Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

uhlicek
19. srp 2010

Janysku ja jsem taky nechtela chodit ve skolce spat a kdyz uz jsem usnula,tak me nemohli probudit 😀
Me se taky styska po pupiku jeste ted,asi jeste 2 mesice porodu,jsem si hladila bricho a cekala na pohyby blazen 😅
Jak dlouho se zatahuje deloha to presne nevim,ale pri kojeni jsem taky vice krvalela,je to vse hormonalne propojeny.
Tak pekne vyzehli,ja jsem zehlila ted skoro 3 dny,vyrazovala jsem Kubikovi vecia novy davala do kupy,jeste me cekaji vyradit Misovi veci,ted musim poposovat krabice,abych vedela ,co tam mam az zase budu ty veci tahat pro Kubu.

leny16
19. srp 2010

@janysek70 -při kojení krvácíš proto že se děloha čistí a kojo to podporuje. Děloha se ztahuje každému jinak, ale po 6 nedělí už uvidíš rozdíl 😉

janysek70
19. srp 2010

Tak jsem vyžehlila Štěpulkovo věci a dávám si meltovou pauzičku 🙂 než půjdu na větší velikosti 🙂

I proto jsem ráda, že kojím, že se mi to břicho stahuje a dobře se čistím....., jinak už bych si tedy docela ráda zašukala

coko.joko
19. srp 2010

Jsem tu z nakupu a jsem uplne mokra 😀 to se clovek nadre s tou klokankou 😀
janys.... 😵 😵 😵 jo,jo potvrdim te na FCB......ty taky vsechno najdes holka.....jinak me se deloha zatahovala hrozne dlouho jsem pak musela jeste brat prasky a krvacela jsem snad 6 tydnu 😀 😀 pak mesic nic a pak jsme to dostala,takze si to uzivam 😀
@uhlicek ,jo,jo poslu ti ten co holkam a pak najdu na pc ty lehky co jsem zacinala ja a poslu taky.....
me ted uci kamoska ty scrable nebo jak se to pise a to nejak nechapu je to namoji hlavicku moc....

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70 , 😀 😀 😀 se poseru tady se smeju....

uhlicek
19. srp 2010

Teda Janysku ty uz mas chut sexovat jo,jeste musis chvilku vydrzet 😀 ,to ja jsem teda nemela vubec,po prvnim porodu jeste docelo jo,ale ted po druhym porodu me to trochu dyl trvalo,ale ted uz je to OK,tak je pritel rad 😀

janysek70
19. srp 2010

No teda ženy, mně vůbec nepřijde, že jsem byla na císaři, já přišla z porodky, 2-3 dny jsem byla unavenějí, ale normál jsem fungovala, páč Michal musel do práce a nyní mi nic nebolí, já ani o té jizvě nevím, tak proč bych sakra nemohla zakusit i trocha rozkoše????? No nemohla, pořád ještě krvácím... 😠

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70 ...no to bud rada,ze ti nic neni a jsi v pohode....

janysek70
19. srp 2010

Já při 1. císaři trpěla a nyní jsem už 2. den chtěla šmajdat po pokoji a sestry nechtěly pochopit, že nechci asistenci ve sprše a že se budu mýt sama. Možná mi i pomohla ta homeopatika na hojení po operaci a taky i na kojení......

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70 ,tak jsem te potvrdila 😵 😵 😵 a musim pokoukat na fotky........

janysek70
19. srp 2010

Čoko, nic nového tam neobjevíš, to jsou stejné, jako mám tu 🙂

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70 ,uz to smiruji,ale budi se me ditko,tak musim jit za nim a pak dokoukam......nene mas tam rodice 😵

coko.joko
19. srp 2010

http://www.caption.it/

http://www.loonapix.com/

Tak tady jsou jeste dva kde se daji delat fotky.......

janysek70
19. srp 2010

Děkujeme 🙂 , to jsem na sebe zvědavá, co vytvořím, budeme zase muset něco nafotit.... O víku chceme udělat nějaké černobílé fotečky, ty se mi líbí

janysek70
19. srp 2010

@blazenkaa až nakoukneš......, kdy je v Sobotce jarmark? My tam byli vloni a nepamatuji si, kdy to bylo.....

