Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
24. říj 2009

Coko tak až budeš tady v HK,tak musíš vyrazit na nákupky...tady se dá sehnat a lacino...třeba v C A 😉 🙂

janysek70
24. říj 2009

Já chci tu noční košilkůůůůůůůůůů 😀 , zelenou 😉

coko.joko
24. říj 2009

no marhul tady v je taky C&A ale docela mastny...no mrknu dneska.....a uvidim co tady budou mit.....

marhulinka
autor
24. říj 2009

Janysku tak si ji přej od Ježíška 😉 🙂

Já v CA kupovala trika a podprdy a vážně super lacino a mamča mi tam koupila krásnou košili k Vánocům-teda doufám,že mi na Vánoce bude...ale je to těhu,tak snad jo 😀

Já jdu na ty košilky taky juknout!!! Janysku a zelená jo?? Na té teď ujíždím 😀

marhulinka
autor
24. říj 2009

Nééééééé na tekutéé 😀

coko.joko
24. říj 2009

janysku myslis tu jak tam jsou ty capici a miminkem????ta je krasna 😉

janysek70
24. říj 2009

Jj tu a myslím, že by mi byla i jako netěhu, jen by mi ccíky lezly ven 😀

marhulinka
autor
24. říj 2009

Nojo košilky mají krásné...tak písneme Ježuchovi,ne?? 🙂

coko.joko
24. říj 2009

no kosile to je dalsi....ja nenosim a nesnasim na noc,takze ted budu muset nejakou koupit....mam jednu a jen tak na raminka a kratka.....a to nemuzu nosit.... 😀

janysek70
24. říj 2009

Čoko, ty spíš hambatá, ju? 😀

coko.joko
24. říj 2009

to by ti nelezly janysku.....to maji vymakany......ale je fakt krasna..........a vubec jiny veci tam maji krasny.....

coko.joko
24. říj 2009

janysku ne hambata,ale mam vytahany tricko je to hrozne pohodlne a nikde to netlaci a kdyz mam kosilku,tak se do ni v noci motam a proste to nesnasim.......ja vubec nosim vytahany veci je to proste pohodlny......

janysek70
24. říj 2009

Jo vytahaný tričko a jinak na ostro 😀 ....nebo si můžeš vzít hokejový dres, ten by ti byl taky hodně volný

coko.joko
24. říj 2009

no vidis to je napad budu delat velkou faninku DEG a budu nosit dres celou dobu......ten me bude porad..... 😀 a pak az budes tehu ty,tak ti ho pujcim a usetris taky za veci 😉

marhulinka
autor
24. říj 2009

Coko tak co takhle vytahanou košilku?? 😀

marhulinka
autor
24. říj 2009

Tak teď můžeš nosit klíďo tríčo...pak si košilku pořídíš až do porodky a na doma na kojeníčko 😉

coko.joko
24. říj 2009

jasne ja to vymyslim holky.......neboj te se.....jsem preci z Hradce a tam jsou vsechny chytry 😀 😀

janysek70
24. říj 2009

Tak chytrolíny, já jdu zase něco dělat...........

marhulinka
autor
24. říj 2009

Já odbíhám k plotně...ale už to jdu hlídat a vyhlížet manžílka tak pa pa pa a hezký víkend 🙂

Coko ty koukej něco pěkného na sebe pořídit a hodit do albíčka jako těhu oblečeníčko 😉

coko.joko
24. říj 2009

marhul ja mam jeste cas na tehu oblecky 😀
janysku ja uz pracuji a to teda mas videt jak to tu lita 😀 😀 jeste vytrit a uvarit a je to vse.....jeste,ze mame malicky byt 😉 tak se tu mej te a ja mrknu asi vecer......

coko.joko
24. říj 2009

Tak tu nikdo nikde...vsichni odpocivate ci co.........no ja jdu do mesta..trochu si uzit mesta 😀 mrknu vecer....

leny2
24. říj 2009

Ahoj holky,
jsem dneska upekla zase nějakou novinku, vždycky hledám inspiraci na internetu, tak vám házím odkaz:
http://www.toprecepty.cz/recept/1130-afrika-rezy/

marhulinka
autor
24. říj 2009

Ahojky při večeru...já už jsem doma,dneska byl zase prímový den...nasmáli jsme se,až jsem si musela držet bříško...prcek se musel oklepávat 😀
Kluci šli ještě na pivko,tak já večeřím a čajíčkuju a už jen relaxuju...už jsem byla ve spršce a teď mám nožky nahoře 🙂

marhulinka
autor
24. říj 2009

Leny jéé já zrovinka přemýšlím,co zítra upeču...tak snad tam něco najdu,nebo mi ještě někdo dá nějaký tip...

marhulinka
autor
24. říj 2009
marhulinka
autor
24. říj 2009

Tak Coko copak jsi dnes pokoupila?? 🙂

leny16
25. říj 2009

Ahoj kočky 😀 😉
dočetla jsem pár stránek, ale více už nestihnu. Píšu jednou rukou a malou přitom v ruce 🙂
Vaness už je skoro měsíc a už se trochu zpravuje (trápily jí bolesti bříška).Je zlatá, někdy v noci prospí i 5-6 hodin v kuse, ale stejně jsem v pak přes den v kole.
Koukám, že Marhul a leny už budou rodit 😀 Jak holky přibíráte? Já mám už ted dole 11 kg a ještě 6 navíc 🙂 už máte pohyby????
Pěkně vám to tu oživlo 🙂 To jste čekaly až odejdu, že? 😀 😀
Coko, taky chci fotečku bříška a už ti je trošku líp? Jaké byly reakce tatky, když jsi přijela??? 😵 😵
Holky, počkejte si na těhu oblečení na velké únorové slevy 😀 😀 😀
jany-ahoj kočko, co je u tebe nového??? Kdy jdeš na další pokus? 🙂
Ostatní zdravím a dejte vědět až bude sraz, ráda půjdu 🙂

leny2
25. říj 2009

Ahoj holky,
Leny, jsi hodná, že jsi napsala zprávičky jak se máte, prdíky to je věc, snad každé mimi to trápí, tak ať už je jen líp. Tady to ožilo tím, že Septim má už připojení na net a Coko už je doma a na drátě. Pohyby už cítíme, je to nádherné, já jsem zatím přibrala 4 kg, tak uvidíme jak budu přibírat dál. Tak se opatrujte a zase až budeš mít chvilku tak nakoukni. 🙂

septim
25. říj 2009

Ahojda zdravim vas dnes nam prijede navsteva tak doufam zeten den rychle utece strasne se tesim vzdy vecer do postele. Holky taky jste nemohly vecer a v noci spat. Jsem unavena jak blazen a nemuzu zabrat je to hrozne ☹ Jinak nevolnosti davaji cim dal vice o sobe vedet,doufam ze uz to brzo prejde jinak me hrabne ☹ tak co coukousku koupila jsi si nejaky novy model na sebe 😉 ja si zatim vystacim ale bricho mam nafoukle jak blazen, myslim ze to ale neni mimisem ale vetry 😀 😀 😀 no uze se tesim az tohle krasne obdobi bude za mnou 😉

leny2
25. říj 2009

Septim, taky jsem měla ze začátku nafouklé břicho, hlavně večer, ale to teď docela přešlo. Neboj, ještě tak 14 dní a bude dobře. Jinak já jsem usínala hned, ale v noci jsem pak třeba nemohla spát.