Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
1. čer 2009

Jo zase nějaká čupr kost??? 😅 😵

leny2
1. čer 2009

No žádná velká změna to není,ale je to malinko jiný, ale když jste mě neviděli ještě ani jednou na živo, tak to stejně nepoznáte. 🙂

leny2
1. čer 2009

Jdu něco pojíst, od rána jsem toho moc nesnědla, včera jsem si dala čerstvý ananas a tak mi podráždil jazyk, že mi tekla úplně krev, hrozný, takže dneska do huby nemůžu nic dát, jak to bolí.

janysek70
1. čer 2009

No hlavně aby jsi ladila s psíčkem na procházce 🙂 .

leny2
1. čer 2009

bafan je světlejší než já.

janysek70
1. čer 2009

😀 😀 😀 To budete supr dvojka...., se nám taky musíš předvést jednou naživo..... Víš, kdo to od vás stimuluje, jak psala čoko???

leny2
2. čer 2009

Ahoj holky,
Janýsku, to vůbec netuším. To víš, že jsem zvědavá, kdo to je.

marhulinka
autor
2. čer 2009

Krásné ránko všem....a přeji snad trochu sluníčkového dne 😉 🙂

leny2
2. čer 2009

Ahoj Marhulinko, co u tebe nového? Kdy máš další bodaneček? Vůbec nevím, jak probíhá dlouhý protokol.

janysek70
2. čer 2009

Hojtééééééé 🙂
Dle poslední zprávy má Čoko 4 kvalitní embrya, ty 3 to vzdaly a zítra zase volá. Tak jí přejme, ať to jsou ONI praví bojovníci 😵
Leny, Marhul je teď nastavená na přechod (to s ní musí být doma sranda 😅 🙂 ) a za 14 dní po injekci co měla začne stimulovat.....

leny16
2. čer 2009

Tak to je pěkné 🙂 věřila jsem, že některé z tech 3 to vydrží, ale jak říkáš ty janýsku, hlavně, at to jsou velicí bojovníčci.
Ten přechod je zajímavý, jsem zvědavá, jak nám ho marhul popíše 🙂 Hlavně, že člověka pak zas dokáží vrátit do normálu 😎 😕 😅

leny2
2. čer 2009

Díky Janýsku za info, nepřestávám držet palečky Čokoušovi. 🙂

leny2
2. čer 2009

To je teda zvláštní ten dlouhý protokol, já měla krátký, tak vůbec nevím jak to chodí.

leny2
2. čer 2009

To vypadá, že asi zítra bude mít Čoko transfer?

janysek70
2. čer 2009

Asi ano a Věrka bude mít OPU, včera mi volala.....

leny2
2. čer 2009

Věrka bude mít OPU? Já myslela, že šla na operaci, něco jsi tu o ní psala minulý týden?

janysek70
2. čer 2009

No zítra OPU, vše zamrazí a ve čtvrtek nástup do nemocnice a v pátek operace..., zítra dá vědět

leny2
2. čer 2009

Jo, takhle to má, to je strašný,chudák.

leny2
2. čer 2009

Leny16, už jsi byla u dr. na kontrole? Zeptala ses ho na ty vycházky?

leny2
2. čer 2009

Janýsku, jsem moc zvědavá, jak pochodíte na imunu, musíš pak povyprávět, jak to tam chodí.

janysek70
2. čer 2009

Povyprávím, už mám více zákaznic 😅

leny2
2. čer 2009

Jsi na roztrhání. 🙂 se o tebe za chvíli poperem. 🙂

leny2
2. čer 2009

Janýsku, jsi žena činu a to se mi líbí, máš můj obdiv. 🙂

janysek70
2. čer 2009

No Michal si to nemyslí, chci malovat a je ze mě na prášky 😅

leny2
2. čer 2009

To víš, chlapy nemají rádi takovýhle akce, my jsme před rokem malovali celý byt najednou, to bylo něco, potom manža prohlásil, že nechce malování 30 let vidět 😀

janysek70
2. čer 2009

Ne ne, to já jen zlehka 2 místnůstky ložnici a pokojík 😵 , přeci ten pokojíček nebudu malovat pak jako těhotná, že? 😅

leny2
2. čer 2009

No, to máš pravdu, udělej to rychle teďka, brzy budeš těhu, tak to nepůjde. 🙂

leny16
2. čer 2009

leny2- ve čt jdu k mudrovi, tak se zeptám 🙂
jany-na jakou barvičku chceš malovat? Docela pěkný jsou i tapety třeba jen na 1 stěnu 😉

janysek70
2. čer 2009

Období tapet už mám za sebou a jelikož máme všude nové omítky, tak tam nechci vrstvit tapety a pak taky ty zdi nemohou "dýchat". Já ujíždím na oranžové a zelené, pak žluté.... a podle toho náš byt vypadá 🙂

leny16
2. čer 2009

máme stejný vkus 😉 taky mám ráda takové veselé barvy a pamatuji si, že jsem u tebe doma na fotkách viděla takové hezké barvičky.
My máme oranžový obývák, linku v kuchyni zelenkavo-žlutou, chodku bordo a koupelku béžovo-hnědou 😀
u nás to barvičkama jen hraje 😅
ještě se mi líbí toto:
http://www.nalepsi.cz/collectionDetail.aspx?div...