Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
11. črc 2010

Marhu, taky nevím na jakou injekci půjdeš?

leny2
11. črc 2010

@mysicka.hk doma moc chládek není, máme tu 28 stupňů, ale večer se to trochu zchladí.

coko.joko
11. črc 2010

marhul,taky nevim o jakou jde injekci.....
leny2 dekujem za pochvalu..

leny2
11. črc 2010

@coko.joko už spinká Lenny?

leny2
11. črc 2010

Vojta je tak strašně hodný, usíná si sám v postýlce, občas mu vypadne dudlík, tak tam naběhnu, ale je tak do 10 minut tuhej.

coko.joko
11. črc 2010

leny,dneska porad spi ted se nejedl a uz zase spi u telky s Vratou,ale v postylce nechce bejt tam ho dam a hned breci a u nas spi a je klid....to se mas teda,ze Vojtisek spinka tak krasne....ja ted zacnu ucit taky prcka na postylku,ale to bude asi muka..ale musim neda se nic delat....clovek se nevyspi,kdyz je mezi nama...

mysicka.hk
11. črc 2010

@leny2 já mám doma 23.
Pro dnešek se loučím a když to zítra přežiju,
tak večer nakouknu 😎

leny2
11. črc 2010

Mysicko, tak to v práci zvládni.

leny2
11. črc 2010

@coko.joko všechno co jsem dělala blbě u staršího synka tak se chci vyvarovat teď, zatím se nám to daří. Dudlíka si dudlá od začátku krásně, Honzík ho nechtěl a pak si cucal palec. Honzíka jsem jako mimčo v kolíbce vozila a pak mi nechtěl usínat bez vožení.

coko.joko
11. črc 2010

leny2,to mame my s Lennym..dudl nechce a pak lezi a ja se otocim a on ma celou ruku u pusinky a dudla a kdyz me dam dudl tak ho vyplivne ven...a se spanim to same....dam do postylky a rve vezmu ho a je klid....asi delam nekde chybu,ale kde 😖

marhulinka
autor
11. črc 2010

@mysicka.hk jen když má mimčo opačný rh faktor 😉

marhulinka
autor
11. črc 2010

Tak jdu chrupkat všem dobrou noc.

septim
11. črc 2010

@coko.joko ti rikam ze se hecnu a poridim pate ale zalezi to na tobe, nejdriv musis poridit ty trojcatka a to ti rikam ze i pak mysicku zamestnam ted je to uz jen na tobe krasavice 😀

septim
11. črc 2010

a nadhero do kalhot uz vlezu ale jeste se v nich necitim dobre jsou narvane ale obavam se ze ty uz se budes na sve chodit jen divat 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
11. črc 2010

sept to se ti,ale o tom zda,ze se vejdes do kalhot.... 😀 😀 😀

leny2
11. črc 2010

@marhulinka já mám taky opačný rh faktor než kluci, mě dávali injekci po porodu.

leny2
11. črc 2010

čučím ještě na inzeráty, chtěla bych koupit Vojtíškovi sedátko do vany.

marhulinka
autor
12. črc 2010

Hezké ránko,my dneska máme poradnu a očkováníčko🙂

No já se do kaťat vejdu,jen ještě trochu ten špek na břichu mě sejří...teď zase cvičit nemůžu...tak snad na podzim už mi to vyjde a budu moct chodit cvičit 😵

@leny2 já dostala injekci v porodce taky,ještě musím na jednu po půl roce

marhulinka
autor
12. črc 2010

@leny2 my teď vybírámí jídelní židličku 😵

coko.joko
12. črc 2010

Ahojda,
marhul tak at dopadne kontrola dobre a ockovani probehne bez problemu 😵 no ted pres leto stejne nosis lehky veci,tak do podzima to mas dole....ja nevim jak vy,ale me ani v tom teple nechutna a tak se cpu jen salatkama a snad to dam taky dolu.... 😵 ale je to boj holky vam povim...ty uz schanis zidlicku to uz sedite bo co-......

