Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
8. pro 2009

Letos budou opravdu všude taaaaaaaaaaaaaaaak krásné Vánoce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leny2
8. pro 2009

To jsou kolejnice. 😵

leny2
8. pro 2009

To budou teda, ty nejkrásnější. 😵

leny2
8. pro 2009

Marhulinko, přišla ti SMS ode mě?

leny2
8. pro 2009

To jsi takhle dlouho chrupkala?

marhulinka
autor
8. pro 2009

Teď jsem na ně koukala!!! Tyyyyyjo to jsou přímo dálnice 😀
Jsem z toho úplně pozitivně krásně naladěná...měla jsem teď smíšenou náladu,že venku chčije a teď je mi jako by tam svítilo sluníčko a všude kvetly kytky.... 😉 🙂
Janysku,zlatíčko moc moc moc ti to přeju...to je ten nejkrásnější dáreček!!! A ne že budeš zanedbávat Benjíka 😀 🙂 😉

marhulinka
autor
8. pro 2009

Leny2 a máš mé nové číslo?? Já ho sem myslím,psala do IP,ale nejsem si jistá jestli všem...

Jojo chrupkala jsem takhle dlouho...dospávala jsem včerejší noc-2hodinky přerušovaného spánku 😠

marhulinka
autor
8. pro 2009

Písnu čísilko ještě jednou všem do IP 🙂

leny2
8. pro 2009

Jo, tak to jsem poslala na špatné číslo, jsem ti hned ráno psala, ať vylezeš z pelíšku a jdeš k PC si přečíst tu obrovskou novinu.

marhulinka
autor
8. pro 2009

Tak jdu udělat ranní očistu,připravit snídaničku a přijdu juknout...mám tu nějakou práci na pc,tak tu ztrávím dopolko 😉 A doufám,že Janysek se tu brzičko ukáže 😀

marhulinka
autor
8. pro 2009

Já věděla,že mě sem něco dneska ráno táhne,že jsem šla nejdříve zapnout koníka 😀 😀

leny2
8. pro 2009

Já tady sedím a taky se usmívám, vzpomínám jaké to bylo když jsem to zjistila já, je to nádhera.

leny2
8. pro 2009

Já jdu teda vyžehlit pár kousků a pak budu číhat na Janýska živě.

leny2
8. pro 2009

Ta bude holka dneska na roztrhání, na tolika diskusích, to nebude stíhat. 😀

coko.joko
8. pro 2009

Zdar holky,
tyjoooooo super velka gratulka janysku a az to reknes k vyroci manzelovi a das mu testik v obalce tak to bude ten nejhezci darecek co dostane 😉 moc gratuluji fakt mam radost,ze se zadarilo a budes mamina 😵 😵 tu sedim a nemuzu si ani pustit ULICI..... 🙂 a koukam na ty dve carky tlusty.....

septim
8. pro 2009

janysku mooooooc gratuluji to je nadhera 😉 testik je nadherny moooc mooocmooc ti to preji 😉

leny2
8. pro 2009

Ahoj Coko a Septim, to je krásné ráno,co? 😵

leny2
8. pro 2009

Tak jsem pátrala v naší diskusi a na str. 168 je jedna krásná věta od Marhulinky, že do konce roku budem všechny těhule. 😵

septim
8. pro 2009

nadherne 😉 moc to janyskuvi preji a takhle pred vanoci je to super darecek a hlavne budou opravdu stastne a vesele

marhulinka
autor
8. pro 2009

Leny začíná se to plnit,co?? 😉 🙂

coko.joko
8. pro 2009

jo mam taky radost 🙂 vsichni tehulky to je uplne super..... 😵
sept a jak ty u dokyho?

leny2
8. pro 2009

Septim, co dr. Hodík?

marhulinka
autor
8. pro 2009

Já se za chvíli chystám za tetou,půjdeme se trochu projít,pak koupíme něco ke kávičce a půjdeme k ní na pokec 😉 🙂
Tak si Janyska snad užiju dneska později 🙂

uhlicek
8. pro 2009

Ahojda holky teda Janysku to je fakt bomba 😵 😵 😵 moc moc moc gratuluju.

leny2
8. pro 2009

Ahoj Uhlicku, už máš zbalenou tašku do porodnice?

uhlicek
8. pro 2009

Leny tasku jeste sbalenou nemam,ale uz bych si ji pomalu sbalit mela co 🙂 ,uvidim,co mi rekne dr. zitra,a pak ji sbalim,jinak to mam tak trochu predchystany.

leny2
8. pro 2009

Já jsem zvědavá, zda se tam potkáme, budeš tam sama?

uhlicek
8. pro 2009

Uvidim,jestli budu sama,jak malej bude u babicky po obeda spat,bud me poveze deda nebo moje draha polovicka.

septim
8. pro 2009

Dr Hodik super bylajsem tam pres hodinu a pul, docela mazec. Miminko je zdrave a o tyden vetsi 😉 kontroloval snad vse co jde docela mazec. Riziko nejake poruchy nebo vady mame 1:16 000 tak to rikal ze je vyborne. Akorat mam zaklonenou delohu tak mam spat na brichu 😉 Doktor je docela na srandicky,manzelovi snad pulhodiny poustelna telefonu video ja zpiva, a porad rikal Peto vydr na tebe taky dojde. Dostala jsem tak 7 fotek dojednala porod v HK a jela dom 😉

septim
8. pro 2009

Jo jinak tam jedu 21.12 na 14.00 nejedete nekdo?