Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
29. čer 2010

Jo zapomněla jsem napsat, že taťka hlídal a zvládli to kluci na jedničku. 🙂

leny2
29. čer 2010

Septim, to se vůbec nedivím, nedovedu si představit jaký musíš mít kolotoč doma.

marhulinka
autor
29. čer 2010

Hezký večer 😵

marhulinka
autor
29. čer 2010

@septim tak to je fajn,že už jsi doma 🙂 😵

marhulinka
autor
29. čer 2010

@leny2 venku je krásně,tak tu nikdo teď nestraší 😀

septim
29. čer 2010

@marhulinka diky ve spitale to byl opruz jsem myslela ze utecu uz tam nikdy nechci 😉

marhulinka
autor
29. čer 2010

@septim to ti věřím...doma je doma,ikdyž tam máš fofr,tak prostě je to to nej,viď?

leny2
29. čer 2010

@marhulinka ty jsi kočka. 😵

marhulinka
autor
29. čer 2010

@leny2 😀 😀 néé to ta fotka asi zkresluje 😅

septim
30. čer 2010

jsem se chtela zeptat co se takhle sejit na kavicku a neco dobreho kdyz je tu cokulino treba v Duranu je tam velka zahradka a hezky bychom se vesly 😉 dnes to zase vidim na pekne vedro a to me cekaji urady se z toho zblaznim.
@marhulinka leny ma pravdu opravdu ti to moc slusi jsi kocka 😉

leny16
30. čer 2010

klidně se můžem sejít, ráda bych vás viděla, ale já můžu jen o víkendu

septim
30. čer 2010

@leny16 tak ja to zkusim s cokousem domluvit na sobotu nebo nedeli 😉

marhulinka
autor
30. čer 2010

Hezký sluníčkový den všem...my teď dorazili domů...od rána jsme byli pryč...tak teď se tu schováme před tím hicákem 😀

@septim naštěstí to na úřadech jde rychle...alespoň u mě to šlo 🙂 Tak snad už to máš za sebou. Já to říkám,že ta fotka asi klame,páč teda kočka leda tak pěkně macaťoučká 😀 😀

Jéééé vy se budete srážet...my jsme o víkendu pryč ☹

leny2
30. čer 2010

Ahoj holky,
tak jsem se dostala k PC až teď. Ráno jsme jeli pro vysvědčení, se musím pochlubit, měl samé jedničky, ale zatím je to jen první třída, uvidíme jak to půjde dál. Ale moc nás potěšil holomek jeden. Máme tu babču na tři dny, tak budu hodně pracovat a babča hlídat Vojtíška.

leny2
30. čer 2010

Koukám že budete mít sraz, já o víkendu taky nemůžu, tak si to užijte a hezky pokecejte.

janysek70
1. črc 2010

Čauky ženy, žádné velké novinky tady, všechny máte lítání kolem miminek a užíváte si léto 🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
1. črc 2010

Ahojky já ani moc nelítám-to už bych se tuplem uvařila 😀

@janysek70 jak ti je s bříškem? Máte nějaké speciální chlazení 🙂

leny2
1. črc 2010

Ahoj holky,
celý den jsem se nezastavila, mám tu tchýni, hlídá Vojtíška a já pracuju, ještě jsem tu měla děti od bráchy, tak ten den utekl jako voda. Užíváme si bazén a sluníčka. 🙂

leny2
1. črc 2010

@janysek70 už se ti to hezky krátí, všechno máš nachystané, tak už si to jen užíváš, viď?

leny2
1. črc 2010

Vojtíšek je taky za ten den tak krásně unavený, že večer ho položím a do 10 minut spinká, krásně usíná sám, to jsem ráda.

leny2
1. črc 2010

Japak naše snažilky Mysicka a Blazenka?

marhulinka
autor
2. črc 2010

Hezký sluníčkový pátek 😵

@leny2 taky si užíváme sluníčka,ale jen dopolko a pak navečer 😵 Přes den je to mazec 😠

marhulinka
autor
2. črc 2010

Ahoj při sluníčkovém pátku...

@leny2 taky si užíváme sluníčka,ale spíš po ránu a navečer...přes den je to masakr 😀
Myšicka byla asi na těch borůvkách,tak peče dobrůtky 😀

marhulinka
autor
2. črc 2010

Ježiši tak nejdřív se mi to první neukázalo,tak jsem psala znovu...no že už to slunko na mě působilo?? 😀 😀

septim
2. črc 2010

zdravim to vedro me nici dnes mame kontrolu u doktorky tak jsem zvedava jak Lucinka roste, ale asi jo protoze doma na vaze mame 4 200g , ja chodim ven az tak kolem 18 hodiny jinak se tam snad neda ani vydrzet. Co planujete na sobotu a nedeli? Nam prijede navsteva tak musim neco upect. Jeste jsem se chtela zeptat jak casto koupete ja ob den ale nevim jestli to neni moc casto. Cokousek rikal ze jednou tydne ale to se mi zda moc malo kdyz v porodce koupaly denne.

leny16
2. črc 2010

@septim -ahojda sep, my koupeme každý den, máme z toho takovou rutinu na spinkání, ale ze začátku jsme koupali je tak 1 za 2 dny, či 3. At vám Ko dopadne fajn a dej pusinku malé za všechny tety Arletačky 😵

leny16
2. črc 2010

@septim - a co kočárek, jak jsi s ním spokojená? Určitě je fajn... 🙂

marhulinka
autor
2. črc 2010

@septim my koupeme každý den,jakmile bychom vynechali,tak si to žádá...je to prostě rituál...hraní,koupání,masážička,hamání,mazlinkování a spinkání 🙂

marhulinka
autor
2. črc 2010

@septim a teda kor v těhle teplech!! Brrrrr teda jednou týdně si to neumím představit,vždyť jsou spocinkovaný!!! Pro ně je to taky osvěžení 😉

janysek70
2. črc 2010

Ahojky, hlásím se ze svého domácího úkrytu.....a jsme v pořádku....