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko jj jsem zvědavá,kolik vážíme a měříme-teda jen Kuba...ale myslím,že těch 6kg bude mít podle mého odhadu 😀 Teď se naštěstí nosí sukýnky,šatičky,do toho se člověk vleze 😀 No a jak budu moct,tak chci s kamarádkou chodit cvičit 😵 Židlička je od 6ti měsíců,dá se polohovat na sezení až ležení,Kubovi se to bude moc líbit,rád sedí 😉

coko.joko
12. črc 2010

marhul,tak to jsem taky zvedava kolik mate.....my rostem az moc.... 😀 😀 no ja si na saticky a sukynky teda nepotrpim,ale kratasky to jisti 😵 no tak to my teda jeste nesedime a ani to nezkousime at si pekne jeste dada ma na to cas....i kdyz by chtel uz delat moc veci,ale nesmi je na to malicky 😉

marhulinka
autor
12. črc 2010

@coko.joko tojo my už jsme velký 😀 takže už ho ani na zádech neudržím 😀 už to není to hajací miminko....teď se na zemi pořád přetáčí na bříško a putuje většinou mimo peřinu 😀 Jednou se otočil i na bříško a čučel na nás skrz šprucle-nás hypnotizoval abychom už vstávali 😀 😀 No a teď se pořád šponuje do sedu...fakt mazec...

coko.joko
12. črc 2010

marhul vam je taky o 2 mesice vic nez nam.ale ten nas uz se taky pretaci na bok a staci jeste chvilka a bude na brisku.nas dr.rekl,ze je o mesic napred,tak jsem zvedava jak to bude dal....
se potim to je hrozny.....proc je takove teplo ja to takkkkkk nesnasim.......

coko.joko
12. črc 2010

sept,jsem ti zapomela rict,ze jsem rikala DR.o tom zvraceni a pry jednou,dvakrat to nevadi,ale nesmi se to opakovat....

marhulinka
autor
12. črc 2010

Tak očkování proběhlo super-Kuba vůbec neplakal,až při druhém,když to mudra vstřikovala-to bude asi po mě,taky injekce od malinka v poho 😉
Vyrostli jsme o tři cenťáky a vážíme 5990g,mudra nás moc chválila,že jsme krásný a taky teda pěkně šikovný-na kluka,kteří jsou lenivější 😵 No tak jsem zase odcházela jako pyšná matka 😀 😅
Venku je na padnutí...jsme spěchali zase honem domů,tady to máme vychlazené,nechala jsem zaplý větrák a Kuba krásně usnul v postýlce

marhulinka
autor
12. črc 2010

Navečer si zajedu na nákup,kluci budou hezky doma 😵

coko.joko
12. črc 2010

marhul,tady hrozne prselo asi 15 minut ani kanal to nebral a ted je krasne a trochu se ochladilo i kdyz uz zase kouka to slunicko,ale snad to chvilku vydrzi.....tak super,ze jste v poradku a hlavne,ze je Kuba sikulka....
ja se jdu vysprchovat...jsem sama...cokotata a Lenny sel ven....

septim
12. črc 2010

zdravim u doktorky jsem dopadla na jednicku odpolko k nam prijde na navstevu tak proberem jeste antikoncepci 😀 😀
@marhulinka super ze u doktorky vse ok 😉 za dela dirka doufam ze se hoji 😀
@coko.joko to je dobre ze je malej ok ja jsem si myslela ze kdyz jednou ze to nic nebude jen kdyby se to opakovalo 😉 jinak se nam vcera mala Lu otocila vubec nevim jak se ji to povedlo je holka pekne mrstna myslim ze to bylo vzteky nechala jsem ji plakat uz me bolinkovala ruka jak jsem ji drzela. Copak Janys jeste nic? nebo uz mame terminek? Ja se jdu ustrojit a padime na kycle. Taky dnes doslo porodne se rozsoupnu 😀 😀 😀

septim
12. črc 2010

@coko.joko to je ale pohodicka 😀