Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
8. zář 2009

Tak to se divím
Ahjojky holčičky moc vás tu zdravím tak ještě na po 3
Lenysku mamisku třeba až vás dneska děda bude stresovat tak už bude chtít Vaneska ven a budeš to mít za sebou .
Janýsku moc ti toho zubaře nezávidím,alespoň máš klid a už tě nebude trápit.Já by jsem se taky měla objednat ,ale moc se mi do toho nechce. Bojim Bojim
Leny děkuji ,už aby to bylo vykurýrované moc mě to nebaví každý dopolednese tu budit s tím že chrchlám jako tuberák ,nevím jak se ho mám zbavit poraďte mi někdo něco prosím 🙂

blazenkaa
8. zář 2009

Jo ještě jsem vám chtěla říc tohle ,
U nás v práci je jeden chlap ,jeho manželak před vouma rokama šla k porodu a miminko se jí objesilo na puční šňůře . ☹
Asi něco pez půl roku nám řekl že čekají znovu mimi ,ale že moc bojí.Teď moslední 3 týdny leže v nemocnici ani nevím s čím že prý je na tom nějak špatně ,prostě se o tom nechtěl bavit a já jsem to z něho nepáčila byl po celou dobu přítomnosti manželky v nemocnici hlozně psychycky na tom špatně.
Dneska mi oznámíl že se jím narodil syn Martínek ,ale problém je v tom anevím kolíkátý měsíc to byl asi 7že váží jeno 1500kg a měří 40 cm .Ten chlap snad nebude mít nikdy štěstí .5ekl nám to až dnes protože na tom Martínek nebyl zrovna nejlépe ,ale už je to lepší tak to křičí do celého světa .
Chudáček malinkej to je co. Tak jsem vám chtěla ještě říct 🙂

leny2
8. zář 2009

Ahoj Blazenko, konečně se tu někdo ukázal. To mají lidi smůlu, je to hrozný, tak snad tentokrát to bude dobrý a Martínek to dožene.

leny2
9. zář 2009

No holky, středa a tady stále nikdo? ☹

leny16
9. zář 2009

Ahojda kočky,
já tu jsem 🙂 a blaženkaa pilně a poctivě psala 🙂
Ten rozptyl jsme zvládly ok, ale slzičky samozřejmě ukáply 😔
Ono nás tady tad moc není (vlastně nikdy nebylo), počkej až se cokuš vrátí těhu do německa, pak se tu bude psát o 106. Hergot, furt jsem jí nezavolala 😠
Já dnes jdu s pejskem na pigáro a pak mi přijde návštěva.
Tak paa ještě juknu 🙂
blaženkaa-at se brzy vykurýruješ 🙂 🙂

leny2
9. zář 2009

Ahoj Leny, já jdu s pejsanem zítra na stříhání. Jo, chybí tu Čoko a když tu není Čoko, tak tu není ani Janýsek, je tu smutno.

janysek70
9. zář 2009

Čao ženy...., já tu jsem, ale nebaví mi psát do prázdné diskuze a vím, že mi čtete a já čtu vás, tak vím, že je vše O.K. 😵

leny2
9. zář 2009

Hurá Janýsek, to máš pravdu.

leny2
9. zář 2009

Marhulinka se někde toulá.

leny2
9. zář 2009

A jak jsi na tom Janýsku? Kdy jedeš na ultrazvuk? Bude Ketík tento měsíc?

janysek70
9. zář 2009

Marhulinka chodí na Čekatelky, tak o ní vím taky......, ráno psala, že jede na chalupu....

janysek70
9. zář 2009

V pondělí mi tahali tu stoličku, jak se to hojí, tak ta huba ještě bolí, ale snad to bude dobré, příští pondělí jedu na UTZ, to budu 12.DC a uvidí se, co uvidí......snad bude KET 😉

leny2
9. zář 2009

Je, tak zoubek ti tahaly? To je nepříjemný, se zubama já si užila už taky dost, jsem zvědavá jak přežijí těhu, mám je polepené ze všech stran.

leny2
9. zář 2009

Ta potvůrka Marhulinka, a tady nedala o sobě vědět. Já jsem se s ní potřebovala domluvit na ten pátek a prdí na mě.

janysek70
9. zář 2009

Já jsem na tom se zubama taky na štíru a je mi jasné, že většina by těhotenství nepřežila a musel by se udělat pak radikální řez....Proto se do toho neženu nyní, taky z finančních důvodů a pak se uvidí

leny2
9. zář 2009

Já jsem po prvním těhu přišla o čtyři přední zuby, měla jsem tam váčky, tak musely ven a mám tam můstek od 27 let, paní zubařka nechápala.

leny2
9. zář 2009

Jdu se najíst, pak zase mrknu.

