Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
28. črc 2009

Jsem tu, jen tu něco mastím pracovně a PC....

Jo snad KET bude moci být po příští mrše, záleží na výsledcích toho imuna.

janysek70
28. črc 2009

Od rána tu rozmýšlím, že bych skočila do oře a jela do Trauče za babi...., ale to břicho mi bolí fest, tak se mi nějak extra nechce, ještě se třeba utrhnu a narychlo vyrazím, páč ve čtvrtek si chtějí půjčit auto naši, kvůli dálniční známce a zítra musím do práce....
U nás leje...

marhulinka
autor
28. črc 2009

Budu mocinky myslet,aby to bylo o.k.!!!! a mohl proběhout ten úspěšný Ketík!!!

No mě už se motá palice po těch práškách,jdu udělat nádobí...uvařím si další čajík a zalezu k nějakému filmíku....
Mám tu dvdčka Taková normální rodinka - skoro jako v naší rodině....sranda 😀

janysek70
28. črc 2009

Ten seriál mi tůze nebavil, když běžel v telce 😉

Tak s bublinkou obě odpočívejte, dnes je to počásko na to jako dělané....

Já včera čučela večer na Slováky, na Jednotke běžel ten film Dvojí tvář požehnání, určo jsi to viděla....osudy třech párů, co chtějí děti....podstupovali i IVF, vyšetření, adopce...., byl tam potrat, porod, no vše možné, řvala jsem u toho zase jako želva 😒

marhulinka
autor
28. črc 2009

Tak já zase tenhle seriál můžu...je to oddychovka a je tam sranda 😀 To víš,já jsem jinak klíďo hororová,ale na to teď nekoukám 😀

Tak jsem oškrabala brambory,obalila řízky a zadělala těsto na palačinky-na hooooooodně palačinek 😀

Teď si jdu asi na hodinku schrupnout,páč se mi klíží zase očka...a pak budu stát zase u plotny.... 🙂 😉

marhulinka
autor
28. črc 2009

Janysku-ten film jsem určo neviděla,vůbec nic mi to neříká...no to bych taky bulela jako želva...ale teď bych se na to asi raději ani nedívala 😅

mysicka.hk
28. črc 2009

Ahoj holky 😉
Dneska mě tak hrozně bolej nohy.
Asi je hodím ke stropu a budu si něco přát (14DC) 😀

marhulinka
autor
28. črc 2009

Ahojky tady to nějako vázne,copak děláte??

Jediná Mysicka má omluvu- 😀 😀 😀

Já se hezky prospala a teď jsem vyndala těsto na palačinky 😉 🙂

marhulinka
autor
28. črc 2009

Tak kdepak jste všeci???

Janysku,že ty už jsi to nevydržela a maluješ??

LENY2 - kdepak jsi ty?? Snad pořád nepracuješ?? Taky si dej občas oddych,když máš tu dovču!!

mysicka.hk
28. črc 2009

Já jsem tady. Dělíme se o PC tak tady chvilku jsem a chvilku nejsem.
Dělám večeři. Koupili jsme v Německu čínské nudle od Magi, jsou moc
dobré. Příště zase musíme koupit. V Německu mají moc dobré věci.

marhulinka
autor
28. črc 2009

Aaaaaaa tak tady se jezdí nakupovat do Německa-to děláš reklamu Čokouškovi,co 😀 😀 😀

marhulinka
autor
28. črc 2009

Tak všem krásný večer...pa 🙂

mysicka.hk
28. črc 2009

Jasně reklama musí být, jinak to nejde 😉
Kdo tam někdy nakupoval tak ví o čem mluvím.

leny2
28. črc 2009

Ahoj holky,
teď jsme došli domů, stále pracujem, je to už na palici, ale až to bude hotový, tak to bude hezký. Kdyby jsme si na to objednali firmu, tak nás to přijde nejmíň o 40 tisíc dráž, tak to si raději máknem. Už se to blíží ke zdárnému konci, hurá.

Janýsku, já stále nic, někde se mrcha toulá. Minule ale taky dorazila o 4 dny déle, tak zachovávám klid. I když jsem dneska měla cukání koupit si testík, ale na to je času dost.

