Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
19. črc 2010

ahojky Marhulko jakpak se ti vede

blazenkaa
19. črc 2010

to mi máme celozávodku teď

marhulinka
autor
19. črc 2010

Já se nacpala melounem a můžu prasknout 😀

blazenkaa
19. črc 2010

@marhulinka to jsewm si taky dala čtvrtku a ještě dvě topinky to je ale kombinace jsem to ale čuně

mysicka.hk
19. črc 2010

Já dostala chuť na bramborák 😀

blazenkaa
19. črc 2010

jé to by jsem si taky dala ale nemohu protože už takhle jsem jako medenec

marhulinka
autor
19. črc 2010

Ježiši nemluvte o jídle,nebo to vyhodím...jsem se nějak přežrala 😝

mysicka.hk
19. črc 2010

@blazenkaa co blázníš?

blazenkaa
19. črc 2010

já neblázním jsem jako medenec a už mě to sere

blazenkaa
19. črc 2010

@marhulinka ty si to můžeš dovolit a co Kubíček

mysicka.hk
19. črc 2010

Já se loučím a jdu spinkat. Dobrou noc 😲

marhulinka
autor
19. črc 2010

@blazenkaa Kubulka spinká 😵 naštěstí,on moc velký spavec není-po nás 😀

blazenkaa
19. črc 2010

mysko dobrou noc a hezké sny páá

Tak to já taky teda moc nemusím spát kor teď jak je teplo to jsem 100 za noc vzhůru

marhulinka
autor
19. črc 2010

@mysicka.hk dobrou

leny2
19. črc 2010

Já než se sem dohrabu, tak už tu nikdo není. Měli jsme tu návštěvu navečer, zítra budem grilovat stehýnka, tak už se těším na mňamku.
Konečně mě už asi přestávají padat vlasy, tak jsem se objednala ke kadeřnici, už se nemůžu dočkat, jsem jak divoženka.

leny2
19. črc 2010

Holky, Vojtíšek si poslední dny tak krásně povídá a směje se i nahlas, když s ním dělám kraviny, to je nádherný. 😵

leny2
19. črc 2010

Janýsku, už se těším na datum porodu, zase budem číhat a ožije to tu. 😉

marhulinka
autor
20. črc 2010

Všem hezký den a Janysek ať vyberou hezké datum 😵

uhlicek
20. črc 2010

Ahojda holky dlouho jsem tu nebyla,vsechny vas moc zdravim,jsme porad nekde v trapu,kdyz jsou vedra,tak plavcime u brachy v bazenu,kluci tam radej a Kubulinek si to moc uziva,me z toho vedra skolila oskliva angina,mela jsem 40 horecky,tak jsem zobala penicilin,museli jsme byt chvili u pritelovych rodicu,protoze jsem byla KO.
Jinak Kubulka ma 8 kilo,mame za sebou 3 ockovani a to hlavni v patek nam vyrostl 1 zoubek 🙂 a asi porostou dalsi,protoze je strasne mooc mrzutej,skoro celou nedeli probrecel,jediny,co ho trochu zklidnilo byl Nurofen,porad se chce chovat,nechce dudlik,tak usina u kozenky nebo v kocare s revem,tak to je ted narocny,ale jinak je to nase slunicko uchechtany milovany 😵.Uz papame zeleninku a moc nam chutna 🙂
Janysku tak at vse dobre dopadne a mas konesne nejaky pekny termin.
My ted v rodine taky ocekavame prirustek,bratranek maji 28.7.termin,budou mit chlapecka Tomaska,uz se tesim az si ponuchnam malinkaty mimi.

coko.joko
20. črc 2010

Ahojda,
tak koukam tu nikdo 😕

coko.joko
20. črc 2010

@uhlicek ,tak to taky krasne rostete to je dobre.jak to utika 6 mesicu uz mate..... 😵

coko.joko
20. črc 2010

Dala jsme fotecky....... 😀 Lenny usnul a ja muzu varit konecne.....

marhulinka
autor
20. črc 2010

@uhlicek jů tak to už jste veliký a gratuluji k prvnímu zoubku 😵

@coko.joko fotečky krásný,taky tam mám novou 😀

coko.joko
21. črc 2010

@marhulinka,pekny moc.....taky jsme se snazila fotit nozicky,ale nejak se me to nedari porad sebou mrska....

jinak hlasim.........ve 22hod.vcera usnul a vzbudil se v 6 rano a dostal flasku a spi jeste ted....takze jsem se krasne vyspala a musim rict,ze jsem od 5hod.porad chodila kontrolovat jestli dycha 😀 😀 je to proste zlaticko moje.....a porad spi v postylce a uz ne s nama 😵 😵 😵
tady se uz zase dela teplo jako prase,takze budeme muset bejt doma se me teda nechce.....

coko.joko
21. črc 2010

Vcera se Lenny koupal 😀

coko.joko
21. črc 2010

Sept,kam si tak rychle utekla...ja davala flasku Lennymu a nez jsme stacila pisnout tak ty nikde.....

coko.joko
21. črc 2010

Tak si tu asi budu povidat sama sesebou...taky to neni spatny co...... 😀 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
21. črc 2010

Ahojky všem 🙂

@coko.joko krásné fotečky,za chvíli se budete koupat ve vaně ne? 😀

coko.joko
21. črc 2010

@marhulinka ,uz se koupe ve vane,ale to bylo jen kvuli fotkam byl v tom beliku poprve 😀

janysek70
21. črc 2010

Čaute 🙂
Lenny je 1/2 čoko a 1/2 Vráťa, taková správně namíchaná směsice genů 😵