Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
14. dub 2009

😀 😀 😀 😀 Jeli jsme do ......., žádná ZOO....., večer že prý musíme ráno brzy vstát, aby jsme tam na devátou byli, než tam budou davy lidí.... a tak jsme vylezli v 7 a najednou, že ještě musíme do Jičína k tchýňovým, když jsou ty svátky......, já jsem jet odmítla, k našim jsme taky nejeli a taky vím, že tchýňovci Velikonoce taky neslaví a vždy vyjedou na nějaký výlet a nebudu tam jezdit šaškovat a že vloni tam taky nebyl a najednou myslí na tradice, tak se nas..... a odjel a přijel v půl desáté a prý, jestli tedy jedem a já jsem se samo kousla, že když mi jednou za rok slíbí výlet pro dva a pak naplánované změní, tak ať si užije svátek po svém..., 😅 😅 tak si vzal montérky a rovnal terén kolem baráku a já jsem místo slibovaného oběda někde v restauračce stála u plotny a vařila oběd a samo jsme měli celý den oba nafouklé huby 😀 😀 😀 Jo a ani mi včera nevyšukal, tak asi uschnu, hlavně že autem odjel s pomlázkou, tak jsem se ve vzteku neopomněla zeptat, jestli byl i u bejvalky na koledě

coko.joko
14. dub 2009

ajajaj tak to teda asi nebylo to prave orechove u vas 😉 no neboj neuschnes ja jsem taky nedostala na prdel uz pres deset let a porad jsem cerstva a mlada 😀 takze neboj......je pravda,ze kdyz teda rekl velikonoce ve dvou a pak cukne,tak to bych byla balon jeste ted a to ja umim a zadny obed by u nas nebyl....pekne,aby se chytil za nos 😉
ale zase aspon pujdes s nama do ZOO v kvetnu 😀 jestli to teda jeste porad plati

janysek70
14. dub 2009

Jachný 🙂 🙂 🙂

coko.joko
14. dub 2009

janysku musim jit uz je doma V.a jdem papat a pak bude delat operaci a potom musime na nakup,takze se mej krasne a papa a treba vecer tu budes 🙂

leny16
14. dub 2009

žanet-moc krásný holčiny a ty fakt nevypadáš jak po porodu, máš to ale štěstí 😉
Tak jsem se vrátila a příští týden jdu znovu na ternařér, furt jsem někde narážela 😖 😉
Pomlázkou jsem taky nedostala snad 10 let a ani mi to nechybí 😉

leny16
14. dub 2009

coko- hlavně at tě nožička přestane bolet co nejdříve 😉
jany- pěkně se ti to zase blíží, budu držet paluchy o 106 😉

leny2
14. dub 2009

Janýsku, to bylo moje první IVF. Zatím jsme další penízky nenašetřili, tak si poslední Ketík stále nechávám v zásobě a i ten KET stojí docela dost 7.200,- Kč, takže mi nezbývá, než věřit a doufat, že se nám to třeba podaří přirozeně.
To jsi měla teda rušný víkend, no , někdy se to po....., to je asi všude.

leny2
14. dub 2009

Leny, to koukám, že chodíš na trenažéry, to u nás nemáme. Já jsem dělala papíry v 17 letech při škole a hned první jízdy jsme jeli po městě. Mě to ani tak nevadilo, už jsem to měla natrénované z domu.

coko.joko
14. dub 2009

jo holky dekuji to bude dobre..do ZOO uz budu chodit normalne 😀 😀
leny2 ja jsem se taky divila,ze leny16 jezdi na trenazeru me taky hned pustili mezi auta jeste,ze jen po Dvore 😀 to taky byla jizda......sem se tomu musela smat 😎 ale pro ucitele to asi sranda nebyla
tak ja jdu na ten nakup obula jsem si tenisky a muzu jit jsem se do ni jen tak tak dostala 😵

leny16
14. dub 2009

však jsem za ten trenažér ráda, v životě jsem za tím neseděla a to bych pak udělala asi velkou paseku 😅

leny2
14. dub 2009

Tak ti budem držet palečky, ať to zvládneš a bude z tebe dobrá řidička.

janysek70
14. dub 2009

Já jsem dělala papíry ve 24 letech a taky žádný trenažer hned naostro a jednou jsem byla u toho svého učitele s nějakou pojistkou a on mi za ten trenažer posadil, ale normálně jsem to vzdala, bo to s jízdou v autě nemělo nic společného 😀

coko.joko
14. dub 2009

janysku,tak to bych se taky jednou chtela za to posadit 😀 a zajimalo by me kam bych dojela ja 😅
ja jsem je delala v 18 letech.......

