Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
28. říj 2009

marhulko
tak pak koukej fotit jo
jak dlouho jim trvá nežli ti to přišlo když jsi to objednáváš

copak tě trápí čokoušku

marhulinka
autor
28. říj 2009

Coko tak nehledej klacek,ale větvičku...protože bůhví co tam hledáš 😀

marhulinka
autor
28. říj 2009

Blazi myslím,že za pár dnů jsem to měla doma 😉

blazenkaa
28. říj 2009

nějakou kládu pořádnou

janysek70
28. říj 2009

Čoko, zapíchni vařečku a ozdob ji, to vyjde nastejno 😀

coko.joko
28. říj 2009

no prave janysku taky me to pripada divny,ze klacek neni....ale to jako fakt...asi budu muset do Hradce a primo k marhul ta ma klacku urcite hafo 😀
V.me dnes rekl,ze jsem jak prdla a posedla tema klackama 😀

janysek70
28. říj 2009

Já chci do IKEI v pátek..., máme na Čerňáku odpolko sraz se Spolubojovnicema, tak tu nebudu

marhulinka
autor
28. říj 2009

Coko jojo já jsem klackama zásobená 😀 😀

blazenkaa
28. říj 2009

že by závislá na klacky ?skus si ho objednat přez net třeba taky najdeš kde prodávají klacky 😀 😀 😀 😀

coko.joko
28. říj 2009

blazenko nic me netrapi jen ten klacek.. 😀 a janysek me vzdy poradi jako ted koupim varecku a je to.aspom me to neschnije 😀

marhulinka
autor
28. říj 2009

Janysku tak mi to tam prosím nevykup... 😉

janysek70
28. říj 2009

No že výzdoba ztroskotá na klacku, to bych nevěřila, to je prča 😉 . Tak si opíchej kuličkama věneček

blazenkaa
28. říj 2009

jé že já jsem s tím vůbec začínala 🙂

coko.joko
28. říj 2009

janysku ja bych radsi opichala neco jineho 😀 😀 ale to nedopadne,tak se budu muset spokojit s tou vareckou...ale neboj ja vam ukazu za par dni muj vytvor....
tak ty se jdes srazet jo....teda se mas.........kolik vas bude 😉

janysek70
28. říj 2009

Asi 9 🙂

janysek70
28. říj 2009

Jsme byli u sousedů na grogu a před chvíli přišli. Já jsem si celou dobu držela Verunku a hrála si s ní a Michal mi pořád sledoval 😉

coko.joko
28. říj 2009

to je super,to je jeste vic nez Arletek 😀 tak at se to povede a ty mas hezkou vzpominku na holky a moc nezlob,at nam nedelas ostudu 😀

blazenkaa
28. říj 2009

a kdy uděláme mi srazík

coko.joko
28. říj 2009

Verunka to uz je slecna velka ne??
blazenko,tak srazik beze me........ja jsem tu...a na delsi dobu budu v unoru v HK....tak musite bud pockat a nebo beze me..... ☹

janysek70
28. říj 2009

Nás na srazík moc není, čoko je pryč, Leny16 je krátce po porodu a 3 těhule, nevím, jak se cítí....

marhulinka
autor
28. říj 2009

Janysku viď?? Klacek to je přeci to nejmenší sehnat...a někomu to dá taaaaakový problém 😀 😀

No já bych srazík taky brala,ale únor už je na mě dost pozdě....to by mě musel přivézt buldozer 😀 😀

blazenkaa
28. říj 2009

tak zase nic no to byl jen takovej návrh

coko.joko
28. říj 2009

coko je porad svama,ale vzdyt vas je hodne......janysku pocitej.....
sept kazdopadne jde.......ty,marhul to snad taky,blazenka,myska,leny2 nevim,leny16 by taky klidne na chvilku nekam dorazila,

marhulinka
autor
28. říj 2009

Jinak já se třeba teď cítím úplně v pohodě 😀 Prcek se tam hýbe,tak jsem ráda,že ho zase cítím....dneska nějak moc pochrupkával 😀
Uvidím,co mi zítra řekne dr.,jestli mi nezakáže moje cárání...ale snad bude vše o.k.

coko.joko
28. říj 2009

marhul nekecej v unoru budes nejhezci pupkata mamina v HK.....a pozde to neni 😉

janysek70
28. říj 2009

Verunce bude už 7 měsíců.
Čoko, posledně jsi se ptala na Věrku, tak ta bere teď nějaké podpůrné léky a v listopadu má jít na KET...

marhulinka
autor
28. říj 2009

Nojo v únoru budu bůhvíjak se valit 😀 😀 a s váma bych určo ještě porodila 😀 😀

coko.joko
28. říj 2009

7 mesicu to utika jako voda,si pamatuji jak si psala,,ze se narodila princezna jedna.....
Verka ona chodi taky do Arlety.....tak super listopad je ted tak to bude dalsi tehu

coko.joko
28. říj 2009

marhul to nas bude vic co by neradi porodili,takze muzes bejt v klidu...
😉 protoze ja chci rodit tady a ne v HK...takze ja budu celou dobu uplne vazna
😀

janysek70
28. říj 2009

Hlavně nebudeš vožralá jako minule 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