Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
1. led 2010

Marhulinko, však jsi zhubla jak ti nebylo dobře, tak to nebude tolik, ne?

marhulinka
autor
1. led 2010

No já si právě myslím,že ty dvě kilča,co jsem vyzvracela jsem hnedka nabrala a ještě určo plno k tomu 😀 Páč jen žeru 😀

mysicka.hk
1. led 2010

Mám ještě 3 mrazáčky, ale to je pořád něco kolem 5 tisíc. ☹

coko.joko
1. led 2010

Marhul,tak tam vlez,stejne te to nemine.....ja jdu 7.1tak jsem taky zvedava.....ale ja se vazila a mam 3 kila nahore....

marhulinka
autor
1. led 2010

Mysi jo ty finance jsou děsný....taky nás to stálo dost,ale teď toho nelitujeme...nemá cenu se nad tím zlobit,protože si člověk hold musí uvědomit,že bez toho bychom to mimčo prostě buď neměli,nebo na něj čekali o mnoho déle...

marhulinka
autor
1. led 2010

Coko 3kilča za jak dlouho? 😅

marhulinka
autor
1. led 2010

Nojo tak zítra ráno tam asi vlezu...snad nepraskne sklo 😀 😀

coko.joko
1. led 2010

marhul od zacatku tehu......takze za 4 mesice mam 3 kila nahore...porad nosim svoje kalhoty 😉 a jeste tam mam pekne rezervu....

mysicka.hk
1. led 2010

Ty finance jsou fakt šílený. Chtěla bych brát tu průměrnou mzdu
na kterou většina z nás nedosáhne. To bych byla spokojená.

marhulinka
autor
1. led 2010

Tyyyyjo od začátku těhu...nojo ty jsi vlastně zvracela...to většinou ze začátku jde pomalu a zrychlí se to až ke konci 😉 🙂 Takže v pohodičce 🙂
Já se do svých rifliček vejdu,jen je nezapnu 😀 Já přibrala všechno do bříška-naštěstí 🙂

leny2
1. led 2010

Týjo Coko, tak to máš dobrý, tak málo kg.

marhulinka
autor
1. led 2010

Mysi on si člověk nevybere,teď zase zkrouhli mateřskou a nejde o stovky!!! 😠 😠 Jsou to svině!!

leny2
1. led 2010

I neschopenku zkrouhli, je to bordel.

leny2
1. led 2010

Mysicko, nás to stálo něco kolem padesáti tisíc a žádný úspěch a pak se to podařilo přirozeně.

coko.joko
1. led 2010

marhu presne tak ja jsem hrozne zhubla ze zacatku,kdyz jsem lezala s hadrem na hlave,ale myslim,ze to naberu za chvilku.....a budu hned za vama.....i kdyz se snazim jist zdrave,ale to nepomuze......hlavne zobu vitaminky a to taky naberes......
mysko ty prachy a kdo je ma.......je v CR pekny borel......a co ten tvuj pritel,ten ti na to neda neco........

mysicka.hk
1. led 2010

S mateřskou se stále něco děje, už to ani nesleduju mám v tom všem zmatek.
O neschopence nevím. Jen že chtějí 100kč za vystavení.
Jsou to svině už nevědí co nám sebrat, hlavně že oni nestrádají.
Budu po očku koukat na ulici.

marhulinka
autor
1. led 2010

Nojo oni se řídí tím svým heslem: bohatým dávat,chudým brát 😠

mysicka.hk
1. led 2010

Přítel sám nemá nic, dotovala nás moje máma.
Teď mi to přijde že dítě nechce, protože ho asi neuživíme,
nebo nevím. Poslední dobou je úplně jinej.
IVF nás stálo 19 tisíc.

coko.joko
1. led 2010

u nas to taky tahnul vse Vrata,ale nas to stalo moc korunek a to fakt.......debilni Brno...... presne tak bohatym davat a chudym brat......

marhulinka
autor
1. led 2010

Nás naše první pokusy stály se vším všudy přes 30tisíc...a nic z toho,jen trápení a boj o vlastní život....a teď ani nevím přesně...tak 20tis a možná něco k tomu...ale za to to stálo...ikdybych dala víc!!!! Je pravda,že nám hodně taky pomohli rodiče,protože nám něco přidali 😉

marhulinka
autor
1. led 2010

Ale holky peníze byly,jsou a budou a my tu nebudeme!!!!

coko.joko
1. led 2010

no marhul to mas pravdu 😉 ja rikam porad,ze tady na tom svete jsme jen na navsteve 😉

marhulinka
autor
1. led 2010

No právě..je to vlastně taková krátká návštěva 😀

Mě se tu Kuba pěkně boulí...už je pár dnů otočený,jen teda nevím jestli má hlavičku dole nebo nahoře 😀 Ale je to úplně jiný pocit,než když ležel napříč....teď mu u pupíku krásně hladím zádíčka,protože je pořád špulí a teda včera večer jsem měla něco malinkatého nahoře....buďto ručičku nebo nožičku...to bylo taaaaak úžasný 😉 Normálně se mi nadzvedla kůže a tam to bylo 😀

coko.joko
1. led 2010

tady vcera davali v telce hodku jak se to mimi v brisku dela a jak se otaci a proste kazdy tyden po tydnu a fakt krasne udelany.....jsem uplne koukala jak se tam vejde a jak citi vse co delas ty......a pokud poslouchas muziku a jemu se to libi,tak tam i tancuje 😀 no fakt jsem na to koukala jak jojo

marhulinka
autor
1. led 2010

S tou hudbou na tom něco je 😉 Včera když jsme se váleli na gauči,tak jakmile byla hudba,tak Kuba tancoval 😀 😀

marhulinka
autor
1. led 2010

Joooo a taky se rád koupe 😀 😀 Ve sprše se pěkně boulí,jako když chce ven a taky se už šplouchat 😀

coko.joko
1. led 2010

no vidis tak se mu to asi libilo,ta muzika.....mu poustej nejakou a uvidis jak se bude mlet a nebo na opak.....
tak ja se loucim....jde me domu Vrata a nese papanicko.....paaaaaaaaaaa

marhulinka
autor
1. led 2010

Tak dobrou chuť a krásný večer 😉

leny2
1. led 2010

Taky se pro dnešek loučím. 🙂

coko.joko
2. led 2010

Zdar holky,
marhul tak to bude plavec a nebo hudebnik 😀 😀
ten nas porad spinka...zatim nic necitim,teda asi 3 dny tomu jsou....jsem citila jako bublinky v brisku,ale to mohlo jit i o prdy 😀 😀 😀 na jednu stranu jsem rada,ze je jeste hodny....