Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
30. srp 2009

Já už nechci,aby bylo venku líp!! Chci podzim.... 😉 🙂 Nebo lépe už zimu 😀

marhulinka
autor
30. srp 2009

Mysi-o Globusu se mluvilo už několikrát a vždy to nakonec HK zamítl...tak jsem zvědavá,jestli tentokrát teda už bude konečně někde stát...ale to tak neva,stejně jezdíme nakupovat do Pardubic 😉

mysicka.hk
30. srp 2009

Takže Globus je u vás také oblíbený?

marhulinka
autor
31. srp 2009

Krásný začátek nového týdne...

Nejprve mocinky chci popřát Pavlínce k svátečku a dneska krásné přijetí bobísků do bříška...hodně ho hladit a mluvit na ně!!! PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK a držím jen pěsti,co nosí štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵

Mysi taky tam jezdíme 😉 V Pardubkách se alespoň už vyznám...takže stejně budeme jezdit tam 😀

janysek70
31. srp 2009

Hojky, hojky..... zdravím Marhul ranní ptáčátko.

Jsem hned ráno koukala na seznamu na jméno a tak jsem to vzala přes SMS, tady si to už asi nepřečte....

marhulinka
autor
31. srp 2009

JJ ranní ptáčátko...už se mi zase klíží očka....jsem šla ale večer brzičko spát,má drahá polovička mě nalákala brzo...a tak jsem byla před šestou jak čiperka...zalítla do pekárny pro čerstvou snídaničku,do trafiky pro časopis Maminka...pak jsem naložila zase pračku....a posnídala...teď jdu věšet prádlo na balkónek...a asi teda zalezu do pelechu ke knížce a nejspíš....... 😀 😀 😀 😔

janysek70
31. srp 2009

Já se vzbudila dnes ve 3 hod, šla na wéčko a už jsem nemohla usnout, jsem se pořád mlela a zabrala jsem nějak před šestou a v limbu jsem zaslechla, jak M. vstává

leny16
31. srp 2009

Ahojda kůtata 🙂
také už jsem coko psala 😉 dnes má svůj den, svátek i bobásci najednou 😉 🙂 🙂
Já dnes naštěstí spala ok, i když já vlastně spím stále dobře (10-12 hod. 😅 ), ale ráno je močák tak plný, že cítím jakoby mi Vanes do něj řezala nožem.
Dnes jdu na ko, budou Vanes měřit, tak jsem zvědava jak je na tom s růstem 😕 🙂
Přeji vám co nejnej den a později na vás juknu 🙂

janysek70
31. srp 2009

Leny, přeji míry a váhu tak akorát, aby jsi se moc nezapotila 😉

leny16
31. srp 2009

jany- už jsem zpět a s nepořízenou- spletla jsem si datum 😕 na KO jdu až zítra. Ale alespon mi vzala krev
Jak ty jany? Odkládáš KET o měsíc později???

janysek70
31. srp 2009

Procházka Vanesce neublíží a Tobě také ne 😉 , zítra si to zopáknete....
Leny nevím, stále čekám na mrchu a trpím se zubem, mám jít až příští pondělí....Tak se to s tím KEt odsouvá o pár dní a nehrotím to, uvidím, co pak řeknou na UTZ

marhulinka
autor
31. srp 2009

LENY16 😀 😀 😀 těhudemence,co??

JANY-to byste byli s Cokouškem skoro na stejno 😉

janysek70
31. srp 2009

To nebyli, ona už bude mít děti (možná jedno, psala, že jedno je pěkná morulka a druhé je línější, tak rozhodují, zda jí ho dají) za hodinu u sebe a já jsem stále ještě 35.DC a čekám na začátek příštího a až 16.-19. by byl KET, tak moře času, myslím, že konec září to jistí

janysek70
31. srp 2009

Jo mluvila jsem s Věrkou a ona KET nyní odložila, ještě pojede jednou k Haklovi a na KET v říjnu nebo listopadu.
Ale koupili si dvě krásné fenečky maltézáčků a jsou prý z nich unešení. Jeli si pro jednu, jedna přišla k ní, jedna k manžovi a oba chtěli právě tu, tak nakonec odjížděli s dvojčátky..... Nádhera, ne??? 🙂

marhulinka
autor
31. srp 2009

To neva byly byste tak přibližně a hezky si sdělovaly pocity a nepocity 😉
A zítra už začíná září,tak to je za chvilenku...ono to pěkně letí.

mysicka.hk
31. srp 2009

Teda ženy, kde se flákáte? 😒 😉

marhulinka
autor
31. srp 2009

Já jsem 😔 😅

leny16
31. srp 2009

To je dobře, že Věrka si pořídila dvojčátka, alespon ted bude myšlenkama na nich a snadněji se povedou opravdová dvojčátka 😉

leny16
31. srp 2009

jojo marhul, jsem chvílema trochu mimo, ale ty jistě chápeš 😀 😀

leny16
31. srp 2009

kdepak je leny???
myšička- jak se máš??

blazenkaa
31. srp 2009

Ahojky holčičky chtěla jsem se optat jak dlouho jste čekali na schválení od pojišťovny.

