Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
15. črc 2009

jinak,ten kdo se neciti na to,ze to najde sam,tak je tu jeste moznost a to ta,ze se sejdem u sept u baraku a pujdem tam hromadne.....a ted me to asi uniklo,ale v kolik hodin,at vim.......

leny16
15. črc 2009

ahoj cokouši- myslím, že čas ani přesný den ještě není dohodnutý 😉

leny16
15. črc 2009

Jdu něco koupit a pak musím poklidit a něco fuj v tom vedru vyžehlit 😝

mysicka.hk
15. črc 2009

Den je stanovený na 25.7, ale hodinu ještě nikdo neupřesnil.

coko.joko
15. črc 2009

ahoj leny16 a mysicko,presne tak den je na 25.7 to je sobota a hodina me je jedno.Ja jsem od teto soboty sama 2 mesice,takze ja muzu uz od rana 😀 😀

marhulinka
autor
15. črc 2009

COKO-tak jestli se půjde od rána,to chce sakra hodně peněz 😀

My se nacpali špagetkama...mňaaaaaaaam

mil7
15. črc 2009

Ahojky Všem,

moc mě to mrzí,ale musím se omluvit ze srazíku.Jsem si neuvědomila,že má tchán narozeniny a jedeme k nim na celý víkend.Ale doufám,že bude nějaký další a ten si už nenechám ujít.Jó a taky se musíme pochlubit Kuba už má dva zoubky.Terezce už lezou taky.Tak si to tam holčiny užijte a koukejte se chovat slušně 😉 😉 😉 .
Kolikrát,když to tady čtu tak je to mazec. 😨 😨 😨
Mějte se hezky Mil a dětičky....

mysicka.hk
15. črc 2009

Mil to je škoda snad už se nikdo neomluví a nakonec se sejdem v hojném počtu 😉

mysicka.hk
15. črc 2009

To už všichni spíte? ☹

janysek70
15. črc 2009

Já nee, ale nikoho tu nevidím 😉

mysicka.hk
15. črc 2009

Tak já jsem tu.

janysek70
15. črc 2009

Všechny asi čučíkovaly na Hospodu 🙂

mysicka.hk
15. črc 2009

Janýsku co ta Věrka jak jsi o ní psala, té se to napodruhé povedlo?

mysicka.hk
15. črc 2009

Přítel je v hospodě a já ji měla doma. 😉

janysek70
15. črc 2009

Ne ona byla se mnou na 1. IVF v Sanusu a pak jsme obě odešly do Arlety. V červnu stimulovala na 2. IVF, ale musela na laparku a na ET nemohla, tak ji embrya zamrazili a nyní půjde na KET. Bude to vlastně její 2. transfer

janysek70
15. črc 2009

My tu oba sedíme každý u jednoho PC a do toho řve televize, aby nám něco neuteklo

mysicka.hk
15. črc 2009

Pročpak si s náma nechodí pokecat?

janysek70
15. črc 2009

Ona nás čte, ale říká, že PC není její kamarád, hlavně ťukání do klávesnic, tak mi vždy raději zatelefonuje 😉

mysicka.hk
15. črc 2009

Taky bych potřebovala svůj PC. 🙂

mysicka.hk
15. črc 2009

Jsem zvědavá kolik nás přijde na ten sraz?

janysek70
15. črc 2009

Tipuji 5

mysicka.hk
15. črc 2009

Alespoň si pokecáme.

leny2
15. črc 2009

Musím makat, tak jsem jenom nakoukla zda tu někdo je. Šiju kámošce záclony a potřebuju jí to zítra dát. Mě to tak mrzí s tím srazem, tak snad už příště.

mysicka.hk
15. črc 2009

Leny to se nedá nic dělat, ale příště bude sraz přednější 😉

leny2
15. črc 2009

Letos nejedeme ani nikam na dovču, uděláme si jen prodloužený víkend se stanem a kolama a zrovna to vyšlo takhle. Ale kdyby pršelo, tak určitě nikam nepojedem a dorazím. 🙂

mysicka.hk
15. črc 2009

Tak ať prší, bude nás o jednu víc 😀

mysicka.hk
15. črc 2009

Janýsek se ukáže a hned je fuč.
Že by byla zavlečena do ložnice, nebo někam jinam? 😉

mysicka.hk
15. črc 2009

Zavíraj se mi očička tak jdu spinkat.
Dobrou noc 😲

septim
15. črc 2009

tak jak to tak ctu tak budem muset davat na sraz datum minimalne jeden dva mesice dopredu 😀 😀 😀 strasne me ser.... ja kvuli tomu odrekla vse ☹ ja se teda zucastnim dale pocitam cokouska janyska mysicku marhulinku leny16 a snad se jeste nekdo prida 😉 jinak v te restauracu se da sedet pri peknem pocasi i venku ma zahradku, Duram sem moc nenavrhovala jidlo tam stoji docela za prd maximalne maji dobrou polevku a palacinku 😉

septim
15. črc 2009

Doufam ze se prida i blazenka a Verka. Jinak Janysku s cestou si nedelej starost, tak prijedes ke sparu tam te s coko pockame a pojedem vsichni 😀 😀 😀 😀 restaurace je hned na proti soudu v Hradci