Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
17. dub 2010

Ahoj Septim, kdy jedeš zase na kontrolu? Já pojedu brzy taky, že bysme se třeba potkaly?

leny2
17. dub 2010

Mrkla jsem na ten odkaz, to je docela dobrá cena. 😉

leny2
17. dub 2010

Akorát tam neudávají kolik ml to obsahuje. To je pak rozdíl v ceně.

leny2
17. dub 2010

Leny16, nedávno jsi tu dávala odkaz na levnější plínky, pokoušela jsem se ho najít, ale nenašla, máš ho ještě?

aevka
17. dub 2010

Ahojte!
Nezlobte se, že Vám sem lezu, ale mám vzkaz pro leny2!
Gratuluju k Vojtíškovi!!! Teprve dnes jsem zjistila, že už je malý na světě. Naše malá už má skoro 3a1/2 měsíce. Jéžíš, to to letí.
Kdyby sis nemohla vzpomenout, kdo ti to vlastně píše, tak jsem ta , od které sis kupovala vloni kapsáče 🙂
Měj se moc krásně a užívejte si!

leny2
17. dub 2010

Ahoj Evi,
to víš, že si tě pamatuju, kalhoty byly super, nosila jsem je až do konce těhu, už jsem je tento týden zase prodala dál.

Tobě taky gratuluju k Rozálce 😵 Mějte se krásně. 🙂

mysicka.hk
17. dub 2010

Leny2 str 535, ale už to nefunguje.

modr
17. dub 2010

Ahoj všem 😉
teprve dneska jsem našla tuto "místnost" Arleťačky - ať žije Kostelec 🙂
Jsem ráda, že jsem dostala echo na tak dobrou poradnu.
J.

janysek70
17. dub 2010

Čauky ženy, už jsem po sprše a zalehla jsem s panem noťasem do postele 🙂
I náš Beník byl toto úterý u kadeřnice 😀 a má razantní letní sestřih, záda na mecha a chlupatou jen hlavinku a nožičky, jsem ho odpolko vyfotila, tak pak nějak vložím.

mysicka.hk
17. dub 2010

Ahoj Janýsku, zatím sedím u PC, protože v televizi nic nejde.
Vítám Modr a napiš nám něco o sobě 😉

janysek70
17. dub 2010

Já taky mívám tlaky do pipky, si kolikrát musím sednout a chytit se za ní 😀 😀
Jinak jsme ve čtvrtek byli v Pardubkách u dr. Eliáše na UTZ a naprosto super, od té doby mám pocit,, že v sobě nemám jen nějaké mimi, ale naprosto konkrétního chlapečka, bylo to krásné, nahrál nám vyšetření na DVD, k tomu dal 4 fotečky a všechny orgány překontroloval a ukazoval, dokonce i barevně průtok krve srdíčkem a jeho tlukot, fakt to stálo za to.

Zdravím Modr 😉

mysicka.hk
17. dub 2010

Janýsku to muselo být nádherné a máš
i na památku DVD, to je super 😵

mysicka.hk
17. dub 2010

Janýsku proč jsi jela až do Pardubic?

janysek70
17. dub 2010

http://www.kocarek.com/cz/tako--jumper-gt.php tak a tohodle fešáka v modro-černé už máme doma, resp. u tchánovců 😉 , včera jsme pro něho jeli, proto jsem tak rychle zmizela

janysek70
17. dub 2010

Myšičko, to je genetický UTZ a dr. Eliáš ho dělá v HK, když je to na doporučení, když třeba vyjdou špatně testy nebo amnio a dělá to kolem 20tt a samoplátci se objednávají do Pardubek a může tam i manžel...

mysicka.hk
17. dub 2010

Kočárek je moc pěkný, to se to bude jezdit 😎

janysek70
17. dub 2010

Jezdí se s ním krásně a lehce, jde na podvozek i autosedačka, Michal chtěl nejprve jiný, ale úplně ho dostal 😉 . Porovnávali jsme ho s tím V-travelem a tento se nám líbil více a i prodejce říkal, že ten podvozek je lepší, tak jsme se nakonec rozhoupali...

janysek70
17. dub 2010

Odpolko tu byli naši a seděli jsme venku a já mám opálený ksichtík a dekolt

mysicka.hk
17. dub 2010

Není nad šikovného prodejce co dokáže poradit.
Hlavně že se Vám s ním bude dobře jezdit.

mysicka.hk
17. dub 2010

Opravdu už jsi opálená?

janysek70
17. dub 2010

Dnes je ta telka zase vypráskaná, čučím na vyhlašování Andělů

janysek70
17. dub 2010

Jj a docela dost 😎

mysicka.hk
17. dub 2010

Asi se budu muset taky zítra vystavit sluníčku 😀

mysicka.hk
17. dub 2010

Já taky koukám na vyhlašování Andělů, ale
mám to spíš jako kulisu.

janysek70
17. dub 2010

Jsem dnes zas pokoupila melouna a jahody, mňam. Naši mi přivezli super ruční mixer, tak si něco z jahod udělám.

coko.joko
17. dub 2010

Zdar,
tak jsem taky doma...v IKEI moccc lidi a ja byla hotova....ale mame komodu a pak jeste regal a zaluzku do loznice,tak jsem rada..pak probehla kavicka a vodicka a ted se cpu doma houskou....
SEPT-ty smiraku jeden 😀 si delej prdelky..vis jak je to neprijemny,kdyz jdes a najednou tlak jako prase a ty nevis co driv 😵
janysku,to si byla na tom 4D UTZ ne??Ja jsem na nem byla taky tady a vse nam ukazal a bylo moc krasny 😀 😀 a kocarek je pekny se ti bude dobre drandit..
leny,to jsi stastna zena,ze ti nic nebylo ja si kolikrat rikam,ze uz to chci mit za sebou,protoze me to fakt zmaha jako blazen 😎
zitra budem sestavovat a v tydnu uz je tu truhlar a bude budovat,tak se taky tesim...... 😵

mysicka.hk
17. dub 2010

Melouna bych si taky dala, tady je v akci kolem 15kč.
Raději bych ho koupila v HK kde dělají půlky,
aby byl krásně červenej a na jahody si počkám na vlastní.

janysek70
17. dub 2010

Melouna už mám počtvrté a vždy byl červený a sladký.
Čoko 4D nee, to byl klasický UTZ se zaměřením na kontrolu všech orgánů a celé vyšetření nahrával

mysicka.hk
17. dub 2010

Čoko to bude dělat tu pračku?

coko.joko
17. dub 2010

janysku aha...ja ze jsem byla prave taky na tom,kde ti ukazal vsechny organy prcka a vse zmeril a nahral fotky a DVD,ale byl to 4D tak ty si byla na necem jinem.... 😵 hlavne,ze prcek v poradku a ty si ho videla a ted mas aspon klid.....