Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
3. led 2010

Čoko dám až v pátek, na tom 1. toho není tolik vidět, na obrazovce to bylo suprově, ale na té fotečce ne

marhulinka
autor
3. led 2010

Taky jsem teď pejsanovi zastřihávala pacinky,ocásek a pindíka 🙂

leny2
3. led 2010

Janýsku, mi když jsme ho nechali poprvé ostříhat, tak jsme se strašně smáli, že máme úplně jiného psa, jak shodil tu deku.

leny2
3. led 2010

Janýsku, půjdeš na scrennigové vyšetření?

janysek70
3. led 2010

Pindíka už tahá skoro po zemi 😀 😀 😀 . My se tlemíme, když ho vykoupeme, to je super krysařík s velkýma ušima 😵

leny2
3. led 2010

Jsem to napsala blbě " sreeningové vyšetření".

marhulinka
autor
3. led 2010

Aaaaaaaa vzbudil se mi Kubíček a už se vlní....už není napříč a je to úplně jiné...nejsou takové kopance,spíš jak to rozvlní,tak to je mazec 😀

janysek70
3. led 2010

Leny půjdu, můj dr. to nabízí. Mě děsí to procento Dawna ve čtyřiceti 1:100 😒

coko.joko
3. led 2010

janysku,kdyby umel mluvit by ti dal krysarik 😀 😀
marhul ty ho strihas doma sama...ja myslela,ze chodite do salonuuuuuu

leny2
3. led 2010

Taky se před chvílí náš prcek probudil a popichuje mě na levé straně.

marhulinka
autor
3. led 2010

Jooo po koupání jsou to malé krysy s veeeeeeeelkýma ušima... 😀 😀

janysek70
3. led 2010

Já už otravuji několik dní drahouše, že by mi mohl drobek popíchnout, ale vždy z toho sejde...

marhulinka
autor
3. led 2010

Coko na celý sestřih chodíme do salooooonu - Beník má svého osobního kadeřníka-moooooc šikovného 😉
Ale pindíka a pacinky a někdy když potřebuju hlavinku si ostříhám sama 😉

leny2
3. led 2010

Janýsku, čím starší, tím to procento vychází nižší, taky mi pan doktor říkal, že jsem už dost stará (to mi bude v únoru 33).

janysek70
3. led 2010

Marhul jak si ochraňuje "svoje" pindíky a nenechá na ně nikoho šáhnout 😀

leny2
3. led 2010

Janýsku, ale neboj, já furt říkám, že když se to povedlo takhle přirozeně, že to je ten pravý bojovník a bude vše v pořádku.

coko.joko
3. led 2010

ono podle me to vysetreni je dobry,aspon vime na cem jsme......aspon muj nazor......
janysku ty chces popichovat 😀 😀 se manzel boji ted....... 😉

marhulinka
autor
3. led 2010

No jasně...to jsou mí pindíci a brzo přibude další...tady bude doma přepindíkováno 😀 To budu ve svém živlu 😀 Ale ať si hošani nemyslí-já si pak pořídím i další julču do party 😉

leny2
3. led 2010

Já jsem na sex ze začátku neměla moc chuť, spíš jsem se i bála, pak přišla vlna, že bych mohla furt a teď už zas to upadá.

janysek70
3. led 2010

Čoko, je to poseroutka 🙂 , já jsem se nejprve taky bála, ale teď se víc bojím, abych nezarostla a taky už se mi to vráží do hlavy 😀 .

marhulinka
autor
3. led 2010

Leny nojo ono to teď dělat ve třech-nic moc 😀 Kuba to asi vždy vycítí,jak se ke mě manža blíží a rozvlní se 🙂

coko.joko
3. led 2010

se tu smeju jak prdla.......
marhul ja budu mit taky doma dva pindiky 😀 😀
no tak to se mate,protoze ten muj me rekl,ze semnou nemuze spat.....pry chudak malej a predstava,ze spolu spime a malej to pry muze vse citit...ale ja mu uz nic nerikam a jestli zarostu,tak pak bude litovat...... 😀 😀 😀

leny2
3. led 2010

Jsem tuhle četla v Betynce, že před porodem je dobré souložit, že sperma obsahuje prostaglandiny, které pomáhají uvolňovat svalstvo děložního hrdla a a povzbuzují děložní svalstvo ke kontrakcím.

janysek70
3. led 2010

Čoko, prý je dobré takto občas dělohu prokrvovat 🙂

marhulinka
autor
3. led 2010

Coko no nemysli si já dneska ráno trochu provokovala kobru...ale ona mrška šla jen na krajíček a prchla...páč Kuba to rozvlnil a manža to cítil - tak prostě zdrhnul,že prý to se nedá 😀

janysek70
3. led 2010

Marhul, má manža na hlavičce asi nějaký senzor 😀 😀

leny2
3. led 2010

Tak u nás je teď prd, jak není manžovi dobře. 😒

coko.joko
3. led 2010

jo,jo ja vim,ze je to zdravi nekdy,ale kdyz ten muj si mysli,ze ublizuje tomu prckovi,tak ja mu to uz nevymluvim....jsem mu zrovna rikala v tydnu,ze za chvilku to bude uz takkkk dlouho co jsem snim neco mela.... 😀 😀

leny2
3. led 2010

Holky, furt se nemůžem doma domluvit na jménu pro kluka, pro holku máme vybranou Veroniku, hned od začátku, ale klučičí je problém. Který se vám líbí? Matěj, Lukáš, Ondřej.

janysek70
3. led 2010

Mně se líbí ten Ondrášek....