Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
16. črc 2010

@coko.joko jo a my budeme v bazénu a Janysek bude hlídat děti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janysek70
16. črc 2010

Nemáme vrata 😀

coko.joko
16. črc 2010

@marhulinka to je jasny preci a doufam,ze stim i janysek pocita,ze bude hlidaci teta a my budem v bazenku pekne....

janysek70
16. črc 2010

To tak, vy si naděláte děti a já se strhám, ne??? 😀 😀

coko.joko
16. črc 2010

@janysek70 ,a co mate misto vrat 😀 😀 jen klacek a na tom napsano....BACHA TRHAC 😵

janysek70
16. črc 2010

Ne on je vychovaný a ví, že na cestu nemůže...., zatím máme oplocený jen předek a bok 😀

coko.joko
16. črc 2010

@janysek70 ,ty blaho tak aby nas opravdu pak nesezral marhul,az tam pojedem..... 😀 ale je dobry na cestu nejde a kdyz tak budem volat od cesty na janyska

marhulinka
autor
16. črc 2010

@janysek70 takže buřta házíme do předu a rychle šupajdíme zadem do bazéjnu 😀 😀

coko.joko
16. črc 2010

@marhulinka ,to by se asi janys divil,kdyby najednou prisla ven a tam jen kocarky a my uz v bazenu 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

@coko.joko musíme ji tady na to pomalounku,polehounku připravovat 😀

coko.joko
16. črc 2010

@marhulinka, to jo...utece to jako voda a tak je na to pripravena holka jedna......akorad premyslim jak se tam dostaneme...by jsme mohli jet vsechny vlackem,uz budou velky deti a to by byla prdel....ale jestli ten vlacek stavi u janyska 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

@coko.joko nebo si pronajmout mikrobus 😀 😀 😀

janysek70
16. črc 2010

Staví, vidím z okna na nádraží, cca 500 m 🙂

septim
16. črc 2010

zdravim mela jsem dopolko navstevu tak jsem popijela kavu 😉 koukam ze jste se rozjely 😀 dneska musim malou Lu moc pochvalit spala vecer od pul devate do sesti jsem se takhle dlouho nevyspala 😉 janys to ani nevim ze jsem ti nahrala takovy hezky vzkaz 😀

coko.joko
16. črc 2010

@septim ,ty toho nevis co delas za veci..... 😀 😀
@janysek70,tak to je super kousek od tebe vyztoupime a je to............
tak ja se loucim jdu do vany a pak jdem ven.....

mysicka.hk
16. črc 2010

Ahoj ženy kdeže to včera pršelo a pročpak to nedošlo až k nám?
Já mám taky psa a hrozně miluje vodu, byla by v bazénu dřív než my 😀

septim
16. črc 2010

taky vam je takove vedro ja chcipam. Dnes jsem byla Lu prihlasit konecne na pojistovnu jsem uplne zapomela a dostala jsem darky mala plenky lahvicky ja kojici caj a nejake vzorky jsem ani necekala 😉 mala ma chudak z toho tepla potnicky uz aby byla zima 😒

mysicka.hk
16. črc 2010

@septim to se divím že pojišťovny ještě dávají dárky?
Asi máš opravdu dobrou poj. 🙂
To vedro v paneláku nikomu opravdu nezávidím 😒

marhulinka
autor
16. črc 2010

@septim no my taky asi brzo chcípneme,dneska je snad nejhůř,nejde žádný vzduch ani když mám otevřeno naproti sobě...včera sem šel krásný vzdoušek,to se pak spinkalo...dneska je tu od rána takové divné dusno 😝 Chci zimu...

leny2
16. črc 2010

Tak jsem se teďka teprve dohrabala k PC. Rovnala jsem venku polínka do půl desáté a pak jsem půl hodinky plavala v bazénu, to byl relax, to bylo žůžo. 😉

leny2
16. črc 2010

@marhulinka ještě budeš muset vydržet, hlásí vedra až do půlky srpna. U nás včera v noci pršelo, ale žádná změna teplot, spíš mě přišlo větší vedro ráno.

mysicka.hk
17. črc 2010

Krásné ránko všem 😎
Kolem 7 jsme vyběhli na procházku a do
večera nevystrčím ani nos. Teď už máme na teploměru 34 st ☹

@leny2 máte větší bazén, že v něm můžeš plavat?

