Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
9. zář 2009

čoko bude zítra 10. den po KET...., ale ona minule netestovala, tak nyní asi taky nebude

leny2
9. zář 2009

Ta je teda dobrá, to já jsem nikdy nevydržela po transferu, až teď.

mysicka.hk
9. zář 2009

Ahoj holky jsem po noční a jdu na další noční, takže vás za chvilku
opustím.

janysek70
9. zář 2009

Myšičko, nezávidím ti ty noční směny 😒

mysicka.hk
9. zář 2009

Já je tak strašně nesnáším. ☹

mysicka.hk
9. zář 2009

Janýsku koukám že máš v albu nové fotky.
Na té poslední si hezky držíš bříško 😉

janysek70
9. zář 2009

Jo to bylo v zimě a já jsem zrovna stimulovala na 2. IVF, tak bylo pořádně nafouklé 😀

mysicka.hk
9. zář 2009

Tak to pak jo. Já se naštěstí při IVF nenafoukla 😉

leny16
9. zář 2009

Ahojda,
jany - jéé fotečky, jste fešný páreček 🙂 Díky za info, mrknu se na ty stránky 🙂
leny2- vitamínky jsem pravidelně brala jen v prvním trimestru (taky Femibion), ale po prvním trim. až doted jsem, jedla vitamínky jen tak 1krát týdně. Mimčo si z tebe vezme vše co potřebuje. Na ty mléčné výrobky se určo optej, z nich se budují kostičky a svalíky 😉 Jinak si to bude brát z tebe 😉 .
Já mám ted zuby v pořadku, žádné změny nepocituji, ale jak říkám mléko, jogurty, sýry, to mi ted jede. Třeba se obudím ve 3. ráno a jdu si dát sklenici mléka. Taky už vypadám jak cvalík 😅 😔 😅
Ahojda myši 😉

leny16
9. zář 2009

leny2- jo a ty prášky co beru ted se jmenují Gravital, stály něco kolem 2OO Kč

leny16
9. zář 2009

zítra se nás přijde mrknout cokouš 🙂 🙂 🙂 🙂

janysek70
9. zář 2009

To se těšíme 😉 . Netestovala?

leny2
9. zář 2009

Jé, Janýsku, máš krásný fotečky v albu. 🙂

Leny, díky za info. Pozdravuj Čoko a hlavně ji vyzpovídej, jak se má, jestli testovala a tak, že nám tu chybí.

leny16
9. zář 2009

nevím, neptala jsem se 😉

leny16
9. zář 2009

leny2- coko, nepřijde k nám domů, ale sem na koníka 😀 😀 😉

leny2
10. zář 2009

Jo, aha, to jsem blbě pochopila, tak kdepak jí kočku máme?

janysek70
10. zář 2009

Touhle dobou ještě vychrupkává 😅

leny2
10. zář 2009

Ahoj Janýsku, já jedu za chvíli na stříhání s naším bafem, tak tu hodinku nebudu.

septim
10. zář 2009

Ahojda mam dobrou zpravu cokousek je 😀 😀 😀

janysek70
10. zář 2009

Septim ahoj 🙂 , jako že našla //? Vážně, no to je bomba, jsem za ní strašně moc ráda 😵

janysek70
10. zář 2009

Sep, tak kurňa ty jsi posel jako osel 😀 , písneš, čokoušek je, ale nedopíšeš a zmizíš a my teď nevíme co vlastně.....

septim
10. zář 2009

no uhadla jsi to janysku taky mam velkou radost a cokousek jeste vetsi 😉

janysek70
10. zář 2009

Tak to je nádhera, tak ještě vydržet, kolik jich tam bude 😵 . Na krev jde v pondělí???

coko.joko
10. zář 2009

Ahoj tak koukam,ze sept je prdelka

coko.joko
10. zář 2009

Jinak vas vsechny moc zdravim a musim vam to jeste napsat ja
Dneska jsem testla a vazne jsou tam,ale jeste se neraduji.... 😉 ale mam radost...protoze tim vsim co jsem si prosla se konecne na me smeje stesti....

janysek70
10. zář 2009

Jo slepičííííííííííííííí 😀

Pavli, strašně moc ti to holka moje přeji 😵 😵 . Dnes je to 10. den po KET, je to tlustice???

coko.joko
10. zář 2009

Janysku testovala jsem uz 8 den a volala septikovi a tak jsem o tom moc nemluvila,ale dneska me podporovala po telefonu a je silnejsi,ale jeste ne tak jak by mela..takze uvidime v pondeli co se tam ukaze...nikomu to jeste nerikam az podle toho pondelku,takze porad mlcim 😀 Jo jsem 10 den po Ketu
Septik sedi vedle me a cte si to vsechno

janysek70
10. zář 2009

Tý aby něco neuteklo 😀 , jinak na nás hází bobana.....

coko.joko
10. zář 2009

Janysku nehazi nema net jako ja tak nemuze psat,ale az bude bydlet,tak se urco na vas napoji a bude psat jako diva a ne jen koukat a cist....Jinak devcata co ten srazik ja budu za chvilku odjizdet..........
Marhul na co mas telefon,kdyz ti nejde..... 😀

janysek70
10. zář 2009

Já jsem to Marhul psala, že se ti vrací SMS a ona psala, že se ti ozve.... Sem moc nechodí, chodí za holkama na Čekatelky ....., tady je mrtvo