Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 jj taky jsem to už slyšela,až začne hačat,tak vyměníme 😵

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko hold si budeš muset pořídit ještě jedno mimi aby jsi ty plínky užila

leny16
27. črc 2010

@blazenkaa - blaži byli jsme u Lipna, měli jsme pronajatou chalupu

blazenkaa
27. črc 2010

@leny16 a vyšlo vám i počasíčko so to jsi určitě opálena oa odpočatá

leny16
27. črc 2010

@marhulinka - my používáme Pampers, tady i Sleep a Play, Huggies a Happy, ale pampers se mi zdají nej.....takové měkké...Ale spíš kupuji co je zrovna ve slevě. Někdy i ty Pampers vyjdou na super cenu. Jj, musíme hlídat korunky...

leny16
27. črc 2010

@blazenkaa - já blbě chytám sluníčko, ale trošku barvu mám. Odpočatá ani tolik neee, tchýně furt něco vymýšlela za práci, tak jsem taky lítala 😀

coko.joko
27. črc 2010

@leny16,dalsi mimi neblazni.....me staci tenhle nas rostak da za 10......ja zkousim porad nejaky novy a az prijdu na to jaky nam vyhovuji tak je budu kupovat.....ty hagis jsem kupovala v CR a byli dobry,tenkrat meli akcicku v TEscu......
@blazenkaa ,ani me nemluv mozna ze jo,protoze ma porad ruce v puse a kdyz mu dam dudl tak jede a drti ho....

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko tak to je jasné jsou to zuby i když já do toho mám co kecat žádné dítě a asi i žádné zkušenosti

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,je ty jsi byla s tchyni jo??To sis teda moc neodpocla...ja taky blbe chytam slunicko,ale to uz tu bylo hodne rozebrano......jinak to lita ty koruny co kdyz je mimisek...se vzdy divim kdyz jdem na nakup,ze platime tolik 😀 a to je porad zacatek.....holky odkolika se muze chodit plavat s prckem.....

janysek70
27. črc 2010

@coko.joko než to zjistíš, tak bude Lenny chodit do školy a plíny už nebude potřebovat 😀 😀

blazenkaa
27. črc 2010

to já jsem si tasky myslela
@leny16 že jste by ly jenom rodinka bez tchýně

coko.joko
27. črc 2010

@blazenkaa ,ja taky nevim musim pockat na dr.ted 16 tam jdem a tak se zeptam jeho,ale je to divny....me porad pripada,ze je na to jeste malicky.....taky porad spi na boku a pretaci se jako blazen....se bojim ho uz nechat nekde jen tak lezet..porad ho musim mit na ocich

coko.joko
27. črc 2010

@janysek70 😀 😀 😀 to je fakt ja porad neco zkousim a nez to vymyslim,tak bude velky......ted hledam na natu pro nej bud jeepa a nebo ctyrkolku a jsme porad nejak na rozpacich co by bylo lepsi.... 😀

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko to víš bude to divoch po mamince

leny16
27. črc 2010

@coko.joko - my chodily plavat od4. mes., ale někde je to od 6
Když jsem to počítala, tak nás malá vyjde cca na 2000 měs., což není tak strašný. Ted budeme muset kupovat věci na zimu, tak to bude pěkná pálka, ale všechno stejně koupím tady v bazárku, nebo na mimibazaru...

coko.joko
27. črc 2010

@blazenkaa ,ja jsem prave hodna holka zadny divoch.... 😀 😀

leny16
27. črc 2010

nene, byli jsme tam s J. rodiči, ale když se to vezme kolem a kolem... 😅 , tak jsme si mohli nekam vyjít a měli jsme obstarané hlídání

leny16
27. črc 2010

ale šlo to, zas si nechci stěžovat... 😎

leny16
27. črc 2010

@coko.joko 😀

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,tak to mame jeste cas....jsemse bala,abych to nepropasla.....ja to ani nepocitam kolik nas to stoji..ale je fakt,ze veci na sebe jsem jeste nekupovala,vse jsme dostali a tak zijem z toho ted....ale na zimu to budu muset koupit a vypada to,ze pujde uz listopadu do sportaku,takze to bude taky veselo a nebo budeme muset koupi kocik novej na zimu...nam bude uz i autosedacka mala 😀

blazenkaa
27. črc 2010

@coko.joko si dělkám srandu tak teď jak jsme se minule bavili o těch lékách tak už je mámvšechny

leny16
27. črc 2010

aby si tatka našel ještě vedlejšák 😀

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,cemu se smejes.........ja jsem opravdu hodna....nikam nechodim,jsem porad doma,nepiju pokud me do toho sept netaha 😀

leny16
27. črc 2010

@coko.joko - i kdyby jste začli v 9. měs. tak nikdy není pozdě 😉

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,to si nestezuj to je pravda......
@blazenkaa tak to je dobre,ze mas vse a pocitej s tim Femibionem.....v listopadu...

leny16
27. črc 2010

@coko.joko - pamatuju si ty kocovinky 😀 😀 hlavně na srazíku tenkrát 😀 Užívat se musí 😎

janysek70
27. črc 2010

@coko.joko až na ty fotky s tím pivem 😀 😀

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,ja vim,ale vidim,kdyz je ve vane jak se mu to libi a tak chci co nejdriv,aby se tam i vybil,protoze je hrozne hyperaktivni 😀 a neda se utahat za ten den to jsem driv ja hotova....

leny16
27. črc 2010

Malá se tam koupala v bazénku a t. jí tam vylila starou vodu pro psi, prý jsou psí sliny prospěšné, tak jsem na ní i J. čučeli jak blázni 😕

janysek70
27. črc 2010

Čoko a Marhul, co Vám to namíchali v Arletě za hyperaktivní mimča??? 😵