Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
18. pro 2009

Já se krásně vyspinkala...manžílek si nás před hodinkou vzbudil a přivezl spoustu dobrůtek...jen to vyuzené musel dát na balkón,páč to mě teda od začátku těhu vadí a navaluje se mi...to Kubíčkovi teda nejede 😀 😀

Jdu dělat to cukrovíčko 🙂

coko.joko
18. pro 2009

Tak ja mam hotovo a nabaleno...takze jsem rada,ze jsem to zvladla na jednicku...jeste,ze me kamoska podporovala pres skyp a kameru...jsem se zase nasmala,az me boli bruch 😀 😀 ted si dam vecu a pak sprchu a zalehnu k telce si to dneska opravdu zaslouzim.........

leny2
18. pro 2009

Mě právě přivezli objednané cukrovíčko, vypadá to moc hezky v té krabici. 🙂 Zítra uplácáme s mladým úlky, těch musím udělat hodně, můj brácha je má strašně rád a vždycky jich sní celý talíř.

leny2
18. pro 2009

Tak se tu opatrujte. 🙂

coko.joko
18. pro 2009

leny ja dnes patlala a napocitala jsem pres 60 ulku fakt jsem si makla,ale mam to za sebou... 😀 taky jsem dala do albicka fotky a admina me je vymazala a poslala me IP.....takze vam nic neukazu.... 😠

coko.joko
19. pro 2009

Dobre rano,
tak jak se mate pri sobote?Ja jdu ted na nakup a vubec se me tam nechce je tam,ale krasne zasnezeno 😅 😅
preji krasnou sobotu a pa

leny2
19. pro 2009

Ahoj holky,
taky přeji hezkou sobotu. Od rána mi je nějak divně, motá se mi hlava, asi nízký tlak. Tak se to snad během dne srovná.

coko.joko
19. pro 2009

leny,to je ten vanocni cas....ale je fakt,ze ja mam taky nizky tlak ted porad a tak se me mota hlava a tak vse delam pomalu.......

leny2
19. pro 2009

Už se to srovnalo, už mi je líp.

leny2
19. pro 2009

Tak se možná pustím do těch úlek, mladej lítá venku, vozil chlupáče na sněhu. 🙂

coko.joko
20. pro 2009

Krasne ranko,
tady je tak nadherne,ze jsem uplne hotova,krasne venku chumeli a je to uplne super,kez by to vydrzelo na vanoce a ja mela poprve za 9 let snih na vanoce....ale pry se ma od zitra oteplovat a v utery az +7st.takze to asi ne.....

leny2
20. pro 2009

Ahoj holky,
Čoko, tento víkend tady držíme službu my dvě, viď? Tady je taky nádherně vánočně, ale hlásí oteplení, tak to asi roztaje. My jedeme dneska ke tchýni na oběd, tak nevařím. 🙂

coko.joko
20. pro 2009

leny 😀 to ja proto,ze jsem sama jinak bych se venovela Vratovi,ale kdyz jsem sama,tak se venuji PC 😀 no tady je fakt uplne pohadkove,hned bych sla ven,ale nene...trochu me boli v krku,tak cajikuji a budu pekne v teple 😉 ja taky nevarim.....mam od vcera a tak na to prdim......tak si uzij obed u tchyne........

leny2
20. pro 2009

Včera jsme s mladým udělali 70 ks úlek, docela mu to šlo, ani jsem nestíhala plnit. 🙂

leny2
20. pro 2009

Jak se asi daří ostatním? Co Janýsek a Beník?

coko.joko
20. pro 2009

teda to je sikulka ten tvuj....doufam,ze ten nas nam bude taky pomahat 😀 😀 ja jsem taky mela pres 60ks a uz neni ani jeden,vse jsem dala pryc 😉

leny2
20. pro 2009

Tak mi za chvíli vyrážíme, tak se měj hezky, juknu zase navečer.