marhulinka
autor
14. dub 2009

Ahojky jdu nakouknout....zdravím všechny...doufám,že jste dostaly pěkně našleháno-aby jste neuschly 😀
Teď opravdu nestíhám.......tak se omlouvám....mám toho mooooooooooc...
Týden jsem měla dovču....užila jsem si to náležitě na chaloupce...pak od pátku do pondělí byly oslavy narozeninek,takže jsem pekla dortíky....
No a tento týden se pokračuje 😀 😀 😀 Já slavím ve čtvrtek,dneska jsem si byla koupit dáreček za korunky a kromě zítřka,kdy jsem do večera v práci,tak mám samé sezení s kamarádkama ....v pátek mám dovču a do neděle vyrážíme na hory k přátelům 😉 🙂
Takže fofr...dokonce jsem se v tom fofru ani neobjednala do A.takže uvidíme,kdy tam vůbec pojedeme.....nějak se teď na nic necítím....,takže uvidíme co vlastně bude......ale nebojte se,dám vám vědět....
Jen teď prostě nic neřešíme....,jsou pořád nějaké starosti,tak ani na to dělání miminka u dr.není moc chuť....
Tak se opatrujte,snad zítra večer si udělám chvilenku na vás tady,jo?? Snad tu teda někdo bude.....

marhulinka
autor
14. dub 2009

Zanetko-holčinky jsou prostě úúúúúúúúúúžasné!!!!!!!!!!!!!!! Nejkrásnější fotečka je ta na balkónku 🙂 😉 To je prostě pohodička.....a taky se mi líbí "žabička".....poňuchlej je za mě .............

marhulinka
autor
14. dub 2009

COKO-foukám na bebínko!!! Ty jsi teda třeštidlo!!! Koukej trénovat a dávat na sebe pozor!!!!

marhulinka
autor
14. dub 2009

Tak asi nikdo nejste na příjmu... ☹

marhulinka
autor
14. dub 2009

☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

marhulinka
autor
14. dub 2009

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 🙂

coko.joko
14. dub 2009

tak jsem koukla na film a pujdu do hajan jen jsem se chtela podivat kdo je tu a tu byla Marhul 😉
marhul neboj uz davam pozor a taky jsem dnes byla venku a bydlime ve tretim patre bez vytahu a ja sla dolu 5 minut a nahoru to ani nemluvim,ale pry musim chodit,abych to nemela poradd v jedny poloze 😀 😀 takze se snazim.
tak marhul ty doufam,ze sis ty narozky krasne uzila a jeste uzivat budes 😉

leny2
15. dub 2009

Dobré ránko všem,
máme před sebou další sluníčkový den, škoda, že musím sedět v práci.

leny2
15. dub 2009

Potřebovali bysme další nové Arleťačky, aby to tu ožilo.

marhulinka
autor
15. dub 2009

Krásné ránko všem...dneska asi poslední hezký den...má se to pak kazit ☹ 😠 😠 😠

marhulinka
autor
15. dub 2009

Nám pracujícím ať to utiká...já sice dneska mám do večera....takže slunce užiju jen za oknem z kanclu ☹

marhulinka
autor
15. dub 2009

Já pádím do prácičky pa pa pa a pokusím se nakouknout....jen teď je dost práce /a pak že je krize,hahahaha lidi mají prašulky,ne že ne/....mějte se pa

leny2
15. dub 2009

Ahoj Marhulinko,
tak hezky pracuj, ať ti to utíká. 🙂

coko.joko
15. dub 2009

Ahoj,
dnes je teda fakt nadherne,uz od rana tu sviti slunicko a ja doma 😉 ale odpolko pujdu do parku,vezmu knizku a sednu si na lavicku a budu se slunit 😎 taky dnes hrajou hokej a tak uvidime jak jim to pujde... 😉

uhlicek
15. dub 2009

Ahoj všechny vas moc zdravim,pracujicim at to utika,ja si uzivam s prckem u pritelovych rodicu,bydli kousek od Kostelce,tak to mam bliz do Arlety,zitra jdu na UZ a v sobotu by mel byt KET,pokud moji prdolkove zvladnou rozmrazeni,doufam ze jo 😅 ,do Pronatalu nemusime,bude se to delat v Arlete,tak mi drzte palecky,zas se ozvu 😵

coko.joko
15. dub 2009

jen nas taham opet z treti stranky 😀
dnes tu bylo krasne,ale V.me zakazal jit ven,tak jsem jako trubka sedela u telky ☹ ani nemuzu jit nakupovat 😉

leny16
15. dub 2009

coko- alespon ušetříš 😉 😀 Už se ti nožkatrošku lepší???
uhlíček- přeju ti úspěšný KET, at jsou z něho // 😉