Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
15. črc 2009

Všem krásnou dobrou noc 😉 🙂

marhulinka
autor
15. črc 2009

Ještě prosím nějako pak upřesněte ten čas...abych kdyžtak věděla,kdy se sejdete a kdyžtak dorazila,ju 😉 🙂

marhulinka
autor
15. črc 2009

Tak jdeme hajat,klíží se nám tu už očka...

septim
15. črc 2009

hezky se s prckem vyspinkejte sraz bude v 13.00 a hotovo 25.7 v Inflagranty ve 13.00 😉

marhulinka
autor
16. črc 2009

Krásné dobré ránko všem 😉 🙂

Právě přemýšlím,co že to budu dneska dělat...chtěla jsem se jet juknout do města,ale zase se venku dělá to vedro a to já nerada...takže asi zase nevylezu 😀 😝

leny2
16. črc 2009

Ahoj holky,

Septim, promiň, že na ten sraz nepřijedu, ale už jsem to tu několikrát psala, že to je jediná dovolená, kterou máme v plánu, no dovolená, spíš jenom víkend.

Marhulinko, ještě musíš vydržet dva dny vedra, v sobotu se má už ochladit. Beníček má stejnou krysu jako náš mladej. On ji roztrhá? Ten náš bafan si s ní zatím jen hraje, ještě je celá.

janysek70
16. črc 2009

Zdarec, ženy ten srazík je až příští sobotu, tak už netrojčete, do té doby se toho může ještě hafo změnit.....A když nejdou na srazík žádná mimča, tak bych hlasovala pro Santošku...., dá se tam zaparkovat, dělají tam mňamky, je to kousek od nádru, kdyby někdo a já si chci zajet do OBI, tak to je taky hned vedle. Ostatně hospoda jako hospoda a předzahrádka tam je také 😉 Asi si vezmu na příští týden dovolenou, mám v práci vše hotové, tak by nikdo nemusel otravovat a pro jistotu si vypnu telefon a odjedu za hranice všedních dní....

leny2
16. črc 2009

Ahoj Janýsku,
jak ti je? Už je to lepší?

janysek70
16. črc 2009

ATB doberu zítra večer....., no, ale není to úplně to pravé ořechové, tak uvidím, jestli ještě nebudu muset zajít k MUDr.

janysek70
16. črc 2009

Tož já odjíždím za chlebodárcem........, pěkný den přeji 🙂

mil7
16. črc 2009

Teda Septim ty jsi se nám rozohnila.Mě samotnou to mrzí,ale jsou věci,které se nadají odříct.Tak teda se všem moc omlouvám.A přeji ať si to užijete.
Mějte se pa 😉

septim
16. črc 2009

JA to chapu mas toho hodne a vim ze jsi chtela moc prijit vzdyt jsem s tebou mluvila 😉

mil7
16. črc 2009

TAk se nečerti a slibuji,že příště si to zařídím. 🙂 Původně jsem tuto akci měli mít až o týden dýl,ale tchýně nedostala dovolenou a musí do práce tak to změnili.Sjede se celá rodina tak bych to asi těžko vysvětlovala.

leny2
16. črc 2009

Janýsku a tak myslíš, že půjdeš v srpnu na KET?

leny16
16. črc 2009

Santoška je ta pizzerie kde jsme byly minule??

mysicka.hk
16. črc 2009

Janýsku proč chceš Santu?
Já bych šla do Inflagranti, tam jsem ještě nebyla a
prý tam vaří dobře když se chcete najíst. 😉

mysicka.hk
16. črc 2009

To jsem tu zas sama, kdepak je Marhulinka?
Že by spinkala po obídku?

marhulinka
autor
16. črc 2009

Tak jdu na vás juknout....dneska střídavě pořád spím....je mi šouflo a pálí mě žáha,tak ležím a čtu a většinou usínám 😀 😝 Ze mě bude medvědice a všechno prospím 😀 😀 😀

Santoška je ta pizzerie blízko Tesca a Nádraží... 😉

Mě je jedno,kde se případně sejdeme....já jsem s jídlem teď na tom hůř...většinou do sebe dostanu něco až dlouho odpoledne a večer...přes den neee....Ale ať půjdeme kamkoli,tak určo nějakou prasečinku bych si dala....Sept určo bude držet partu se mnou,viď?? 😉 🙂

marhulinka
autor
16. črc 2009

Myši-bingo!! Nacpala jsem do sebe trošičku špaget a usnula jak nemluvně 😀 😀 😀
Teď čekám na manžílka...pojedeme do města na nákup a do lékárny pro vitamínky,huš mi dochází...tak abych je poctivě papkala...půjdeme se juknout po nějakých hadýrkách,když mám ten svátek zítra 😉 🙂 Teda manža si dělá ze mě srandu,že už mi dárek dal!! holomek jeden!!!

mysicka.hk
16. črc 2009

Ahoj Marhulinko já se byla s pejskem vykoupat v Orlici
a ty si tu zatím píšeš sama. 😉
Jeden dárek ti sice dal, ale ne k svátku.
Tak ať se praští přes kapsu když z něj bude za chvilku taťka 😀

marhulinka
autor
16. črc 2009

Tak jsme dorazili z města z nákupu....venku je na zdechnutí....doma to mám krásně vychlazené od větráku 😉 🙂

Tak teď budu s pejsanem odpočívat u knížky....

Nojo já ho nechám ať šetří na kočárek 😀 😀 😀

Jinak na sebe jsem si nic stejně nevybrala...zkoušela jsem si nějakou podprdu,ale nic mi nesedělo a nechtělo se mi už dál zkoušet...tak jsme se stavili v lékárně pro vitamínky /no chtěla jsem koupit i další testíky,ale byla s námi mamča,tak to nešlo/...a jinak jsme nakoupili hamu papu,pitíčko a tak...něco málo na oslavu...zítra něco upeču...a taky příští víkend slavíme narozeniny...dědovi bude 86let tak jsme kupovali velikánskou bonbonieru,páč on má bonbony tůůze rád 🙂 😉

marhulinka
autor
16. črc 2009

Kdepak se touláte??

septim
16. črc 2009

ne dame inflagranty cokousek santosku taky nechce a tady je dost velky vyber jidla a prasecinek Marhulinko 😀

blazenkaa
16. črc 2009

ahojky holčičky tak jak se máte co miminko Marhulko je vše OK 🙂

janysek70
16. črc 2009

Zdar 🙂
Tak já čekám na mostě.....

septim
16. črc 2009

na jakem?

janysek70
16. črc 2009

No tam kam trefím na konci Gočárovky 😀

septim
16. črc 2009

tak si te tam vyzvednem 😀

blazenkaa
16. črc 2009

ahojky Janýsku co to je za most to neznám

janysek70
16. črc 2009

Já chci v tu sobotu zajet do OBI a do ASKA, tak když netrefím do restauračky, skončím tam...