Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
20. srp 2009

Tak já se loučím, domluvily jsme s holkama vedle strategii na chlapy a já jdu dělat sestřičku panu doktorovi a budu mu držet nástroje (nástroj)
Dobrou noc 🙂

coko.joko
20. srp 2009

dneska jsem uplne hotova z toho tepla,ale vecer pak uz je zima,jsem byla na kave tady u nas v kempu a byla me pak zimicka

blazenkaa
20. srp 2009

tak si to užij a drž pořádně aby ti nespadnul ten nástroj 🙂
Dobrou noc

blazenkaa
20. srp 2009

ono celej den je krásně a večer se udělá taková zima včera v práci jsme venku měli 11 stupňů no já myslela že v noci v práci zmrznu

coko.joko
20. srp 2009

janysku bez a drz poradne a hlavne dobre nasmeruj 😀 😀
to je kosa teda poradna 11 stupnu

coko.joko
20. srp 2009

ja potahnu taky zitra v 7 hod tu mam na hlidani od brachy synacka a tak se musim na to vyspat je to narocny je az moc hyperaktivni a tak se mu musim venovat 😀 😀

coko.joko
20. srp 2009

Tak se loucim paaaaaaaaaaa

blazenkaa
20. srp 2009

to jo taky jsem byla navlečená ve 3 mikinách a na vozejku co jezdíme to je zima ještě větší i v léťě když jsou pařáky tak taky nosíme mikinku takovou teplounkou prtožeto fouká jako blázen

blazenkaa
20. srp 2009

tak páá holky dobrou noc tak pěkně nacvičuj coko na to svoje mimísko co už budeš mít brzo

marhulinka
autor
21. srp 2009

Jééééé tady to koukám večer žilo a já tu nebyla ☹

marhulinka
autor
21. srp 2009

Krásné ránko všem 🙂 😉

marhulinka
autor
21. srp 2009

Tak jdu koupit něco ke snídaničce,navařím čajík a přijdu si vás hezky dočíst 😉

Jinak dneska je páááááátek tak pracujícím ať to rychle uteče a můžou si užívat víkendíku 🙂

LENY2 ať je ti brzičko dobře a můžeš si to jen a jen hezky užívat.....bez těch nevolností je to vážně lepší 😀
Za to ty sny....mě se na dnešek zdálo jich zase kupa....pamatuju si dva....to jsou ale kraviny!!!!!!! 😀 😀 😝 😝

marhulinka
autor
21. srp 2009

Myško někde to obvoďáci nedělejí-např.ten náš....ale můžeš si zajít do nemocnice a tam za poplatek ti to zjistí!!!

Coko jelikož už mi je dobře,tak určo kávičku domluvíme 😉
Právě teď jsem dvě sezeníčka domlouvala...tak se těším,alespoň mi to rychleji utiká 🙂

Janysku-však já měla taky už dost pokusů a nakonec to klaplo!! Musíme věřit!!! PRSK PRSK PRSK

Blazenko s Cokouškem mooooooooc rády upravujeme fotečky,viď COKO 😉 🙂 Občas mi posílají kamarádky fotečky,já je upravím a zase pošlu zpátky....mě to moooooooc baví,ráda si s tím vyhraju 🙂 😉

marhulinka
autor
21. srp 2009

Janysku teda s tou postýlkou mě neprovokuj....u nás je jen muchlovačka a nakonec manža si užije a já nic 😠 😠 😠
Ale je fakt,že teď už tak nadržená nejsem....myslím na mimíska a nějak mě to přešlo....jen občas mě to chytne a pak musím chytnout.... 😅 😀

Blaženko teď jsem si vzpomínala,kdy to u nás bylo na posledy....tak určo vás všechny trumfnu: bylo to 23 nebo 24tého červnaaaaaaa!!!!!!!! uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 Takže je to skoro dva měsíííííííííce!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
21. srp 2009

