Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
16. lis 2009

janysku to zvladnes vzdyt to bude takovy malicky prdik 😉 a ty jmena to je tezky....ale co treba "Arny" je taky pekny jmeno....
nasi si poridli fenku cernou vlcaka a kdyz mela stenatka,teda jen jedno,tak si ho taky nechali a mas videt jak to ma nas tata jako mimi....obe dve...porad je rozmazluje a je rad,ze je ma a porad remcal,ze je nechteji.....

janysek70
16. lis 2009

Arny, to je jako Arnold. Jsem to zase prošla a teda ten Beník se mi moc líbí a má hodně obměn a zdrobnělin. Některá jména se mi líbila, ale ta se nehodí na malého pejska. Ještě se mi líbí Filip, ale to jsme měli anduláka 😅

coko.joko
16. lis 2009

Tak dej Benika 😉 kdyz se ti libi...filip ne to je spis jmeno pro miminko 🙂

janysek70
16. lis 2009

Jsem volala už na dva inzeráty a už jsou oba pasé 😒

coko.joko
16. lis 2009

to je skoda,ale urco se nejaky najde

marhulinka
autor
16. lis 2009

Janysku tak koukám,že vybíráš 😀 Beník je nejhezčí jméno 😀 😀 😵 😵 protože ho máme,samozřejmě ostatní jsou taky krásná 😉
Ještě třeba Maxík...to mají yorka švagrovci,to se mi taky líbí 😉

coko.joko
16. lis 2009

nesel me vubec net a tak jsem byla venku a taky jsem mela trosku tvorivou 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

Coko copak máš?? Narvali jsi někde klacky?

coko.joko
16. lis 2009

ti dam do albumu na chvilku pockej 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

Jaký hahaha?? No a Vánoce můžou vypuknout 😉 🙂

coko.joko
16. lis 2009

jo to muzou uz jsem plne vybavena 😀 a jeste delam jeden ale ne do vence ti pak ukazu casem az ho udelam 😎 a koukam,ze mas nove fotecky.......moc krasne...jdu delat vecu pak mrknu.......

marhulinka
autor
16. lis 2009

Já se taky těším na vánoční výzdobičku až budu dělat...no možná už příští týden taky začnu 😉 🙂

coko.joko
16. lis 2009

to vis ja se nudim,tak vymyslim kravinky a to treba jeste predelam 😀 tak ja letim zatim pa

coko.joko
16. lis 2009

janysek urcite uz jel pro psika 😀 😀 😀 a nebo premlouva Michala,at tam zitra jedou 😀

janysek70
16. lis 2009

Jj, jednoho mám rozjednaného, rodiče malého vzrůstu, měl by mít do 2kg, ale je to až u Svitav, tudíž cca 150 km 😕

marhulinka
autor
16. lis 2009

Janysku a jak vypadá štěndo? A rodiče jsi viděla na fotce?

janysek70
16. lis 2009

Na inzerátu je jen štěňátko, ale paní slíbila poslat i foto rodičů a ty bychom tam viděli taky naživo. Má dvě fenečky a této je to 1. vrh a prý jediný, nemá je na kšeft.

marhulinka
autor
16. lis 2009

Jůůůůůůů miláááááček....já nesmím na ně koukat,nebo si pořídím ještě jednoho 😀 😀

coko.joko
16. lis 2009

A koukam,ze janysek jde do toho opravdu se vsim vsudy....moc krasny pejsan,takovy gaucatko 😀 😀 a co udelate si aspon vylet do Svitav 😉

coko.joko
16. lis 2009

janysu,ale to te pak tady uz neuvidime na MK,kdyz budes mit doma psika 😀 budes porad muchlovat a nas nebudes mit cas
marhul jak dalsiho ti nestaci jeden 😝

janysek70
16. lis 2009

Marhul a Čoko, poslala jsem vám mailem fotečky mamky a taťky, jsou nádherní 😵 a taky štěňátek a zítra po obědě pro jednoho broučka jedeme 😵 😵 😵 . Paní má salon na stříhání pejsků a psala, že jí zákaznice závidí, jaké má malé pejsky, že jejich jsou někdy i dost velcí.

marhulinka
autor
16. lis 2009

Coko zrovna nedávno jsem říkala manžov,že bych si pořídila ještě jednoho a on o tom teď pořád mluví 😀 Néééé stačí jeden pejsan 😉

coko.joko
16. lis 2009

Wau to je super janysku vidis s tim jsi urco nepocitala vid,ze to bude tak rychle 😉 a jak je ten tvuj Michal hodny....by neco zaslouzil od janyska 😉

coko.joko
16. lis 2009

janysku ty jsou uzasny..........a uplne se k tobe hodi,uz to uplne vidim jak snim budes chodit po venci 😉 no proste super......mam radost....

marhulinka
autor
16. lis 2009

Štěňátka jsou nádherná...no a koukám,že taťka je tmavý...tak by to pejsan taky mohl zdědit 😉 🙂

janysek70
16. lis 2009

Já myslím, že bude víc poprděný než já 😵 , co přijel z práce, tak hned, že budeme hledat na netu a celou dobu seděl u PC a hledal

coko.joko
16. lis 2009

je tak to je krasny,ze ti pomohl....tak to ted teda od zitra bude u vas veselo 😉 tak ho koukej hned nafotit a poslat fotecky

janysek70
16. lis 2009

Míša už hledá na mapě, kde to přesně je. Jé já nemám jméno, nemám pelíšek, nic 😉

coko.joko
16. lis 2009

janysku neboj...jmeno na to prijdete cestou do Svitav a pelisek bude mit u tebe v postylce 😀 😀