Langoše máme taky moc rádi, dělám je z kefíru, je to rychlovka a vydrží těsto i do druhého dne v ledničce.
Ale děláme klasiku s česnekem a sýrem a kečupem, jak kdo chce.

Tak se mějte krásně, opatrujte se a já se zase juknu.

marhulinka
autor
29. črc 2009

Krásné sluníčkové ráno všem 😉

marhulinka
autor
29. črc 2009

Vy flákačky 😀

Dobrou chuť k obídku,kdo ještě nepapkal...já obídkuju teď a pak to vidím,že to zase zalomím 😀

mysicka.hk
29. črc 2009

Ahoj Marhulinko jen se hezky vyspinkej, vždyť na to máš nárok 😉

leny16
29. črc 2009

Ahojky 🙂
jak je vidět, tak marhulinka je na nemocenské 😀 😀 😀
Vlastně já také, ale pořád někde lítám 😉

blazenkaa
29. črc 2009

Ahojky Holčičky tak jsem konečně tu aby jsem se na vás podívala jak pak se máte a vy tu nikdo nejste kdepak se všichni schováváte

marhulinka
autor
29. črc 2009

Ahojky já jsem zase tu....jsem zase nějako záhadně usnula 😅 😀

blazenkaa
29. črc 2009

Ahojky marhu jen si to užívej dokavaď můžeš pak třeba nebudeš moc koukám že si s tebou nechce nikdo povídat že si tu píšeš většinou sama.Já jsem sem vlezla až večer a nežli jsem to dočetla tak jsem už musela běžet do práce tak to musím dneska aspoň napravi 🙂

blazenkaa
29. črc 2009

koukám že tu buď spíte nebo vaříte a zase něco děláte já vám tak závidím že nemusíte do práce .Dneska jsem jak de..l konečnš jsem to dostala a panděro mě bolí jako blázen ,ale zase se ani nedivím když jsem to dostala po 46 dench

marhulinka
autor
29. črc 2009

LENY16 já většinou jsem venku dopolko,na nákup a s pejsanem,pak třeba do knihovny...ale jinak v těch vedrech se mi nikam nechce...jinak bych určo trajdala po městě 😉 🙂

Blazenko-nojo všichni se někde toulaj a já tu jsem většinou dopolko opuštěná ☹
Ty teď chodíš na noční??

blazenkaa
29. črc 2009

ano mám noční ale jak jsem měla teď 14 dní dovolenou tak jsem každý den když vztanu jako po flámu a můžu si jít lehnout znova a v tom vedru se nedá ani spát

blazenkaa
29. črc 2009

tak se můžeš utěšovat aspoň tím že máš bublinko tak zase tak sama nejsi

marhulinka
autor
29. črc 2009

Jojo v tom teple je to spaní taky horší...já teda většinou lehnu a usnu...ale jsem odkopaná a pak se třeba po chvilce probudím a je mi teplo...brrrrrrrr

Já vím a taky s pejsanem 😉 Však na Bublinku pořád mluvím,ať se holka hezky drží,říkám jí i vždycky,když jdu spát "dobrou" 😀

Kdepak se "fláká" Janysek??

blazenkaa
29. črc 2009

Kampak jsi zmizela Marhu zase jsi nějak záhadně usnula? 🙂 😀 😀

blazenkaa
29. črc 2009

No vidíš tak jste tři moc ti to přeju aby to dobře dopadlo pořádna vás myslím.Bublinka se už bude držet uvidíš bude to ok 🙂
Janysek nevím kdeje má ještě dovolenou nebo už pracuje

marhulinka
autor
29. črc 2009

Nene ikdyž se teda cítím,že jsem snad vůbec nespala 😀 A taky mi je pěkně šouflo ☹ Jsem si teď dala trocha melounu a teda snad nebudu koukat do mísy 😠

marhulinka
autor
29. črc 2009

Janysek už myslím pracuje,měla dovču týden...no možná se vrhla na to malování 😀 A taky slíbila fotečku ložničky,jak mají vymálováno a nic 😠 ☹

Děkuji jsi moooooc hodná....já se teď pořád pozoruju,do utz ještě tři týdny,což se mi zdá nekonečná doba....tak si pořád ochmatávám prsa,jestli je cítím a tak....jak magorka 😅 😀 😝