Tak jsem to tu zamarhulinkovala a nikde nikdo ☹

janysek70
21. srp 2009

Zduř Marhul, já jsem chvilku na netu......
No ještě že chodíš na ty gyn. kontroly, jinak by ti asi zarostla 😀

marhulinka
autor
21. srp 2009

Hele neprovokuj jo?? 😀 Ale to je asi fakt 😝 😀 Jenže já se ještě s manžou bojím....myslím,že za ten risk to nestojí,ikdyž nemám žádné problémy,za celou dobu jsem ani jednou nezašpinila....jenže asi by to při tom stejně byly nervy a nebylo by to ono 😉 🙂 Jo ale musím se přiznat,že "venkovní" laškování proběhlo....i s krásnýma záchvěvama...nejdříve jsem se bála,aby to mimískovi něco neudělalo....a ono v pohodě....jen prostě ten zásun je zásun a to raději neee....třeba později jo...

janysek70
21. srp 2009

Však jo, to si ještě užiješ do alelujá 🙂 Teď vše pro blaho mimi a ty "záchvěvy" prokrví dělohu.
Až budete mít ten termín, tak uvidím, možná taky dorazím...

janysek70
21. srp 2009

Jo ještě dodatek: nemyslela jsem termín porodu Marhul, ale spicha 😉

marhulinka
autor
21. srp 2009

😀 😀 teď jsem teda přemýšlela jaký termín myslíš....mě napadlo termín našeho sexíku 😀 😀

Jo a dala jsem vám fotečku našeho ufounka do albůmku-schválně jestli poznáte dvě věci....my se u toho teda pěkně nasmáli....

janysek70
21. srp 2009

Jo to mi teda nenapadlo "Švédská trojka" nebo "Woayer" 😀

marhulinka
autor
21. srp 2009

Tak já jdu trochu poklidit a pak taky vařit....vyndala jsem masíčko,tak udělám na přírodno a kuř.steh.řízečky 😉 🙂

janysek70
21. srp 2009

Tak to zkoumám a ta první z 6tt mi přijde tedy emh jako pšššt stydké pysky s poštěváčkem, se omlouvám, asi mám bujnou fantazii a ta druhá jako když nad mimi letí Saturn...., ale mimije krásné 😵

marhulinka
autor
21. srp 2009

Tyyyyyyyyyjooooooo tak to by mě teda nenapadlo 😀 😀 😀 I ty jedna!!!
Ale u té druhé jsi to trefila!!! Má tam normálně Saturn a u sebe to prý jak říká manža vypadá jako dva lahváče!!!
Se picnu....to bude celej tatínek 😀 😀 😀

janysek70
21. srp 2009

😀 No jo, fakt, já pořád přemýšlela, co to drží

leny2
21. srp 2009

Ahoj holky,
tady to v noci žilo, to já mám už půlnoc v tuhle dobu.

Marhulinko, ufounek krásnej, hezky zblízka vyfocené. Dr. mi řkal, že sexovat můžem, ale bojíme se, ještě chvilku vydržíme. Jinak doma je to super,můžu si jít lehnout kdy chci, dělám když je mi dobře, jinak se poflakuju.

Marhulinko, jak máš napsaný vycházky?

Dneska mají přijít nějaké bouřky, už se bojím, doufejme, že to nebude nic zlého.

leny2
21. srp 2009

Janýsku, něco mě připomíná vaše užívání s manžou, taky jsme si to v červenci užívali naplno a koukej na výsledek, držím moc palce, aby mršule nedorazila a povedlo se vám to jako nám. 😉

leny16
21. srp 2009

hojda holky 🙂
tady to tedy fakt ožilo 🙂......... No jo, Cokouš přišla 😀
marhul- mimi je krásnéééé 🙂 tzo nahoře je andělíček, který ho hlídá 😵 😵 😵 Marhul orgasmy jsou, pro mimi prospěšné, děloha se tak lépe připravuje na porod 🙂 Já k tomu ani chlapa nepotřebuju 😅 , asi 3 krát jsem se probula za spaní s veeeelmi příjemnými pocity 😀 😵 😵
jany- máš fakt bujnou fantazii, radši ti Vanesku ukazovat nebudu 😀 😀 😀 😀 😉
Za chvilku hodím foto kočárku, je kráááásnýýýýý 🙂

marhulinka
autor
21. srp 2009

Ahojky LENY2-mám vycházky od osmi do osmi 😉 🙂 Takže bájo 🙂
Taky vidím velké plus to,že si můžu kdykoli lehnout a dělat jen když mi je fajn,nebo se mi chce 😉

leny16
21. srp 2009

Holky mršule dorazí až za 8 měsíců 😉 😅