Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
9. pro 2009

Je, holky, na chvíli odskočím a tady to jede.

leny2
9. pro 2009

Já za chvíli vyrážím směr Kostelec, tak musím směr koupelna.

leny2
9. pro 2009

Coko, moc ti to sluší v kaťatech. 🙂

coko.joko
9. pro 2009

teda kde jste vsechny 😒 rano se to tu hemzi a ted pusto 😀

janysek70
9. pro 2009

Leny, dobré pořízení v Kostelci.....

Čoko, já tu straším pořád, ale zrovna se pouštím do balení dárků...

coko.joko
9. pro 2009

janysku ty uz taky balis darecky 😉 jako marhul......ja mam zatim jeden a tak to zabalim na stedry den 😀 cekam na Vratu sel jeste masirovat nejakyho Amika.......a taky me dnes oznamil,ze byl vybran na turnaj v hokeji,tak si pry musi dat do kupy vyzbroj...blazen jeden......to jsem zvedava jak budou hrat 28.12 😀 😀

janysek70
9. pro 2009

Aby se dožil Silvestra ve zdraví.
Já zase nemám dogruntováno a nic upečeno, tak nechci nechávat ty dárky zase na Štědrý den, jsem z toho pak nervní a navíc nevím, co pro koho mám, tak to zkontroluji.....

coko.joko
9. pro 2009

janysku ja mu to taky rikala,ze je prdlej na stary kolena blbne 😀 a pry to ma v malicku......
no ja mam v tomhle vyhodu,ze mam vsechny moc daleko a nic nekupuji a nebalim 😀 jen neco maleho pro Vratu a konec....a gruntovat to delam cely rok,takze letos opravdu v klidu.....

leny2
9. pro 2009

Dneska to byla zase rychlovka, Uhlicka jsem neviděla, to už jsem byla dávno pryč. Dr. Farrag mě jen zkouknul ultrazvukem, všechno prý dobrý a byla jsem během 2 minut venku. Říkala jsem mu, že mi občas tvrdne břicho, to je prý normální, když je to jen občas.
Na cukrovku jdu 7.1. ráno, nemám od půlnoci jíst ani pít.
Na 3D ultrazvuk jdu v úterý odpoledne, tak už se moc těším.

leny2
9. pro 2009

Tak jsem se tak připravovala, všechno oholila a ani se dr. nepodíval. 😀

leny2
9. pro 2009

Janýsku, abys měla dost papíru na zabalení toho hlavního dárečku, obalíš se celá papírem a na bříško dáš mašličku. 😀

mysicka.hk
9. pro 2009

Ahoj lidičky.
Blaženko vrať se k nám, já tady nechci být sama netěhu. Prosím 😉

coko.joko
9. pro 2009

Leny tak super....uz se tesim na ten obrazek 3D 😉 az nam ukazes toho chlapecka 🙂 😵
mysko ahojjjjjjjj.............
jsem dnes byla na nakupu a kdyz se vracime domu tak vsude policie a nepustili nas do baraku a po hodine pry uz muzem a vykradli tady 3 byty,ale nas neeeee 😎 to je v prdeli jak ty lidi kradou....a to vse behem 2 hodin...no proste skopcaci jsou rychlejsi nez cesi 😀 😀
jdu delat vecu mam hladika.......

marhulinka
autor
9. pro 2009

Krásný večer....my lítali odpolko po pojišťovnách a pak jsme si vyzvedli mamču a prolézali obchody...manža měl zase taaaaakovéhle oči 😕 😕 a chtěl všechno kupovat...jsem ho od hraček tahala 😀 Prodavačky se smály,ale fandily jemu...nojo věděly že bude útrata...a taky že jo...mamča se k němu přidala a já už je nezastavila...bylo to fajn a jsem příjemně utahaná,tak snad se dneska zase vyspím 🙂

marhulinka
autor
9. pro 2009

Leny téééééda takovou práci sis dala s úpravou a ani se nekoukl?? Tss to je viď??
Já jedu na cukrovku příští čt...bleeeeeee 😝 😝

marhulinka
autor
9. pro 2009

Coko to ale u nás jsou zase machři....chodí v noci do bytů a tam lidi normálně spí 😀 😀 No k smíchu to moc není...štrachali i u nás u bytu...ale my se naštěstí zamykáme...brrrrr Manža ten čas spal s pistolí pod polštářem a já se zase strachovala jeho,že v noci půjdu ze záchodu a on mě střelí mezi oči 😀

marhulinka
autor
9. pro 2009

Janysku tak co balení dárečků?? Nezabalila ses tam už taky 😀

leny2
9. pro 2009

Marhulinko, jsem zvědavá jaký to bude ten test na cukrovku, pak mi musíš vyprávět. Taky ti říkali, že nemáš od půlnoci jíst ani pít? Aby mě nebylo blbě z hladu.

leny2
9. pro 2009

Coko, krade se všude, je to hrůza.

leny2
9. pro 2009

Teď odjela návštěva, tak se jdu natáhnout.

marhulinka
autor
9. pro 2009

Jojo od půlnoci nejíst a nepít...mám tam být na osmou a mám si s sebou vzít malou sváču,kterou si můžu pak kolem půl jedenácté sníst....no to asi do té doby umřu 😀 A nemluvě o té sladké chuti...si představím sladký čaj a už se mi navaluje...snad si neulíznu ostudu a nepobleju je tam 😀

marhulinka
autor
9. pro 2009

Všem krásný večer a pak i dobrou noc

coko.joko
9. pro 2009

Marhul to jse mtaky zvedava jak to bude s tou cukrovkou....jestli pujdu i tady v Deutschlandu 😀 😀 a me sladky chutna 😎 teda ted.....
jo krade se vsude a marhul to vim to bylo v lete uz to,ze chodili do bytu,kdyz clovek spal....jsem mela doma peprnej sprej a kdyby neco tak ho ma i Vrata mezi ocima 😀 😀
Tak se mej te a ja jdu do vany a pak k telce......

marhulinka
autor
10. pro 2009

Krásné ránko všem... 🙂

janysek70
10. pro 2009

Ahojky 🙂
Já jsem od tří vzhůru, do pěti jsem se převalovala a pak jsem vylezla udělat Michalovi snídani a už vyřizuji pracovní věci a pak pojedu do JC....

marhulinka
autor
10. pro 2009

Janysku já myslela,žes ráno vstala a musela M.zase načůrat na papírek 😀
Copak že nespíš??

janysek70
10. pro 2009

No nejde mi to, včera jsem taky nemohla spát.....
Jsem dneska čůrala jen sobě 🙂

marhulinka
autor
10. pro 2009

No počkej to spaní na tebe určitě přijde....já teď taky už zase spím míň...šla jsem spát kolem půlnoci...o půl čtvrté směr wc a v šest jsem vylezla a šla si udělat snídani,páč mě už tlačil žaludek 🙂 Ale já určo ještě zalehnu...buď dopolko nebo po obídku 🙂

janysek70
10. pro 2009

Já hodila záda včera chvíli odpolko na gauč, ale neusla jsem a ani večer se mi nechtělo, šla jsem až po jedenácté chrápat..... a to já jsem takový sedmispáč 🙂

akvy
10. pro 2009

janýsku...dobré ráno, my nosíme, píšu jednou rukou, jak se cítíš 😉