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70,tak tvor je to jednoduchy na to prijdes a pak jsem zvedava na hotovy vyrobek....cernobile fotky taky miluji a ja se taky chystam o viku neco nafotit a az budu mit cas tak budu delat.....

leny2
19. srp 2010

Tak holky už jsem to založila, doufám, že jsem na někoho nezapomněla. Soukromá skupina "Arleťačky".

janysek70
19. srp 2010

Jj Leny O.K., písni i Mil, ona mi psala SMS, tak jsem jí písla i o tom, že bude soukromá skupina

coko.joko
19. srp 2010

@leny2 ..to je tak rychle 😕

coko.joko
19. srp 2010

A kde to najdu 😕 😕 😕

janysek70
19. srp 2010

Vlez do soukromých skupin a tam je to podle abecedy a pak si to ulož do oblíbených

coko.joko
19. srp 2010

@janysek70 ...aha tak dik.jdu to hledat....

leny2
19. srp 2010

Všem jsem napsala, tak snad jsem na nikoho nezapomněla, budu ještě průběžně hlídat tuhle diskusi, kdyby se tu někdo objevil.

blazenkaa
19. srp 2010

ahojky holčičky všechny vís zdravím.
koukám že tu nějak marodíte s miminkama tak se koukejte pěkně vyhajat a vypotit .
Ráda by jsem tu s vámi kecala ,ale mám odpoledné a ještě to posvícení tak musím ještě poklidit protože čekám tu roduče oboje tak že aby mě nepomluvili a ještěpár známích

@janysek70 jarmak je teď v sobotu 21.8 Že by jste letos dorazili
jak ti může chbět pupík vždyť máš to největší štěstíčko

leny2
19. srp 2010

Na základě naší dohody jsem založila soukromou diskusi.

Těšíme se na nové snažilky, nebo máte-li problém a chcete se poradit napište svůj příspěvek, diskusi budeme sledovat a odpovíme.

Pokud chcete mezi nás, napiště mi do IP, povolím vám přístup do naší soukromé diskuse.

🙂 🙂 🙂

spimy
23. srp 2010

Ahoj holky.

Četla jsem několik kritik na Sanus HK a Pce a doporučení na Kostelec. Jsem sice z HK, ale mám z toho všeho velký strach a potřebovala bych trochu lidské zacházení, vysvětlení, prostor pro názor a pod.

Mohla bych se vás na pár věcí zeptat? Začala bych od začátku... 🙂 Jak se vůbec člověk dostane do takových zařízení? My jsme s přítelem ve fázi, že nemůžeme přirozeně otěhotnět a rozhodli jsme se pro vyšetření... To probíhá už tak, že mě moje gynekoložka pošle do Sanusu? Nebo mi dá papír, ať si to zařídím kdekoli? Či mi vyšetření udělají i jinde a tady se dělají pak už přímo umělka? A když zvolím jedno místo na první vyšetření, nejsem tam potom vázaná i volbou při umělém?

Ocenila bych jakýkoli podrobnější popis průběhu, pokud možno bez zkratek 🙂

A ještě by mě zajímala finanční stránka... Oba jsme teď byli díky krizi nějaký čas bez práce. 😔

Předem děkuji za jakoukoli odpověď.

leny2
24. srp 2010

Na základě naší dohody jsem založila soukromou diskusi.

Těšíme se na nové snažilky, nebo máte-li problém a chcete se poradit napište svůj příspěvek, diskusi budeme sledovat a odpovíme.

Pokud chcete mezi nás, napište mi do IP, povolím vám přístup do naší soukromé diskuse.

versko
26. srp 2010

@spimy já jsem se zaregistrovala do Arlety, je tam super přístup, čeká nás 4IVF

beatris
29. srp 2010

Versko, Spimy - já z Arlety utíkám 😒 Nejsem tam spokojená 😒

septim
30. srp 2010

@beatris mohu se zeptat s cim nejsi spokojena?