Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
26. črc 2010

@marhulinka tak hodně štěstí ať to je lepší a vyspinkej se trošku

coko.joko
26. črc 2010

@blazenkaa ,jo ty mas ted 800 ta ma jeste jednu slozku co prave potrebujes na udrzeni a hlavne aby se hnizdili dobre miminka a pak je 400 od 13 tydne a to beres do konce tehu a pak i kdyz kojis a ja mela toho hodne a nepotrebuji to a tak jestli budes chcit tak poslu v listopadu
@marhulinka ,no vidis jak chutna i R....nejsem sama........no stoji to vid.....nevim kolik platis ty,ale tady stoji ten Nutrilon 15 euro a kdyz je akce tak 13euro

leny2
26. črc 2010

@blazenkaa taky jsem trpěla na zácpu v těhu i teď někdy.

blazenkaa
26. črc 2010

@marhulinka tak mu to nařeď

coko.joko
26. črc 2010

jdu dat sprchu.....

leny2
26. črc 2010

Jo, penízky lítaj za mlíčka, to můžu potvrdit.

leny2
26. črc 2010

taky jdu do hajan, dobrou 🙂

blazenkaa
26. črc 2010

@coko.joko ještě nic neříkám ,ale když to klapne tak si ho od tebe klidne KOUPÍM pokuď ho teda nepotřebuješ

blazenkaa
26. črc 2010

@leny2 tak tobě taky dobrou noc
@coko.joko doufám že ty se tu ještě ukážeš

blazenkaa
26. črc 2010

@coko.joko tak co teta vykoukaná kdepak jsi já se tu nudím

coko.joko
26. črc 2010

@blazenkaa ,jasne kdyz to klapne tak je tvuj,ale klapne to neboj.......ja se budu muset taky loucit,protoze se me budi zlato a musim mu dat flasu a pak si snim pujdu rovnou dadnout,aby znova usnul.....zitra dopolko tu budu.....

blazenkaa
26. črc 2010

@coko.joko tal já já se tu taky ukážu v kolik já se bupůjdu taky osprchnout protože mi je hrozně teplo a já nevím co to semnou je

coko.joko
27. črc 2010

Dobre rano vsem a krasny den vsem 😀
Dneska by to janysku slo.......
Odpolko jedem kupovat autosedacku,tak doufam,ze vyberem tu nej pro Lennyho..
Dnesni noc hrozna..v pul druhy vstavat a davat flasku a pak teda usnul a v pul paty rev a tak znova flasku a pak nechtel spat a ja hotovo a tak si ho vzal V.a po hodine usnul a spi do ted....ale ja teda vyrizena..... 😵 venku rasi slunicko a tak se najime a pak pujdu ven.....

leny16
27. črc 2010

coko- pořádně se asi nevyspíme pěkně dlouho, dětátka spinkaj i za nás 😀 🙂

leny16
27. črc 2010

K těm mlíčkům, dříve jsme kupovali Bebu HA, pak Hipp s probiotiky, ale ted kupujeme Babydream, kde 800g je za 130 Kč, má to v sobě všechny vitamínky jako ostatní mlíčka a malá je zdravá. Jen na něj není všude reklama, proto je levnější 🙂

leny16
27. črc 2010

@blazenkaa - drží ti palečky 🙂

leny16
27. črc 2010

marhul- at se pejsek netrápí a uzdraví se co možná nejrychleji
lenny- chudinka malá, snad se to brzy upraví a Vojtíšek bude mít pokoj. S tímhle ti moc nepordím i když bych ráda 😒

janysek70
27. črc 2010

Zdravím ženy, jsme stále doma, ve 3 ráno jsem myslela, že se už něco začíná dít a prd velebnosti, tak budu trpělivě čekat dál....
Vítám odpočatou Lenču 🙂

leny16
27. črc 2010

janny- kočko už se těší na fotečky Štěpánká. Koukala jsem ti do alba, už máš tu nejtěžší fázi skoro za sebou, bříško máš krásný. To se vám to krásně podařilo, když už člověk skoro ztrácel naději....Mám z vás radost!!!!!

