Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Co je u vás u koho nového???

Co Janysek?? Testovala?? Nevíte někdo kdy má testovat dle dr.? Myslím ale,že říkala něco o pondělku,že by testíkovala!! Já jsem celá napnutá a moooooooooc držím pěstičky!!!

Já se kolem třetí chystám do města...dneska přijede manža až k večeru.....tak ještě vyvenčím předtím psíka a vyrazím 🙂

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Leny taky jsem koukala,že máš supr ohoz pro mimčo 😉 🙂 Už nakupuješ???

leny16
25. kvě 2009

marhul- jsi mooc škovná, kde na to chodíš?
Janýsek asi testovat nebude, myslím, že se nechce nervovat,ale zatím to s ní vypadá moc dobře 😉
Marhul, vždyt já ještě nic nemám 😀 jednu tu vyfocenou soupravičku a to je asi tak všechno 🙂
neustále to nějak oddaluji, navíc mám ted naprd vycházky, 2h. dpolednne a 2 odpoledne, takže bych ani nestihla dojet do města a zpět. Příští týden budu ukecávat mudra 😠 🙂
Co ty, taky máš ted začínat každým dnem?? 🙂

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Leny já strašně ráda něco vyrábím 😉 🙂 Nebo prostě aranžuju....chodím na inspiraci do obchůdku a na net 😉

Nojo u Janyska to vypadá dobře,že mrška nedorazila ťuk ťuk ťuk!!! Však jo jestli ještě nemá testíkovat,ať netestuje!!!

Jojo však dr.řekni ať ti napíše vycházky v celku!!! Ať se někam dostaneš...a můžeš začít pak pomalu s nákupama!!!

Zítra bych měla dostat první injekci-Zoladex...pak je asi 14dní pauza a pak teprve tačne píchando grando!! Už aby to bylo...

leny16
25. kvě 2009

Holky, normálně od té doby, co jsem těhu, je Clarisa (můj pes) jak vyměněná, má falešnou březost, což normálně nemívá. Toto je v úpřírodě tak zařízeno k tomu, aby se se měl kdo postarat o štěnata v případě nouze, nemoci nebo smrti matky-feny. Proto feny v době fal. březosti produkují mléko.
A naše Clára už začíná mít mléko a navíc furt knučí a taaak strašně neštastná, že ještě nemám štěnátka 😀 😀
a že se nemá o koho starat. Furt se při pohledu na mě tváří strašně nadrženě 😀 a brečí, tak si říkám, jestli se jí nevrazilo mléko do hlavy??? 😀 😀

leny16
25. kvě 2009

marhul- máš mít dlouhý protokol, že?? Božinku, at už to všem tady vyjde 😉

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Jojo mám to dlouhý protokol...ale snad to uteče vychází nám tam i 14dní dovolené .... 😉 🙂

Leny tak to Clariska cítí a chce být taky 😉 🙂

leny16
25. kvě 2009

asi jo, ale věř mi, je jak střelená 🙂 😉 Ale stejně ji miluju 😉
Určo vám to uteče jak voda 😉 Na jak dlouho to je? 1 měsíc?

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Však počkej,jak to vynahradí až se ti narodí miminko---bude ho hlídat jako oko v hlavě!!
Jojo vychází to na měsíc... 🙂

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Tak já razím s pejsanem a pak do města...papa

leny16
25. kvě 2009

Tak pa a užij si to 🙂

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Tak jsem dorazila z města...tééééda to je pařáááááááák já stála jen chvíli na zastávce až dorazí teta a jsem přismahnutá 🙂 🙂 🙂 Daly jsme si vodovou jahodovou zmrzku,krásně to osvěžilo....Ježiši a zase jsem si nakoupila něco na tvořeníčko!! Jsem strašná,ale mám tu oblíbený obchůdek a jak jdu okolo,tak musím dovnitř a tam nevím co dřív!!!!

marhulinka
autor
25. kvě 2009

kde se flákáte děvčátka??? 😠 ☹

janysek70
25. kvě 2009

Hoj, zdravím Vás všechny při pondělku 🙂 , nebojte, netestovala jsem, ještě mi nechte chvilku užívat si NT 🙂, já se prostě těhotně necítím a tak se mi do toho testění nechce 😒

leny16
25. kvě 2009

No, to je super, že mrcha nedorazila, mám z tebe velkou radost 🙂 Ze začátku ani nic necítíš, to začne až později 🙂

marhulinka
autor
25. kvě 2009

Janys-dobrá zpráva,že ms není!!!!!!!!! Držím co jde!!

Pa pa ozvu se až zítra večer...to se vrátíme domů....pa pa pa krásný večer a zítřejší den... 😉 🙂

leny2
26. kvě 2009

Ahoj holky,
co je nového? Zítra už jdu do práce, mladýho ještě nechám doma s dědou na doléčení.

leny2
26. kvě 2009

Marhulinka má dneska kontrolu, držím palečky.

janysek70
26. kvě 2009

Čauky Leny, zrovna jsem taky jukla

janysek70
26. kvě 2009

Abych Vás i sebe už déle nenapínala, tak jsem dnes 14.den testla a je tam jedna jediná osamocená....., tak mě můj šestý smysl opět nezklamal a jedeme dál..., tentokrát to beru nějak jinak, v pondělí mám volat ohledně toho imuno.... Nyní dám pauzu, budu si užívat léto a až budou výsledky toho vyšetření, půjdeme dál... Potřebuji se pověnovat spoustě věcí, na které jsem neměla kvůli snažilkování myšlenky a hlavně se budu věnovat sobě a zase si trošku užívat života.... Kolem baráku je spousta práce a já jsem se nyní nezapojovala, tak to musím dohnat a vyčistit si hlavu a ne jen myslet na mimi 😉

leny2
26. kvě 2009

To je mi moc líto Janýsku, věřila jsem, že tu smůlu už konečně prolomíš. Ale fandím ti. Určitě jsi moc zklamaná, ale líbí se mi tvůj přístup k věci a budem držet palce i nadále.

leny16
26. kvě 2009

Ahoj hokly,
janýsku- to je blbý, myslela jsem si, že ted je to ono 😒 Máš pravdu, zaměstnej se, at se nesoustředíš jen na jedno a a pak to zkus znovu. Pěstičky

mysicka.hk
26. kvě 2009

Ahoj holky, mám otázku na krátký a dlouhý protokol. Marhulinka píše že má dlouhý na měsíc.
Mě dr. dal protokol II.B a na měsíc antiko. Nechápu proč, nestihla jsem se zeptat musel
ihned na sál. Snad mi to příště poví.

leny2
26. kvě 2009

Ahoj Mysicko,
já jsem měla krátký protokol a také jsem měla před stimulací antikoncepci, někde je to jejich postup. Asi aby si to tělo jeden měsíc odpočinulo před stimulací.

mysicka.hk
26. kvě 2009

Děkuji za odpověď a přeji nám všem co nejdříve //.

leny2
26. kvě 2009

Mysicko, ty chodíš také do Arlety?

leny2
26. kvě 2009

Že by nás tu bylo o jednu víc. 🙂

leny16
26. kvě 2009

bylo by to potřeba, vid leny 🙂 Když jedna chybí, tak je to hned znát. Myslím, že coko jde zítra na UTZ, tak jsem zvědavá 🙂 😉

mysicka.hk
26. kvě 2009

Také chodím do Arlety. Psala jsem někde v půlce minulé diskuze.
To jsem si s Váma neměla téměř o čem povídat. Tak to zkusím ještě jednou. Martina

leny2
26. kvě 2009

Budeme rádi, že si tu budeš s námi povídat. 🙂