Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
26. říj 2009

To bych se dočkala, ho potřebuji teď a ne až v únoru 😉

marhulinka
autor
26. říj 2009

Nojo to je fakt,bůhví kdy přijede do HK...možná až s prckem

coko.joko
26. říj 2009

jsem doma 😀 😀 😀 jdu udelat vecu a pak se na chvilku natahnu 😀 kacenky nakrmeny,udelany nakup.....janysku to driv budes tehu,nez bych ti dovezla ty vitaminky 😀

janysek70
26. říj 2009

Čoko, klacík máš????? Snad jsi nedotáhla nějakou sukovici 😀 😀
Ty jsi zvracela????

marhulinka
autor
26. říj 2009

Tak já se prospala,byli jsme na prochajdě s pejsanem a teď se jdu ládovat rajskou,co jsem měla mít k obídku 😀

janysek70
26. říj 2009

Já jsem chtěla udělat rajskou dnes k večeři a koupila jsem si v masně plněné papriky, ale rozhodla jsem to odsunout na zítra a bude to mňamka

janysek70
26. říj 2009

Mně se chce taky tak strašně spát, jsme byli chvíli venku a teď tu klimbám, Michal je u druhého PC a já čekám, že se půjdu natáhnout na sedačku k Ulici a určo zachrápnu. Nebo se půjdu brzy osprchnout a na telku zalezu do ložnice.

marhulinka
autor
26. říj 2009

No rajská je éňo ňůňo mám boule až za ušima 😀 😀

Jasně,když si to tělíčko žádá,má se jít spát 😉 🙂

janysek70
26. říj 2009

Se nemůžu nějak poprat s tou změnou času 😠

marhulinka
autor
26. říj 2009

Jé tak na mě změny času nikdy neplatí...jako by se nic nedělo.
Tak koukej jít brzičko chrupkat a hezky se vyspinkat a nějaký pěkný sen ať se ti zdá 😉
Do práce ještě zítra a ve st je zase volníčko 🙂

janysek70
26. říj 2009

Jo zítra mám dopolko práci na PC a v poledne jedu na pedinu.

coko.joko
26. říj 2009

janys-jasne to vis musela jsem je nakrmit..a klacek nemaji v parku vse krive a hnusne...a V.rikal,ze to nemuzu rvat,kdyby me nekdo videl,tak dostanu i pokutu 😀 to nechapu za kus klacku...
rajskou to je dobrutka...ja jsem ted delala Frankfurtskou polevku,ale je nejaka divna i kdyz V.moc chutna 😀 a zitra bude k tomu jeste gulasek s bramborovym knedlickem...se zase pochlapim

janysek70
26. říj 2009

Čoko, ty asi něco potřebuješ, že? Že si ho tak předbíháš....., asi chceš, aby někde ulomil ten klacík 😀
No tak jestli jsi blindila, tak teď nemáš chuť 😉

coko.joko
26. říj 2009

janysku co je pedino.... 😉
ja jsme taky dneska hotova,ale musim vydrzet co nejdele,protoze pak nespim v noci 😒

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko ty chceš prostě,aby ti někde narval klacky,co?? to je podstrojováníčko!!!

Pedikůra 😅

coko.joko
26. říj 2009

ja neblindila 😀 to uz pres tyden se drzim.....jo klacik prdlacku chci jet smer HK,tak musim bejt hodna holka 😉 at dovezu cokoladku sept a tobe ten Utros...a musis me taky pisnou adresu,at vim kam to poslat 🙂

coko.joko
26. říj 2009

pedino-pedikura 😝 to neznam..............

janysek70
26. říj 2009

To mi necháš u Sep, já zase budu mít cestu tím směrem 😉

marhulinka
autor
26. říj 2009

Nojo směr HK,tak se musejí hošánkové snažit-běž jim pohrozit!!!! Proč poslat?? Však může být v HK srazík ne??

janysek70
26. říj 2009

Já nepsala pedino, ale že jedu na pedinu, jako na pedikůru, čoko těhu demence 😀

coko.joko
26. říj 2009

marhul ja kdyz pojedu,tak to znamena ze v patek na noc a v sobotu jsem v HK,navsteva u rodicu,tety a pak sept a v nedeli vecer zpatky,takze na sraz fakt nemam cas.....ale to je ve hvezdach,treba ani nepojedeme 😉 a tak pak potrebuju tvoji adres,poslala bych to odsud......ty blaho janysku by te zezrali na poste.....kdyby ti prisel balik z Rise 😀 😀

coko.joko
26. říj 2009

janysku to neni tehu demence to uz se neda ani popsat.....jsem uplne mimo 😀 asi z toho prostredi tady a to je taky tim,ze nejsem kazdy den aspon 6krat se septikem v kontaktu 😉

marhulinka
autor
26. říj 2009

Nojo když ty sem taky jedeš takhle na skok!!! 😠 😠

janysek70
26. říj 2009

Jj čoko, by pošmistrová myslela, že mi něco posílá nějaký nácek 😀

coko.joko
26. říj 2009

marhul my musime delat velky eura a tak jsem rada i za ty dva dny tam.....to vis kdyby to bylo o 500km k HK tak tam jsem kazdy vikend 😉 ale tohle se neda jezdit.....porad......
janysku-proc se branis adrese 😀 bych te tam mohla i prepadnout 😵

janysek70
26. říj 2009

Já se nebráním, ale ty jsi Kecal z Prodané, když jsi byla v HK a měla to kousek, tak ani ťuk 😅

coko.joko
26. říj 2009

no,jo janysku,protoze jsem byla bez autika,ted mame auticko sebou a Jicin na kavicku podvecerni to by nebylo spatny 😉 nevim teda co na to ten muj,ale treba by jel,kdybych rekla,ze ti musim dat ten Utros 😵

janysek70
26. říj 2009

Tak to by byla dobrá strategie 😉 😉

coko.joko
26. říj 2009

ti rikam,nikdy nevis co vymyslim....
no to je,ale jeste 14 dni,tak az budu vedet na stopro jestli jedu nebo ne,tak se budem o tom bavit.... 😉
no a jinak devcata co vanoce....jak se tesite na ne.....a co treba pecete...dej te me nejaky typ....

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko na Vánoce se těším,já je mám moc ráda...sejdeme se celá rodinka a je fajn....letos péct nebudu,páč už se asi nebudu vejít k lince...jen se domluvím s mamčou a pár věcí možná uděláme u ní 😉 Abych měla něco na stůl pro návštěvičky...