Vaness ted spinká jak andílek. Pořád tapká kolem nábytku a leze rychle jak čertík 😵 je už veliká. Zítra jdeme na KO, tak jsem zvědavá kolik váží a měří. Je strašně vysoká, asi po dědovi z Jardovi strany, ale to se pořád nedá určit. Už od malička dr. říkala, že má velikou nožičku a že asi bude velká a hle, ono je to zatím tak. Asi bude modelka 😅 a nebo basketbalistka 😅

leny16
27. črc 2010

@janysek70 - poslíčci už se ozývají o 106, že? 🙂 Tobě ještě nenaplánovali císaře? Nebo čekají, až se něco začne dít a pak tě říznou? Jak se ted vůbec cítíš v těhu v porovnání s prvním??

janysek70
27. črc 2010

Jedu do nemocnice ve čtvrtek a dohodnout se....... Já si Leny na to 1. těhu nějak moc nepamatuji, jen vím, že jsem to tak jako nyní neřešila, nějak jsem tím proplula i do práce jsem chodila do nástupu na MD...., tohle je docela nekonečný a náročný, si nedovedu představit, kdyby se zadařily při IVF dvojky 😀
Všechno to hrozně letí, vždyť ty jsi nedávno otěhotněla a nyní už pomalu budete slavit roček 😲

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,ahojda....no Lenny spinal ted krasne,ale vcera jsme byli venku vecer a prisli dom okolo 20hod a porad spal,tak jsem ho pak trochu vzbudila,dal si flasku a usnul hned,ale v noci pak nechtel uz spat......takze asi zadny vecerni prochajdy....no to mlicko mas z Kauflandu nemas nahodou.....ja taky asi po pul roce pujdu do jineho,protoze tohle je drahy jako svin a my ho mame na 4 dny.....a stoji 15euro...

marhulinka
autor
27. črc 2010

Ahojky všem 🙂

coko.joko
27. črc 2010

@janysek70,neboj az budes lezet na stole a rodit,tak si vzpomenes hned jaky to je.... 😀 😀 mas jeste casek tyden,tak si to uzivej a odpocivej,protoze jestli bude Stepanek jako nas Lenny,tak se opravdu moc nevyspis ze zacatku.... 😀 😀 ale pokud bude jako Lucka od sept,tak mas vyhrano 😀 😀

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 jak jste si užili dovolenou?? Nějaké fotečky budou 🙂

leny16
27. črc 2010

tj utíká to jako voda! 😕
Věřím ti, ten konec je nejvíce namáhavý a zdlouhavý, ale pak po narození to utíká jak voda....člověk je pořád v jednom kole a nestíhá sledovat čas, má lepší věci na práci... 😵
To jsme chtěli skoro všichni tady dvojčátka, taky si to dnes nedokážu představit.
Tak ve čt už bude termín, to je fajn, že už budeš vědět kdy malej vykoukne na mamku a tatku 😵 Počkej jak se ti bez bříška uleví, já si pak připadala, že lítám 😀 i když jsem furt měla 10 kg navrch 🙂

leny16
27. črc 2010

@coko.joko -nene, to mlíčko je z Rossmana, Rakouská značka. Nás to vyjde tak na 500 na měs. a to už ma lá pije jak děs 😅

leny16
27. črc 2010

@marhulinka - dovča byla super. Fotečky nějaký vložím, až je ztáhnu. Co pejsek?

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,a jo...Rosman to dela ja jsem premyslela kde jsem to videla.protoze V.na to koukal a ja nevedela kde... 😵 no je to vse stejny,akorat tohle je levny a ty znackove jsou drahy jako prase..... 🙂

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 děkuji za optání...pejsan vypadá dobře...naštěstí mu otoky slezly,ani už to nemá červené,jen na pár místech,staršně jsem se v noci bála,aby mu neotekl ten krk,ale dobrý...Měl hodně silnou injekci,pak ještě jednu na vyrovnání,aby to organismus měl o.k. Odpolko jdeme na kontrolu...
Jen venku se strašně bojím a pořád ho napomínám a nechávám jen na chodníku...