Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
20. bře 2009

Septim, tak jestli můžeš, tak ji za nás písni SMSku, že Arletky blahopřejí 🙂

septim
20. bře 2009

ok

coko.joko
20. bře 2009

Kde jste kdo..........................

janysek70
20. bře 2009

Nazdárek, jsem tě holka přehlédla 🙂

leny2
20. bře 2009

Janýsku, jsem se tě ráno ptala, co je u tebe nového. 😉

janysek70
20. bře 2009

Jo ták, tak to mi nějak uniklo....., tak celulóza je i 10. den bílá, ale včera se mi krvácení vůbec nerozjelo, jen ten krvavý hlen uvnitř, ven nešlo vůbec nic, tak nevím a čekám dál....

leny2
20. bře 2009

To mohlo být klidně jak se zavrtávali a bude to dobrý. Palečky držím dále, nepřestávám ani chvilku. 😉

janysek70
20. bře 2009

Ale to už by přeci musely být dávno zavrtáni, nee??

leny2
20. bře 2009

Už jsem toho tolik přečetla, ale moudrá z toho nejsem, někde psali, že 8.den po se může objevit špinění a může to být ono, tak nevím.

janysek70
20. bře 2009

Hm, prostě si na to rozluštění musím počkat..., zítra testit nebudu a jestli to nedostanu, tak testnu v neděli

leny2
20. bře 2009

Došli ti fotečky toho našeho trhače?

janysek70
20. bře 2009

Jo 🙂 a srovnání se soudkem piva a s ovladačem moc dobrý 🙂 , je moc hezký, muchlík malý

leny2
20. bře 2009

Copak je s Marhulinkou, dlouho tu nebyla.

janysek70
20. bře 2009

Nevím, psala, že má nějaké problémy, co musí vyřešit a že teď nebude mít čas sem chodit

leny2
20. bře 2009

Jo, máme z něho radost, je to mazlik. Nejdřív jsem váhala, měla jsem strach, jak to budem zvládat, ale je to dobrý, chlupy z něj nepadají, občas nějaká loužička se ještě objeví, ale to se naučí. 🙂

leny2
20. bře 2009

Já se pro dnešek loučím, padají mi víčka. 😔 Dobrou 😔

janysek70
20. bře 2009

Dobrou noc, já čekám na reklamu a jdu pro utrouš

coko.joko
20. bře 2009

leny je to muchlik fakt krasny psik,jsem ho ukazovala V.a rikal,ze je krasny,ale pro neho moc malicky 🙂
janysku,tak je to na dobre ceste,kdyz nekrvacis a oni se tam vrtaji a vrtaji a uvidis a nebudou dve,ale ctyri 😉

janysek70
20. bře 2009

Čokoooooooooooo, ty snad mluvíš z hladu, já ti dám čtyři!!!

coko.joko
20. bře 2009

janysku jak to vis,ze jsem nic nejedla 😀 😀 nabrala jsem par kil a tak je musim dat dolu a cpu se jen grepem a uz me leze i usima 😀 ale musim dat dolu par kil nez pujdu ja na stimulku,protoze ty leky na me pusobi hodne divne....... 😎 jo ctyrky to by bylo vid......v jedny ruce kocarek,na zadach treti a na brisku ctvrty 😀 😀

janysek70
20. bře 2009

To musím zaklepat, ale nenabrala jsem zatím ještě vůbec nic, snad to teprve nepřijde

coko.joko
20. bře 2009

to se mas janysku ja jsem pribrala po prve 8 kilo a po druhy 5 kilo a tak nejak me to zustalo a tak to chci dat dolu at nemam tu pneumatiku vepredu 😀 si nemuzu ani nic koupit je me vse tesne 😉 taky jsem dnes musela koupit ten sampon pro tebe,V.si myslel,ze je pro nej a tak ho nacnul 😠 a hrozne se divil,kdyz jsem mu rekla,ze to teda pro nej nebyl 🙂

janysek70
20. bře 2009

Jsi hodná, že na mě myslíš 🙂
Mně to po minulé stimulce taky nabylo, ale nyní "zatím" nee 😉

coko.joko
20. bře 2009

ja na vas holky myslim kudy chodim........ 😎 no jsem si rikala,ze jestli budu nekdy tehu,tak budu jak balon 😉
dneska jsem sedela u Ryna a nekecam se me opalil ksichtik a ted me pali......si ho asi budu muset namazat nejakym kremem

janysek70
20. bře 2009

Nojo první jarní sluníčko připaluje a ty jsi taková bledulka, tak musíš opatrně když jsi bez základu 😉

coko.joko
20. bře 2009

jo ja jsem vapenka 😀 😀 to je pravda,ale ja jsem to necekala,ze to opaluje,jinak se mazu velkym UV...to ja musim a v lete bez nej ani ranu....
kde mas M.na schuzi

janysek70
20. bře 2009

Joo, dnes je schůze vedle na zámku, kámoši mu přijeli sem z Jičína, tak bude muset vydržet do konce, to přijde až po půlnoci

coko.joko
20. bře 2009

jo to je jak u me ja jsem taky sama,ale V.nema schuzi 😀 koukala jsem,ze po prvni tretine prohravaji 😝 tak to nevim,nevim.Ted me poslala kamoska ze Dvora fotecky maleho se ji narodil v pondeli to je uzasny takovej k sezrani........ 🙂 se tu kocham

janysek70
20. bře 2009

Tak já jdu zalehnout s utrošem, pa pa 😉

coko.joko
20. bře 2009

jo pa janysku mej se krasne 😉