Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
6. říj 2009

jé ty jsi hodná já se půjdu akorát potom najíst a škrtnout v kamnech .

marhulinka
autor
6. říj 2009

Já taky musím jít udělat nějakou véču manžovi 😉

janysek70
6. říj 2009

Já tu ani nedutám, ani tu Ulici jsem si nepustila...., Michal čistí komín a krbovky, tak se modlím, aby zase nějaké saze nepošramotily byteček 😒

marhulinka
autor
6. říj 2009

To by bylo nemilé Emile 😀 😀

Já se loučím,jdu udělat véču a pak asi zaujmeme polohu ležmo u dvd a budeme kecat a kecat a kecat 😀 😅

marhulinka
autor
6. říj 2009

Ha tak jdu ještě na kukandu a tu nikdo....už jsem udělala véču,vykoupala se a namazala,tak musím trochu to nechat vsáknout než vlítnu do noční košilky 😀

janysek70
6. říj 2009

Ty hambo, to už tam zase sedíš v rouše Evině???? 😀 😀 Tak si alespoň zatáhni žaluzie!!!

marhulinka
autor
6. říj 2009

Jojo žaluzky mám zatažené...ikdyž to by asi šmírák rychle zahodil dalokohled 😀 😀 😀 Jo ale bombarďáky už mám🙂 suším si tu pupek a kozenky 😀 😀

marhulinka
autor
6. říj 2009

Janysku a jak je tobě?? Doufám,že tě to už přešlo a je ti lépe

janysek70
6. říj 2009

Jo já jsem otrlá 😉 , co mi zbývá, se nezblázním, život jde dál

marhulinka
autor
6. říj 2009

Já vím Janysku,ale moc mě to mrzí!!! Proč se to zrovna semlelo takhle,když to člověk vůbec nepotřebuje....ale asi je to ten náš osud...prostě stane se to,až se to má stát!!!

janysek70
6. říj 2009

Jsem koukala na Vanescu, jak si ji maminka krásně strojí. No je rozkošná 😵

marhulinka
autor
6. říj 2009

Je viď?? Nojo když ta růžová je úžasná....zrovinka dneska jsme byli na procházce a potkali v kočíku malou holčičku v růžovém,babička se na ni kocala a já říkám....ty holčičky jsou taaaaaaak nádherný,viď?? Ta růžová je plostě k šežrání...manža na mě vykulil oči,že prý náš Kuba nebude přeci chodit v růžový....tsssssss však se za 3týdny ukáže,jestli bude růžová 😀 😀

janysek70
6. říj 2009

Jo jsem zvědavá, co tam uvidí 😵

marhulinka
autor
6. říj 2009

Nojo já taky,ale hlavně ať je to zdravý a je jedno co to bude mít mezi nožkama 😀

marhulinka
autor
6. říj 2009

Tak já se loučím...jdu na sebe hodit noční košili a jdu se věnovat rodince ...pa a krásný večer

leny2
7. říj 2009

Ahoj holky,
včera jsem usla u televize už v osm hodin, ani Ordinace mě neudržela nespat. Tak to na mě nějak padlo.

Janýsku, já to říkám stále, že jsi žena činu a dotáhneš to do toho vytouženého cíle a my tě budem podporovat jen jak to půjde.

Marhulinko, ty růžové věcičky jsou nádherné, viď? Taky se nad nimi rozplývám.

Blazenko, kdypak budeš testovat? Dneska jsi 5.den po ET, tak ti to taky utíká.

leny2
7. říj 2009

Kdepak dneska všechny jste?

blazenkaa
7. říj 2009

ahijky Holčičky jakpak je .Dneska tu je nádherně od rána svítí sluníčko a je teploučko 🙂

blazenkaa
7. říj 2009

🙂 Lenýsku vůbec nevím kdy budu estovat .Kolikátej den jsi testila ty

leny2
7. říj 2009

Já jsem testovala Blaži brzy už od 8. dne. A když to jednou dopadlo, tak tam už čárečky byly, ale u každého to je jinak.

leny2
7. říj 2009

Venku je nádherně, teď jsem byla pro školáka ve škole, udělali jsme si s pejsanem krásnou procházku a stavili jsme se pozdravit kámošku s pěti týdenním mimčem, tak jsem se kochala.

blazenkaa
7. říj 2009

a vyšlo ti to ten 8 den je to den bez transféru já jsem hrozně nedočkavá ,ale zároveň se na to moc těším ,ale je to už dlouhé na mě to čekání

leny2
7. říj 2009

Den transferu nepočítám a byly tam a byly dvojčátka, ale bohužel v 6. týdnu jsem potratila.

blazenkaa
7. říj 2009

ty mimíska jsou nádherné když jsou malinkaté co taky by jsem už chtěla mít aspoň potvrzené 🙂 //

blazenkaa
7. říj 2009

tak to mi je líto ,ale teď to máš vlastně spontálně že, to má ale někdo štěstí

janysek70
7. říj 2009

Nazdárek Arletky, jsem nemohla najít diskuzi a nevšimla jsem si ji vepředu 🙂

leny2
7. říj 2009

Dneska je hezky, tak jsou všichni asi venku. 🙂

leny2
7. říj 2009

Janýsku, já jsem taková zvědavka, že vždycky po tobě pátrám, jestli někde nejsi a tuhle jsem tam narazila na ten dopis, co ti psala ta paní co tě nabíjí energií, to bylo moc hezké.

janysek70
7. říj 2009

Jo však já to pak už nepíšu znovu sem, páč vím, že si to přečtete vedle 😉

leny2
7. říj 2009

Nakukuji do bazaru na nějaké hadříky, chtěla bych si něco pořídit.