Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
26. črc 2010

@coko.joko nevim jak 😠

marhulinka
autor
26. črc 2010

Dneska měla jet do porodky se domluvit,ne?? Na termínu?? Nebo už tlačí🙂

marhulinka
autor
26. črc 2010

Coko tuhle si stáhni,tu mám já....http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?qs=picasa...

coko.joko
26. črc 2010

@septim ,napis ji SMS a nebo brkni..... 😵
@marhulinka jsem to asi ztahla jinde a uplne me blbne pc 😵 to mas na slunecnici

marhulinka
autor
26. črc 2010

Sept máš brknout 😀 😀

marhulinka
autor
26. črc 2010

@coko.joko jj já stahovala ze slunečnice

marhulinka
autor
26. črc 2010

Tak já jdu zase krmit pa pa pa

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,ty aby ses nepridala... 😀 tak ja jdu taky krmit uz me tu nadava,ze sedim u pc.... 😀

janysek70
26. črc 2010

Ahojte, nebojte, nerodím...... Ráno jsem jela do Jc a po návratu jsem totál vytuhla i s Beníkem na gauči a nebyla jsem schopna se hnout 😀 .
Vy jste tady toho nějak moc o víku nabrebentily, to asi ani nepřečtu.... Já měla akční víkend, vše jsem doma zase přeuklidila, dorovnala a snad už před porodem naposledy. I podlahu jsem myla na čtyřech, žádný mop a večer jsem si uvědomila, že jsem si nepřežehlila bílé těhu gatě, které mi uschly po vyprání a modlila jsem se, aby mi to v noci nepopadlo 😀 .
Do nemocnice jedu až ve čtvrtek, pokud do té doby neslehnu 😉

janysek70
26. črc 2010

Ještě jsem chtěla včera přát oběma Kubulkům, ale nedala jsem to, tak opožděně vše nej a ať vás nesnědí😵

coko.joko
26. črc 2010

Jeeeee janys zije...... 😀

janysek70
26. črc 2010

Číslo 5 taky 😀 😀
Co ta Leny16, kam jeli na dovču a na jak dlouho? To už je určo min. 14 dní, co tu byla naposledy...

coko.joko
26. črc 2010

Marhul zrada a velka....me se to picaso nahralo nejde otevrit a moje vsechny fotky se nahrali do toho programu a ted me to tu skace jako blazen,.....co stim mam delat........porad me...
janys cislo 5 super.........
lena myslim,ze je jeste porad na dovce a mam takovyho tucha,ze je na Lipne......ale to nevim jestli se to zase nepletu....

marhulinka
autor
26. črc 2010

@janysek70 Děkujeme za přání,no teď mě teda málem sežral...dělal blbosti u jídla a málem mi to ukousl...je to piraňa

marhulinka
autor
26. črc 2010

@coko.joko no to nevím,já si to stáhla a funguje mi to normálka...na začátku se tě to ptalo,jestli to chceš jako prohlížeč myslím...takže teď si musíš to nastavit znovu tak,abys to neměla jako prohlížeč!!!!

leny16
26. črc 2010

Neee už jsme tu od min. soboty, jen manža měl dovču, tak jsem se mu plně věnovala.
Na dovče bylo fajn, počasí super. Pronajali jsme si tam chalupu i s tchánovci, tak jsme si mohli i někam vyrazit na atrakce a oni pohlídali

@coko.joko - Lenny krásně prospívá, bude chlapák po tatkovi

Přišla mi ségra, dopíšu později, páááá

coko.joko
26. črc 2010

@marhulinka ,tak to jeasi ono ja to potvrdila a ted me to tady skace porad a nelze nc udelat....to jsem pako....

coko.joko
26. črc 2010

@leny16 .je tak super uz jsi mezi nama to je dobre.....tak pak napis jak bylo....jo to bude kus chlapa po tatkovi....

blazenkaa
26. črc 2010

teda vy si ,ale povídáte jdu vás dočíst

blazenkaa
26. črc 2010

@septim teda septim koukám že jste mě tu malinko pomlouvali jsem asi opravdu jednoduchej ale i neutrální jak píšeše člověk

@coko.joko to si piš že jsem viděla Michala a dokonce pokaždé když jsem by la u Septim a je to pohodovej taťka

blazenkaa
26. črc 2010

@marhulinka ty nové fotečky jsi taky dělala v tom programu

septim
26. črc 2010

@blazenkaa juak se citis, vcera jsem potkala kamarada a ty byly na zavedeni ve stredu tak jsem zvedava jak dopadnete, ale verim ze dobre 😉

septim
26. črc 2010

@blazenkaa a nepomlouvali neboj jen ze jsi malou videla a ze se podoba tatkovi a jsi neutralni ze nebudes rikak ze je cela ja nebo celej Michal ale reknes jak to vidis 😉

blazenkaa
26. črc 2010

@septim jak to vidím tak to řeknu nic tajit nebudu

leny2
26. črc 2010

@septim tak zítra jedem k paní dr. jak jsi mi ji poradila, tak uvidím, co nám řekně. Očkování se nekonalo kvůli té vyrážce.

leny2
26. črc 2010

@septim můžeš mi prosím jen nastínit kde má tu ordinaci? Prý někde blízko obřího akvária, jen jestli je to někde v domečku nebo nějakém větším baráku?

septim
26. črc 2010

@leny2 je to na poliklinice kousek za obrim akvarkem

septim
26. črc 2010

@leny2 je to Foerstrova ulice. Vubec nevim jak te nasmerovat. To jedes sama s malim?

leny2
26. črc 2010

My máme navigaci, tak to snad najdem, jenom jsem chtěla vědět, zda je to právě někde na poliklinice nebo někde v privátě. Díky.

leny2
26. črc 2010

Pojede se mnou manža, má ještě tento týden dovču.