Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
21. kvě 2009

Já jsem ospalá..... V Arletě dává prý Crinone...

janysek70
21. kvě 2009

Tak Leny16, Věruška to měla nafasováno sakum prdum za 4.100,-

leny2
21. kvě 2009

Tak jsme doma z psího salónu, pejsánek byl hodnej, krásně držel, dostali jsme pár instrukcí co a jak udržovat a odvezli jsme si úplně jinýho pejska, je to teď taková malá krysička, má nechaný záclonky, moc mu to sluší, fotečky dodám zítra, dnes už to nestíhám. Platili jsme 200,- Kč. Jo a nakonec ho paní postříkala olejovým rozčesávačem a ten voní, no nádhera. 🙂

leny2
22. kvě 2009

Ahoj holky, kdepak všechny jste?

leny16
22. kvě 2009

Čauky 🙂
leny2- to jste tedy platili málo, ségra dává víc. A myslíš, že to zvládneš sama? Dnes jsem byla jezdit v Přelouči a vrátila jsem se až ted 😉

leny2
22. kvě 2009

Ahoj Leni,
taky jsem koukala na tu cenu, to se mi ani nevyplatí doma si dělat nepořádek s tím. Jinak asi bych to zvládla, sledovala jsem jak to dělají, ale když jsem viděla tu cenu, tak to ani nemá cenu asi.

Kdepak dneska všichni jsou?

Už je to lepší v autoškole?

leny2
22. kvě 2009

Janýsku, kdepak dneska jsi? Dělám si o tebe starosti.

leny16
22. kvě 2009

leny- to je fakt dobrá cena a jak často se mají stříhat. Kéž bych já tolik platila u kadeřnice 😀
V autoškole je to trošku lepší, ale furt jsem si strašně nejistá 😠
Kdy ty leny začínáš se stimulkou? Janýska tady také vyhlížím, celý den tu nebyla 😕

marhulinka
autor
22. kvě 2009

Ahojky jdu nakouknout a pak kdyžtak až večer... 😉 🙂

marhulinka
autor
22. kvě 2009

LENY2-a co fotečky??? Já už si pejsana sama stříhala a teď o víkendu si ho ostříhám zase 😉 Jen po zimě jsem si nechávala z dlouhých vlásků udělat sestřih a teď ho oholím strojkem sama....Jen pak dávám stříhat třeba hlavinku...to přeci jen umějí lépe než já 🙂 😉 a teda hlavně rychleji....

LENY16-no u kadeřnice by to bylo fajn,co?? 😉

marhulinka
autor
22. kvě 2009

Tak kdepak jsou všichni???
To je právě ono...já vždy nakouknu a tu zrovinka nikdo....
haloooooooo 🙂

marhulinka
autor
22. kvě 2009

halooooooooooooooooooooo halooooooooooo proč je koček málooooooooo!!!!!!!

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Přeji všem krásný sluníčkový víkendík!!!!

janysek70
23. kvě 2009

Krásný víkend, včera jsem na PC vůbec nešla, přijela jsem z práce, před třetí se tu přehnala smršť, napáchala drobek škod a skoro do sedmi nešel proud..... Já jsem se celý dopolko v práci potila, pak když jsem přijela dom, tak mi začala neskutečně bolet hlava, pak se přidal žaludek, no děs, musela jsem hupsnout do postele, všude zatemnit a pokoušela jsem se usnout, tak jsem strávila pátek do 21:30, kdy jsem se probrala a šla se osprchnout......Mrcha zatím nedorazila, ale myslím, že na sebe nenechá dlouho čekat... 😠

leny2
23. kvě 2009

Ahoj holky,
u nás se také včera přehnalal smršť, proud šel, ale internet nešel.

Marhulinko, paní kadeřnice nám nabídla i granulky za super cenu, to máš pravdu, že se to dá zvládnout, když už má sestřih, tak jenom udržovat a jednou za čas ho nechat odborně ostříhat.
Fotečky ještě nemám stažené, stahuji je do druhého počítače a tam nám nejde internet,tak vydrž.

Janýsku, jsem se bála, jestli se u tebe něco neděje, že jsi tu celý den nebyla. Přeji ti aby mrcha už nedorazila a zkusíš testovat?

leny16
23. kvě 2009

jany- to vypadá na těhu příznaky 😉 kéž je to ono 🙂
marhul- to bych musela jít k pánskýmu na krátko, abych platila tolik 😀
leny2-taky čekám na krasavce. Je pejsek klidný a vyrovnaný povahy?

leny16
23. kvě 2009

jany- bývá ti takhle někdy před menzes?

leny2
23. kvě 2009

Chci pejsana nafotit ještě venku, aby byly hezké fotky, tak vydržte.

marhulinka
autor
23. kvě 2009

JANYSKU-mrška nedorazí kšaaaa kšaaaa!!!!!!!!!
LENY2-já na fotečky ještě vydržííím,hlavně že budou:o))) Jaké dáváte granulky,ProPlan?? My jsme v ProPlan klubu,takže máme taky nějaké výhody a na konci roku má miláček dárečky,takže pod stromeček 😉 🙂
LENY16- 😀 nojo jedině jít na pásnké-no a nebo teda do toho psího salónku 😀 😀 😀 ale tam by nás asi nevzali,co?

marhulinka
autor
23. kvě 2009

Já jdu vařit kávičku a k tomu máme tiramisu....mňam....
Já si po obídku na půl hodinky usnula.....bylo mi zase šouflo....a to i přes antiko...je to vůbec možný??
Dneska mám poslední pilulku a tak do tří dnů to mám dostat....jak to to tělo může vědět??? bleeeee

leny2
23. kvě 2009

Ahoj Marhulinko,
číhám, zda se tu někdo objeví, je to tu nějaké opuštěné.

janysek70
23. kvě 2009

Jsem tu na kukandu 🙂 , jsme jeli juknout na kytičky a tak jsme obědvali až ve dvě a tak lehce relaxujeme...

leny2
23. kvě 2009

Taky se válíme s mladým a bafem u telky, venku fouká studenej vítr.

agatice
23. kvě 2009

ahoj leny 🙂 🙂 co je nového?????

janysek70
23. kvě 2009

Jo to si tedy pěkně bafete...., mi Michal nějak usnul, Luky se venku učí, taky si asi půjdu dát bafíčko 🙂

janysek70
23. kvě 2009

Agi, hodně, hodně štěstíčka a ať to nyní dáš 😵

agatice
23. kvě 2009

janysku- a jak ty???????

janysek70
23. kvě 2009

Já čekám a odháním mrchu, ale nevím, nevím, moc šancí už tomu teď nedávám....

leny2
23. kvě 2009

Agi, taky přeji hodně štěstí, ať se ten jeden bojovníček zahryzne a už nepustí. 🙂

agatice
23. kvě 2009

a ty jsi po ketu????