s michalem do Brna na zavody, a jestli ani z toho neporodim tak uz nevim.

janysek70
31. kvě 2010

To mi Michal fotil v sobotu telefonem

blazenkaa
31. kvě 2010

@septim septim ty si docela dovoluješ na to v jakém jsi stavu

Hlavně budu zvědavá na ty tvoje holčičky snad mi to výjde

coko.joko
31. kvě 2010

sept,to das dolu,taky jsme mela hodne nahore a uz jsem dala hodne dolu,ale porad to neni on 😵
blazi,to ja taky rada povidam,ale kdyz jsem se sept tak fakt nemam sanci a to me taky ta hubicka jede........ 😵 😵 no jdu dat neco k jidlu mam nejaky hladik

blazenkaa
31. kvě 2010

@janysek70 teda tobě to sluší 🙂

septim
31. kvě 2010

taky jsem mela dala jsem dva rohliky s kremilkem 20 dkg sunky od kosti misku sopaku a na to Pikao jsem dnes objevila v obchode a neodolala 😀
@blazenkaa doufam ze ti to vyjde

septim
31. kvě 2010

@janysek70 no jo to je ale pekna panicka moc ti to tam slusi 😉

coko.joko
31. kvě 2010

sept ty blaho,at neporodis na zavodech v Brne to by byla prdel......si blazen ja bych do toho teda uz nesla.....nebo fakt jak rikam,ze bude Michal rodit v aute na dalsnici.......

blazenkaa
31. kvě 2010

já jsem se taky už nadlábla v neděli jsem koupila malou makrelku tak jsem jí celou zdlábla bez pečiva

janysek70
31. kvě 2010

Já večeřím ledový salátek, mňam...
Jj "pěkná panička" 😀