marhulinka
autor
20. pro 2009

Krásnou předvánoční neděličku 😉

marhulinka
autor
20. pro 2009

Coko 60úlků? To je brnkačka 😀 Já jich loni dělala 150 😀

marhulinka
autor
20. pro 2009

Já dneska taky čajíčkuju...od včera všechno blindím...teď jsem teda do sebe nacpala k čaji vánočku,tak ta tam snad už zůstane... 🙂

marhulinka
autor
20. pro 2009

Mám trochu kašel a ten žaludek už je teď dost vysoko...takže to ze mě lítá 😠
Snad se toho brzo zbavím..vždyť budou Vánoce 😀

coko.joko
20. pro 2009

marhul...tak se uzdrav,protoze by byla skoda dat do sebe salatek a aby sel ven.....to ja mam zase krasny obdobi a pali me zaha jako prase.....a uz nevim co na to....se poseru fakt....kdyz ne blbe,tak bricho boli a kdyz ne bricho,tak zase zaha....co bude pak to jsem opravdu zvedava...... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
20. pro 2009

Coko mě právě strašně pálí žáha a od toho asi zvracím,protože už mám žaludek dost vysoko...tak to je pak rychlovka,jak to ze mě lítá 😀
Ale jinak se cítím fajn...vánočka se zatím ve mě drží 😀
Tak jdu pustit nějaký filmeček a odpočívat...už ani to Rennie mi nepomáhá 😠

coko.joko
20. pro 2009

no ja do sebe nechci davat prasky a tak teda piju mleko,ale asi nepomaha a pak se napiju a nebo snim neco a mam to hned zpatky,tak uz fakt nevim co vzit na to,ale je to hrozny,treba v noci me to vzbudi a ja uplne umiram.......
tak aspon mas vanocku to je dobre,tak bez se koukat na filmecky....ja za chvilku taky pujdu zalehnou k telce,ale musim dat neco k jidlu mam hlad....

leny2
20. pro 2009

Marhulinko, tak ať tě kašel moc netrápí. Já měla taky včera žaludek jak na vodě, myslela jsem si, že půjdu vrhnout, ale pak se to srovnalo, dneska už je to dobrý. Mě zase bolí v noci klouby, kyčle, kolena, kotníky, převaluju se z boku na bok a už nevím, jak obležet. Každý máme něco, ale to zvládnem a pak už bude dobře.

mysicka.hk
20. pro 2009

Ahoj těhulky tak jsem právě vylezla z vany.
Ještě 3 pracovní dny a pak 4 dny volna,
jak já se na ně těším a na pohádky 🙂

coko.joko
20. pro 2009

Leny jaky byl obidek u rodicu teda tchanovcu 😉
mysko tak vydrz a pak budes mit vlno huraaaaa 🙂
me vytahl bracha z postele,chtel si povidat a do toho malej Kuba,takze mam zase hlavu jak balon.... 😀 😀

mysicka.hk
20. pro 2009

Ahoj Čoko děti jsou ale ukecaný co? 🙂
Ani nevíš jak se na to volno těším 😉

coko.joko
20. pro 2009

no to jsou mysko...mel narozeniny vcera a tak me povidal co dostal a proc jse mtam zase nebyla a porad se na neco pta a je hrozne ukecany....nevim po kom... 😀 😀 to verim,ze se tesis na volno....ja se tesim na salatek a na klobasku.....to je asi tak jediny 😀

marhulinka
autor
20. pro 2009

Krásný podvečer...já si zase schrupla,teď jsem se vykoupala,umyla vlásky,dala si čajíček a vánočku 😉

Leny - ještě,že to tak utiká...počkej,jestli tě budou bolet ty žebra...to je taky něco...kyčle mě taky jednou za čas bolí,to je prostě všechno od toho,jak se to roztahuje...hold mimísci se někam vejít musí 😀

Mysicko taky se těším...pohádky většinou vidím až druhý den po Vánocích,ten den nestíhám 😀