Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
14. říj 2009

tak ted jsem uplne mimo.... 😉
sept co kolem 20 to nejak nechapu a janysku,tak me taky posli fotecky od leny16 at se podivam ja nemam zadny ☹
Ty jo,to zaclo teda brzo chumelit jeste,ze jsem odjela 😀
blazenko co se deje............

janysek70
14. říj 2009

Ne, drží se mi jako h*vno košile 😠

coko.joko
14. říj 2009

janysku,sept si vegeti v novem a maji to fakt krasny,moc se me tam libilo 😀

coko.joko
14. říj 2009

jinak janysku musis vitaminky papat....at nemas oslabenou imunitu 😉 to me rika porad V.

blazenkaa
14. říj 2009

Ahojky čokoušku co by se dělo právě že nic.

blazenkaa
14. říj 2009

mě zase říkaj že nejlepší je čaj s citrónkem a čerstvej vývar to pomáhá mě

coko.joko
14. říj 2009

blazi ja myslela,ze jo......
😀

blazenkaa
14. říj 2009

coko to jsi myslela špatně ☹

janysek70
14. říj 2009

Čoko, zobu a co miminkuji, tak mě díky vitamínkování nic tak neporazilo jako nyní 😠 . Ve středu jsme byli se šéfem služebně pryč a celou cestu v autě frkal a na jednání jsem taky seděla vedle něho, bral antibiotika na angínu a tak mi to taky převálcovalo. Asi jsem byla oslabená po těch problémech, co mi potkaly a ty prášky mi asi ubraly ochrannou slupku 😉

septim
14. říj 2009

sem si delala legraci ze mame 20stupnu 🙂 ahoj janysku jak se ti vede se stav na navstevu.Ja taky papam cokousku vitaminky 😉

coko.joko
14. říj 2009

jo vyvar je taky dobry a cajik taky....a hlavne zalest pod perinku a pekne se potit,ale to je zase pry dobry na cizim tele,tak ja nevim..... 😀

blazenkaa
14. říj 2009

😒 že by na sousedovém těle

blazenkaa
14. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nebo by bylo asi nejlepší vypotit to se šéfem a vypomohly by jste si navzájem on nemocnej ty nemocná no to by bylo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

coko.joko
14. říj 2009

takze te nakazil sef janysku.......teda ten je,ale 😎
septiku jen papej vitaminky ja jsem taky dostala od dr.vitaminky a papam.....a nedelej si prdelky nebo jsem za chvilku u tvych dveri a uvidis 😉

coko.joko
14. říj 2009

blazi to je dobrej napad 😀 co janysku to by nebylo spatny 😀 😀

blazenkaa
14. říj 2009

čoko neboj já to tam v HR v pátek zkontroluji jestli tam má septík 20 stupínku co septíku

janysek70
14. říj 2009

Blaži blázníš, je zrzavej 😀

blazenkaa
14. říj 2009

ale na poceni to nemá vliv ať je zrzavej nebo blonďatej hlavně když se bude potit 🙂

coko.joko
14. říj 2009

presne tak na tom jaky je nazalezi.....hlavne,ze se vypotite na vzajem..... 😀

janysek70
14. říj 2009

Jste nějak moc přechytralé, bych Vás chtěla vidět 😀

blazenkaa
14. říj 2009

se můžeš přijed podívat Janýsku jsem celej den doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janysek70
14. říj 2009

Já to myslela obrazně, jako že bych Vás chtěla vidět, jak by jste se do toho pocení hnaly 😀

Čoko už to přišlo?

coko.joko
14. říj 2009

janysku ted jsem na to mrkla uzasny............moc jim to slusi holakm a manzel jak se tam pysni 😀

blazenkaa
14. říj 2009

já chci taky čokoušku vidět holky

coko.joko
14. říj 2009

ty si to taky nedostala..teda leny16 ty si na nas normalka zapomela ☹ kdyby tady nebyl janysek tak nic nevime a nic nemame...tak pisni tveho maila do IP......snad to nebude vadit leny16,ze si to tady posilame

blazenkaa
14. říj 2009

děkujiuž to tam mám to je nádhera děkuji čokoušku 🙂
Jsou to pišní oba dva rodiče

marhulinka
autor
14. říj 2009

Ahojky všem...

blazenkaa
14. říj 2009

ahojky Marhulko

coko.joko
14. říj 2009

jo moc jim to slusi....
Ahoj marhulinko,tak co mas uz nakoupeno a vybrano....na to si musim ja jeste par tydnu pockat...manzel je povercivej a tak mam zakaz neco kupovat,az pry po tech testech 😀 😀 ale ja mam jednu vyhodu mam spouty vecicek u septika,ale musime mit holku 😀 😀 a kdyz to bude kluk,tak bude chodit v ruzovem 😝

marhulinka
autor
14. říj 2009

Aaaa Septimka je konečně připojena...no hurááááá....tak jak se ti bydlinkuje 🙂