mysicka.hk
31. srp 2009

Blaženko já na schválení nečekala. Dostala jsem hromadu papírů
které jsem doma vyplnila a při další návštěvě odevzdala. Ani si
neuvědomuju jestli šlo něco na pojišťovnu, ale asi jo.
Mám poj. Min. vnitra.
Leny16 nemám se vůbec dobře. Večer jsme šli posedět
se skoro sousedama do hospody a když odcházeli
tak z nich kamarád vytáhl že jsou v 10 TT. Mě se v tu chvíli
chtělo brečet, nebyla jsem schopná jediného slova. ☹

leny16
31. srp 2009

myši- rozumím tomu, jak ti pak bylo, je to nespravedlivé. I když jsem ted těhu, tak tuším jak ti bylo. Taky jsem tam byla. Musíš být statečná a věřit, že to půjde. Mimi na vás taky čeká, jen ted ten nahoře zkouší vaši trpělivost. Vím, občas to vypadá, jako by si z některých dělal pr....el. Věřím, že vám to vyjde, uvidíš 😉 😉 🙂

leny16
31. srp 2009

jany- je super, že nejsi na vše tak upnutá. Připadáš mi psychicky více v poho a to mimi potřebuje 🙂 Jen tak dál 🙂

leny2
1. zář 2009

Ahoj holky,
včera jsem vůbec nebyla na příjmu.

Dodatečně přeji Cokouškovi k svátku hodně zdravíčka a štěstíčka a aby ten dáreček co dostala se u ní pěkně zavrtal na dalších 9 měsíců. 🙂

Mysicko, taky tě úplně chápu jak ti je, zažila jsem si to taky, když naši známý otěhotněli, ale neboj dopadne to.

Leny, těhudemenci už začínám mít občas taky, když například jdu dávat věci místo do myčky do ledničky a tak, to je normoš, se tomu člověk aspoň zasměje.

Marhulinko, jak se cítíš? Pozoruješ na sobě něco nového?

Janýsku, kdepak asi ta potvůrka tvoje se toulá, já myslím, že zabloudila a už se dlouho neobjeví. 😉

Jinak já nic moc, opět se mi po roce objevily ty červené fleky na kůži, co jsem měla loni, jak jsem s tím ležela v nemocnici v HK a na nic mi nepřišli. Tak jsem z toho nešťastná a mám strašný strach, aby to nemělo vliv na mimuško. Tak jsem volala mému léčitelovi Haklovi, ale sám mi řekl, že s kožními problémy moc zkušeností nemá, že by mě očistil tělo,ale až nebudu těhotná. Tak jsem se obrátila na jiného léčitele, tak jsem si tam vyčkala sedmi hodinovou frontu, ale stálo to za to,je to borec, úplně všechno poznal, v kolikátém jsem týdnu a že to mám alergii na trávy, dal mi čajíčky a mastičku, všechno přírodní, nemusím mít strach o mimi, platí se u něho jenom za ty čaje, jinak ne. Akorát se nedá objednat, tak to tam člověk musí vydržet, 7 hodin to byl mazec, ještě, že mi bylo docela dobře, tak jsem to zvládla. Ještě jsem se ho ptala co moje těhotenství, jestli to bude dobrý, bez problémů, tak že jo, on každýmu tyká, tak mi povídal, ty i mimi jseš v pohodě a budeš. Tak jsem odcházela spokojená s igelitkou čajů za tři stovky.

leny2
1. zář 2009

Jo, úplně jsem zapomněla, zítra odpoledne jedu na kontrolu, moc se těším a doufám, že je vše v pořádku a dostanu průkajdu. 🙂

leny2
1. zář 2009

A ještě novinka, dneska máme za sebou první školní den, zvládli jsme to v pohodě, akorát jsem měla co dělat, abych nebulela dojetím. 😵

marhulinka
autor
1. zář 2009

Ahojky všem 😉 🙂

LENY to je fajn,že první školní den jste zvládli...hlavně ať to tak vydrží i ostatní školní dny 😉 🙂

No mě včera začala strašně bolet hlava a 😝 😝 😝 takže jsem od šesti do rána byla v poloze ležmo....dneska je to trošinku lepší....teď jsem spucla br.kaši a řízek....ale žaludek nějako stávkuje bych řekla,tak asi budu muset zase ležet,abych to u sebe udržela 😀 Jinak mi je fajn,jsem ale hodně unavená,řekla bych,že čím dál víc.... 😀 a to končím s práškama...no tak to asi prospím jako medvědice...
Jinak bříško už mám pěkný...a všichni mi předpovídají kluka...i můj dr.tak jsem zvědavá 😀
Na čajíky,ikdyž jsou přírodní pozor...některé ani tak nejsou moc vhodné v těhu-v začátku...a pak ke konci...ale záleží,jaké je složení....!!

leny2
1. zář 2009

Marhulinko, tak ať tě hlavička moc netrápí, však odpočívej, nic nedělej, práce neuteče. Pan léčitel ví, že jsem těhotná, upravil mi dávkování, aby to neuškodilo.

leny2
1. zář 2009

Taky se jdu natáhnout na chvilku.