Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
17. dub 2009

Tak razím na nákup a pak budu na příjmu....zatím pa

coko.joko
17. dub 2009

marhul,pekne to slavis 😀

leny2
17. dub 2009

Janýsku, to jsi na tom líp než já, já už poslední dvě, a z každého rozmražení se nám udrželo jenom jedno, takže ta šance je hodně malá.

coko.joko
17. dub 2009

leny2 nestracej hlavu,to bude dobre uvidis....... 😉 musis tomu verit..
a co zoubek,uz je venku 🙂

janysek70
17. dub 2009

Do toho, co máme u ledu nikdo nevidíme a nevíme, jestli je to dobré, ani když zvládnou rozmražení......, ale hlavně ať se uz zase něco děje...

coko.joko
17. dub 2009

janysku ty jsi proste bojovnice 😉

leny2
17. dub 2009

A já ne Coko?

Zoubek tam ještě je, budem s ním ještě trochu vyklat a pak půjde ven.

leny2
17. dub 2009

Já myslím, že jsme bojovnice všechny. 😉 Jinak bysme do toho nešli.

leny16
17. dub 2009

ahoj kůzlátka 😉
moc se mi líbí jak se tady začíná zvedat energie a chtíč, je to super. Uvidíte, romražení přežijí 😉

coko.joko
17. dub 2009

leny2 ty jsi taky bojovnice a velka.....a verim tomu,ze se to povede vsem 😉 musi se jen verit a verit.tak zoubek bude za chvilku venku to je super....

leny2
17. dub 2009

Teď je na řadě Uhlicek, ta bude potřebovat podporu jako první. 🙂

coko.joko
17. dub 2009

jo,ted uhlicek a pak janysek,marhul,ty a pak ja a je to komplet 😉 a pak tu budem vsichni maminy

leny2
17. dub 2009

Uhlicek se tu objevuje tak málo, to je škoda.

coko.joko
17. dub 2009

to je,ale aspon dava o sobe vedet a to je dobre...aspon vime jak se ji dari 😉

leny16
17. dub 2009

jany- kdy si tam máš volat???

janysek70
17. dub 2009

Objednat na 11. DC

leny16
17. dub 2009

tak to máš za necelých 14 dní?

leny2
17. dub 2009

Janýsku, ty máš to včerejší vydání časopisu AHA, mělo tam být něco o těhotenství nebo co? Už jsi to nastudovala? Bylo tam něco zajímavého?

janysek70
17. dub 2009

Přiznám se, že to teď tak nějak nehrotím, mimi máme v baráku, včera sousedka jela na kontrolu s tlakem a tak jsem jezdila s kočárkem a večer jsem byla u nich na koupání.... mustr mám, postarat se dokážu, jen to nenakojím 🙂

leny2
17. dub 2009

Jestli půjdu taky, tak se taky příští týden objednám na UTZ, budem to mít s Janýskem nastejno.

janysek70
17. dub 2009

Jé včera to Michal přivezl a já byla venku a nechala jsem to dole v prádelně, jdu pro to

leny2
17. dub 2009

Ty jsi doma? Nebo pracuješ z domova?

janysek70
17. dub 2009

Jo jsem doma
Je to v příloze taková brožurka s 32 stranami....a jsou tam rady, co dělat a nedělat, když chceš otěhotnět, polohy k početí, strava, babské rady, vyšetření před umělkem atd...

coko.joko
17. dub 2009

tak to janysku nastuduj a pak me reknes jaky tam jsou polohy docela me to zajima a hledala jsem na netu a tam to neni 😉

leny2
17. dub 2009

Coko, na netu toho je, jen hledej, hledej.

Holky, tady je tma jak v pytli, uz asi začne pršet.

coko.joko
17. dub 2009

leny ja hledam a hledam a nic nenasla Pavlinka ☹ teda myslim jak to vyslo v tom deniku AHA 😵
tady prselo vcera vecer a byla i bourka,ale dnes se to zase trochu vybralo,takze se chystam do mesta na pout,snad nazacne prset a ja se budu moct povozit 😀

uhlicek
17. dub 2009

Ahoj holky zdravim chodila bych casteji,ale s malym to moc nejde,nekdy si vas jen prectu a nezasahuju do debaty,Leny ty jsi odkud,bohuzel uz taky nevim,za KET budem platit 7200kc,budou to penize z porodnyho 😀 jsem si ulozila,vcera jsem jeste objevila na inter.strankach Arlety,ze se pry siri fama,ze by Arleta mela koncit,ale je to samozrejme nejaka kachna,dnes mi psala kamoska,ze jeji kolegyne z prace je z Arlety tehotnaa vypada to vse na dobre ceste,bylo to jeji 1IVF 😵

janysek70
17. dub 2009

Jé Uhlíčku, tak ty máš i mimi? Tak to je paráda 🙂 A taky z IVF nebo přirozeně. Mužeš si nastavit údaje v pase a naskočí ti, že jsi snažilka a taky že máš dítko a jak staré.....

uhlicek
17. dub 2009

No jo Janysku ja uz mam 2lety mimi,jmenuje se Michal,ted chrupe,tak mam chvili klid,mame ho z 2IVF,nemam vejcovody,tak jsem odkazana uz jen na vedu,kdyz mi poradite jak jsem dat fotku,tak vam ho rada ukazu 😅

leny2
17. dub 2009

JO, jo, z Arlety už taky znám hodně dětiček. 🙂