janysek70
9. zář 2009

Přeně, váčky 😠 ...., taky mi rozvrtali přední zuby a jak se to stále opravovalo, tak pak můstek a ten není napořád, jeden zub už mi opravovali.... Domlouvala jsem se s dokym na předělání celého vršku, mám i rozpočet, ale nyní jsem to odložila a pak se to udělá z gruntu.

leny16
9. zář 2009

A už leny můžeš mléčné výrobky? Kalcium je třeba i pro miminko, nebo ti ho léčitel zatnul na celé těhu?
jany- to bude pěkná pálka za zuby, co? Mně je třeba udělat 1 novou stoličku a to počítám bude tak kolem 3 litrů, ale nějak se mi do toho vrtání do kosti nechce, nijak zvlášt mi to nepřekáží (je to stolička).

Jinak já jsem vždy měla ráda mléčné výrobky a kor mlíčko, které speciálně ted v těhu chlastám jak divá. Tělo si o to asi říká 🙂

janysek70
9. zář 2009

Si asi koupím ty do skleničky 😀 😀 😀

Leny už 38, je tu pomalu finále 😵 . Už máš určitě vše nachystané. Jde J. k porodu?

leny16
9. zář 2009

alespon se ti budou lépe a důkladněji v ruce čistit 😅 😅 😵
J. chce jít k porodu, ale doufám, že to stihne z Prahy 🙂 nachystané je vše 😵. Ted před porodem mám hnízdivou, furt nekde šmejdím a uklízím. Dnes 1. okna, vyprat potahy na matrace, převlíknout, utřít prach............. 😎
Dívala jsem se na netu na ty prostěradla, které používáš, ale někde jsou ceny strašně vysoké. Odkud a za kolik je kupuješ?? Používáme saténové povlečení s nežehlivou úpravou a jsem s ním spokojená 🙂 Nejhorší jsou froté prostěradla, vše se na ně chytá 😠

janysek70
9. zář 2009

Tak to sedí to "hnízdění", už se to blíží 😉 😉 😉 , aby se ten porod už po tom gruntování nerozjel....

Ty prostěradla objednáváme tady kousek u výrobce a jsou sametová a vůbec se nezatrhávají, strašně heboučká a úžasný barvičky. Je to firmička, kde je přímo šijou a tak je to v cenách od výrobce, ne od maloobchodníka. Ty ceny jsou v krámu přes 600,- za dvoulůžko a od nich byla cena 380,- nyní známá tam objednávala a už měli asi za 420,- , ale stojí to zato, mají i hezky ušité ty bočnice na stranách postele. Dělají různé rozměry (i do postýlek 😉). Já jsem před vánoci půjčovala známým vzorníček a pak se nám sešla velká objednávka, objednala jsem mailem a paní mi pak volala, když to bylo vše připravené k odběru.

leny16
9. zář 2009

a mají webovou stránku? Protože prostěradla potřebuji, ale radši něco kvalitnějšího 🙂

janysek70
9. zář 2009

Já jsem ti to nyní hledala, ale oni jsou jen ve firmách a je tam telefonní kontakt i mail. Pak jsem si tam telefonovala a paní mi poslala vzorník a ceník, ale to že jsem chtěla větší objednávku, třeba kdyby jsi řekla, že se domluvíš s mamkou a nějakou kámoškou a objednáte, tak ti ten vzorníček pošle. Jinak klidně pošlou i na dobírku třeba 3 prostěradla. Dej si do vyhledavače sametová prostěradla Zelenecká Lhota a je to p. Kořenář

leny2
9. zář 2009

Leny, já nevím jestli myslel léčitel mléčné výrobky nejíst stále, nebo jenom kvůli potratům. Asi si mu zavolám a zeptám se. Musím se teď objednat k zubařce, tak se s ní poradím, ale ťukám, ťukám, že teď zoubky zatím dobrý, nic nebolí, nic se nerozpadává.

Janýsku, já jsem taky s tím můstkem čekala až po těhu, to jsem ještě byla na vysekání jednoho zubu co mi nechtěl vylézt sám, špičák to byl a byl to nejhorší zážitek v životě, to snad radši rodit, jenom mi to opíchali a trvalo to přes hodinu, nemohli se k němu dostat, tak jsem měla celou hubu rozřezanou a pak sešitou, hnus.

leny2
9. zář 2009

Leny, jaký vitamínky bereš?

janysek70
9. zář 2009

Citróny a jablíčka 😉

leny2
9. zář 2009

Janýsku 😀

leny2
9. zář 2009

Se ptám, protože jsem si teď koupila ten druhý Femibion a docela jsem zůstala čučet na cenu 540,- Kč na měsíc, to se mi zdá nějaký předražený.

janysek70
9. zář 2009

Tak to je dobrá cena. Prý se to s těmi vitamíny nemá moc přehánět, že jsou pak mega děti 😀.