Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
21. lis 2009

Tak krásný večer 🙂

coko.joko
21. lis 2009

jo vam taky 😀

coko.joko
22. lis 2009

dobre ranko a krasnou nedeli 😀 preji............

leny2
22. lis 2009

Krásnou neděli všem,
já už mám uvařeno, vyžehleno, po obědě se pustím do úklidu pokojíčku.

Marhulinko, otékají ti nohy? Mě se zdá teď poslední dva dny, že je mám vždycky večer trochu nateklý, ale přes noc to poleví. Na to dávají to Magnesium?

coko.joko
22. lis 2009

leny magnezko piju od te doby co jsem tady....doky me rekl,ze pokud nechci mit natekle nozky a vubec se citit fit,tak magnezko....... 😉 tak ho piju a beru i sem tam v tabletkach......

leny2
22. lis 2009

Coko, díky za radu. Já jsem o tom právě slyšela, ale při prvním těhu jsem s tím problémy neměla, tak nevím. Tak se zeptám dr.

leny2
22. lis 2009

Tak jdem obědvat.

blazenkaa
22. lis 2009

ahojky holčičkyzdravím vás a přeji vám krásnou slunečnou neděl .
Nemám šanci to vše dočíst ,ale aspoň trošku

coko.joko
22. lis 2009

leny nemas zac..... 😉 ja jsem si ted dovezla i vody z CR-Magnezie a je fakt dobra pomaha me a nemam ani takove krece 🙂 neco na tom bude.....
Ahojda blazenko-jak se mas????Uz jsi tu dlouho nebyla 😉

blazenkaa
22. lis 2009

Ahojky Coko já kyž sem jdu tak tu jako na potvoru nikdy nikdo není

coko.joko
22. lis 2009

blazenko ja jsem porad u pc,ale ted jsem se tady s prominutim srala s videem a kdyz se me nehralo tak ja jsem zmackla jiny tlacitko a vse je v prd.....a tak se tu nervuji..... 😀 jeste,ze jsem sama

mysicka.hk
22. lis 2009

Tak jsem vyprovodila návštěvu a jsem tu. 🙂

coko.joko
22. lis 2009

mysko-jak se mas 😉

mysicka.hk
22. lis 2009

Čoko mohlo by to být lepší, bolí mě ruka,
budu jí muset míň namáhat. Navíc jsem
si pozdě zatopila tak je mi zima.
Co video?

blazenkaa
22. lis 2009

Ahojky Kočičky trak jsem tu zase jste tu někdo nebo jste zase cítili že se sem jdu podívat a utekli jste 🙂

mysicka.hk
22. lis 2009

Ahoj Blaženko jsem tu.

blazenkaa
22. lis 2009

jé aspoˇněkdo já mám na vás smůlu
Jakpak se máš mysicko ještě děláš v tom obchodě jak jsi minule psala mastna nebo co to bylo už si to nepamatu ju

coko.joko
22. lis 2009

mysko,tak to verim,ze boli ruce......neni to vubec jednoducha prace....video na ho*no......nemam na nej uz ted naladu,protoze se me nekde stratilo a ja nevim kde 😀 takze zitra ho budu muset najit.....

kackark
22. lis 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale já jsem při testech na cukrovku nemusela být v tom mezi čase v čekárně, sestřička mě propustila do města 😉 Nečetla jsem vše, tak ani nevím, zda už vám někdo neodpověděl.

uhlicek
22. lis 2009

Ahoj holky byla tady po schanka 🙂 ,jak pise kackark,nemusi se cekat v cekarne,ja cekala,protoze jsem mela mezitim ten 3D UZ.
Ja jedu do poradny ve stredu odpol k Farakovi,vypisou mi materskou,hned druhy den vyrazim do HK dat ji do prace,odhlasit rodicak na malyho a musim se stavit jeste na kozni,protoze se mi objevila vyrazka,strasne svedi,minule se mi objevila hned po porodu,rekli mi,ze jeto hormonalni,po sestinedeli zmizela,jinak jsem ted dost unavena,uz mam vse nachystany,ale tasku do porodnice jeste ne 🙂 .

coko.joko
22. lis 2009

Teda uhlicku to utika jako voda......za chvilku budes mit mimi.... 😉 jo Farrag je dobrej doky,rada jsem k nemu chodila 😀

mysicka.hk
22. lis 2009

Blaženko jsem v té masně co jsem psala.

marhulinka
autor
22. lis 2009

Ahojky všem při neděli 🙂

marhulinka
autor
22. lis 2009

Leny zatím mi nohy neotékají...nebo ne nějak rapidně moc...když jsem celý den na nohách,hodně chodím,stojím tak je pak mám těžké a to bych řekla,že trošku ano...jinak se snažím přes den si je hodně dávat nahoru,když třeba vysedávám u pc...Jinak Magnézko už mám od dr.z minulé návštěvy.

coko.joko
22. lis 2009

A madam marhulinka 😀

marhulinka
autor
22. lis 2009

Uhlicku já jedu do poradny k dr. Farragovi ve čtvrtek 🙂 Jůůůůů to to letí,už budeš za chvíli balit tašku do porodky 😉

marhulinka
autor
22. lis 2009

Jaká madam 😀 😀

coko.joko
22. lis 2009

no madam z HK? 😀

marhulinka
autor
22. lis 2009

Nojo to jo,tady jsou to samé dámy 😀 😀

Tak co video 😅

coko.joko
22. lis 2009

video vis jak marhul.... 😉 ani se neptej.......