leny2
17. črc 2010

@mysicka.hk máme oválný bazén 7,3 x 3,7 metrů, tak v tom pár temp uděláš. 😉

blazenkaa
17. črc 2010

ahojky hočičky konečně jsem se se mdostala měli jsme PC v prčicích a už zase blbne tak nevím jak dlouho to vydrží
ani jsem vás nedočítala protože píšete jako o život .
V tomhle vedru se nechce nikomu pracovat tak sedíme tu u PC a asi se trošku zavařil
předvčerejškem tu byla tak strašná boužka že jsem se skoro bála a to se bouřky nebojím a ve finále jsem se se taky pořádně spálila jsem jako prasáko rúžové

@septim Nevím jestli jsem ti pogratulovala k malé Lucinečce tak to aspoň teď trošku napravím sice opožděně ,ale alespoň nějaká náprava
Moc Vám novopečeným rodičům gratuluji k Lucince Je moc kouzelné a ať už jste
teď moc moc moc zdraví as už toho neprožívali jako po porodu .Doufám že už jste fit .Potníčky už je asi tto nejmenší .

@janysek70 Doufám že už lépe a jsi taky fit aby se malému Štěpánkovi chtělo ven a neprodližoval ti to jako Lucinka Sep
minule jsem tě viděla v Jičíně Jeli jsme autem a budeš moc krásná maminka moc ti to sluší

@mysicka.hk Taky vím jaké to je mít domek se silnémi zdmi je to docela příjemné,ale už ani v tědlech vedrech to nepomáhá je to tak ořáte že je doma dusno ať jsou zdi selné nebo ne

@marhulinka Kbíček je nádhernej amoc ti to s ním sluší snad jsi už i ty v pořádku

@coko.joko co mamalinkej Lenny už ti aspoň spinká v noci nebo to je pořád noční ptáče? Koukala jsem na fotky u Sep jak jste u ní byly jsk je kluk už velikej .A jak bylo v Čehách

@leny2 tak to máte pořádnej bazén to už pár tem uděláte jen aby jste se tam neutopili.To se musí asi i Vojtíškovi líbyt

Tak se tu zatím mějte já jdu do města na nákum dokuď tu je zatím, neslunečno a 27 stupňů jak venku tak doma no děs
Večer budeme mít velkou grilovačku přijedou dvoji známí tak že se to potáhne až do rána už jsem raději informovala sousedi aby se nedivily tak páá páá já se tu snad ještě ukážu hezký den všema pokuď možno bez dusna 🙂

coko.joko
17. črc 2010

Ahojda,tak ja hlasim,ze vcera jsem byla do 23 hod venku s Lennym a bylo nam krasne...vitr foukal a taky se trochu ochladilo a bylo fakt super.Porad jsem rikala,ze budeme jediny s kocarem,ale prd...tolik kocarku ve meste jsem nevidela....takze pohoda.V noci prselo a byla pekna bourka,ale ted uz tam zase leze ten pupen a to na dnesek hlasi jen 34st...tak jsem zvedava....

@blazenkaa ,Lenny je uz zlaty mimi....usina okolo ty pul desaty a desaty vecer a vydrzi spat do 3-4hod rano,pak se napapa a spi zase do 8hod.takze pohoda a pres den si hraje s hrazdickou a nebo si snim hraju ja a uz i poznava a smeje se na nas a uz je to o necem jinem......tak janyska si videla to muselo bejt teda....mela si hned fotit a pak dat na MK,protoze janys nam nechce ukazat jak vypada........

blazenkaa
17. črc 2010

@coko.joko to si piš že by jsem fotila ,ale strašně jsem pospíchala a ještě k tomu jsem řídila vypadá velice pěkně hezká maminika 🙂

blazenkaa
17. črc 2010

@coko.joko prosímtě pošlimi jak se jmenuje ten program na upravování fotek co jsi mi minule psala moc ti děkuji

mysicka.hk
17. črc 2010

Ahoj Blaženko no konečně jsi se přišla podívat,
když nereaguješ na SMSky 😉

septim
17. črc 2010

zdravim jsem byla nakupovat a musim prdolu pochvalit spala 4 hodky 🙂 coko ty mas ale vydrz to ja ve 23.00 mam davno pulnoc 😉 dnes opet Lu spala az do rana doufam ze ji to vydrzi.doufam ze dnes zaprsi uz se prijemne zatahlo a fouka vetrik 😉 taky mam dnes pohodu az do zitra jsem sama doma Manzel odjel z celou rodinkou do Brandysa k tatkovi na barak, tak jsem doma jen s Lu 😉

septim
17. črc 2010

@blazenkaa teda taky bych hned grilovala ale ted nemuzi drzim dietku potrebuju dat kilca dolu uz me ta postava pekne se.... 😒