Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
8. čer 2010

@leny2 děkujii,já se s fotákem teď dost vyřádím...nevím,co fotit dřív...no a k Vánocům si chceme koupit nový,tenhle začíná zlobit při přibližování 😠

marhulinka
autor
8. čer 2010

Copak máte dneska všechny v plánu? Bude nejspíš pěkný pařák,tak se neusmažte 😀

marhulinka
autor
8. čer 2010

Já jsem doma teď dopolko,pak razíme pryč.

septim
8. čer 2010

ja si jedu na 9 hodinu pro vysledky a pak do fakultky jsem zvedava co mi reknou. celou noc mam kontrakce a dost bolej tak se treba uz trochu otviram no uvidime.

marhulinka
autor
8. čer 2010

@septim to moooooc přeju,ať se to hezky rozběhne!! Tak tfuj tfuj tfuj

janysek70
8. čer 2010

Hm, tak že by už? Ty bláho to je vždy ke konci každého těhu napětí.

marhulinka
autor
8. čer 2010

@janysek70 Se celá třeseš na to první místo co? 😀

janysek70
8. čer 2010

Jasňačka 😀 , ale přeji si nyní hlavně, ať to mají ty holky Septíkovský za sebou a jsou v pořádku 😵

janysek70
8. čer 2010

Já mám poradnu dnes odpolko, tak bude UTZ, jsem zvědavá, jak rosteme a jak šmudla leží, dle pohybů určo není hlavičkou dolů

marhulinka
autor
8. čer 2010

@janysek70 jůů tak hezkou kontrolu,pokoukáníčko 😵 Ráda na to vzpomínám a snad to ještě zažiju 😀 Ikdyž pohled do postýlky je stejně nejlepčejší 😵

coko.joko
8. čer 2010

Zdar...tak nam je dnes uz 4 tydny 😵 to leti jako vada..
taky dneska mame vyroci svatby,tak zajdem nekam na nejakou dobrou hamku....
septiku,porad cela...ja porad cekam a cekam a ty porad nic....doufam,ze do patku uz bude ta tvoje L.....na svete.... 😵 😵
janys...o je noveho v ULICI.....a dneska si uzij krasny pokoukani na UTZ.....
marhul,ty si uzij odpolko....no ja nevim kde je to slunce 😕 tady teda ne.....ale zase vam tam posilame trochu toho deste..... 😀 😀

leny2
8. čer 2010

Ahoj holky,
Septim, že by už se něco dělo? držím palečky.
Janýsku,ty si užij UTZ a pak nám poreferuj, jak se Štěpánkovi daří.

leny2
8. čer 2010

Coko, něco dobrého si dej, taky už se těším, až někde vyrazíme.

septim
8. čer 2010

tak jsem doma kontrakce mame krasne jen spodek nejak nespolupracuje, ale panu doktorovi se podarilo me alspon z pulky odloupnout tak uvidime jestli se to rozjede nebo ne. Mam cas do patku rikal ze by byl moooc rad kdybych porodila, jestli ne tak v patek na osmou tam jdu znova, dne me nabraly spousty krve a v patek by se videlo podle vysledku jestli bych tam rovnou zustala a nebo nastoupila v pondeli. Ale co beru prasky tak se mi jaterky daly dohromady kleslo to na pulku tak jsem rada. ale ty bolesti uz me lezou na nervy je to tak neprijemne. A po tom odloupnuti jsem zacala jeste trochu spinit, no uvidime jak se bude ted prdolce chtiti ven 😉

leny2
8. čer 2010

@septim to musí být pro tebe nekonečné, už tolik příznaků, kontrakce a stále nic.

leny2
8. čer 2010

@leny2 to špinění je asi že ti odchází ta hlenová zátka, taky jsem asi tři dny špinila před porodem.

leny2
8. čer 2010

@septim to špinění je asi že ti odchází ta hlenová zátka, taky jsem asi tři dny špinila před porodem.

septim
8. čer 2010

nevim uvidime doktor rikal ze je to tak 50na 50. Ted se ma pry doma snazit tatka, ale ja teda nemam ani pomysleni. Ale bolelo to jako krava, jsem myslela ze mu urvu ruku 😀

coko.joko
8. čer 2010

septiku,ty teda mas trable...to nechapu,proc to vzdy ke konci tak trva vse....a tahne se to hrozne..... 😵 ja ti preju,at porodis do patku....
holky dostala jsem krasnou kyticku od Vrati a pak jeste od Lennyho......ted jsem dovarila a Vrata je s Lennym venku a pak dame jidlo a zase pujdem na prochazku...sice tam je zatazeno,ale to nam nevadi......

septim
8. čer 2010

ten konec je opravdu nejhorsi, ale jestli budu mit porad ty kontrakce takhle silne tak na to prdim a zitra tam jedu 😉

coko.joko
8. čer 2010

sept jak jedes vzdyt to mas 10 kroku do fakultky 😀 😀 me stacili ty moje kontrakce a uz dlouho to nechci zazit 😀 no kdyby neco tak pis na mobil.....

septim
8. čer 2010

neboj pisnu ted jsem jeste zacala krvacet a hleny odchazeji krvave tak se mu to odloupnuti asi trochu povedlo 😀 neboj pisnu ale ono to zas tak horke urco nebude 😉

mysicka.hk
8. čer 2010

@coko.joko jestli jim ta předpověď vyjde tak tady následující 3 dny pršet nebude.
Asi jsi ten déšť poslala jiným směrem 😀

marhulinka
autor
9. čer 2010

Hezké ránko 😵

marhulinka
autor
9. čer 2010

@septim tak už čekám nějakou zprávičku tady!!! Šupky dupky

marhulinka
autor
9. čer 2010

Dneska to vypadá zase na pořádný pařec...

marhulinka
autor
9. čer 2010

Copak máte všechny v plánu?

blazenkaa
9. čer 2010

Ahojky holčičky přeji všem krásné slunečné ráno 🙂

janysek70
9. čer 2010

Čau 🙂
Sep???????

blazenkaa
9. čer 2010

Janysku tak jaké bylo pokoukáníčko určitě se na tebe Štěpánek krásně koukal .

Septim moc ti držím pěstičky aby to bylo už brzo a už tě ta tvoje holčičky moc netrápila

Coko tak doufám že jste si daly aspoň nějakou pořádnou dlabanici .

Marhulinko jakpak se vede vám už jsi v pohodě ?

blazenkaa
9. čer 2010

Janysku taky koukám co Sep jestli už něco.Ty nic nevíš ?