Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
7. led 2010

coko, ještě si chvilku počkáš 😉 Já si lehnu na břicho za tebe 😀 😀 😉 😉 (jsem to ale blbě ironická) 😉

janysek70
7. led 2010

Koukám, někdo je tu těžce vysmátý, že Leny??? 😀 😀 😀 . Moc Tě kočko zdravím, malá je moc hezká a roste jako z vody 😉

leny16
7. led 2010

Ty jany ještě snad můžeš ležet na bříšku, nebo už taky trochu roste,
Holky potřebujete někdo 2 lahvičky 125 ml Airflex od Aventu(nový), mám je navíc.

janysek70
7. led 2010

Jó holka taky už to není, co to bývalo, dost to tlačí, panděro jsem měla po IVF nafouklý a už se vejdu do jediných kalhot 😀
Já ještě Leny vůbec nevím, co budu a nebudu potřebovat 😉

coko.joko
7. led 2010

leny.....to nevadi.....ja ti to vratim,az budes mit druhy a ja budu vysmata spat na brisku......... 😀 no leny ja zatim nemam jeste ani jednu vec koupenou jsem trochu poverciva a tak cekam porad na ten unor,brezen.... 😉

coko.joko
7. led 2010

a jinak devcata dneska mam na sobe naposledy moje dziny......vlezla jsem na vahu a mam za mesic 3 kila nahore,takze je po kontrole vyperu a dam do skrine......a vytahnu tehu..........no jestli to pujde dal,tak v unoru me nepoznate na srazu 😀 😀

janysek70
7. led 2010

Pavli, už se na tebe těším 🙂 .
Taky se budu muset brzy po nějakých gatích poohlédnout. Myslela jsem, že přes zimu to vydrží a pak bych si na jaro pořídila nějaké slabší gatě, ne rifle, ale to nedopadne, za chvíli je nedopnu nebo dopnu, ale škrtí

leny2
7. led 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla na tom testu na cukrovce, bylo to sladký, trošku jsem se šklebila, ale šlo to, pak mě vzala paní doktorka na kontrolu, tak jsem byla strašně ráda, že už se vrátila, je strašně hodná, všechno mi hezky vysvětlovala, prcek váží rovný 1 kg, všechno v pořádku, to tvrdnutí je normální. Pak jsem si zajela do města na nákup, ale to jsem měla co dělat, abych se nepoblinkala, nějak mi nebylo dobře, pak znova na krev a hurá domů. Doma jsem si rychle udělala něco k jídlu, začlo mi být pěkně blbě na omdlení, úplně se mi klepaly ruce, celkově slabo. Po jídle malinko líp, ale stejně to není ono, tak se jdu na chvilku natáhnout.

leny2
7. led 2010

Janýsku, tak zítra dobře pořiď u dr. a ať máš krásnou fotečku mimíska.

Coko, ty jdeš taky k dr.? To chodíš nějak často, to máš dobrý, že o tebe takhle hezky pečují.

Marhulinka má zítra velký ultrazvuk, tak si to hezky užijte.

mysicka.hk
7. led 2010

Ahoj Leny2. 😉

janysek70
7. led 2010

Leny, já mylela, že už jsi v peří a oddychuješ. To jsi si měla vzít nějakou sváču s sebou a hned se do ní pustit ještě v Kostelci. By se mi na lačno v autě udělalo taky zle. Ale máš to už za sebou....

Marhul už je zahrabaná v té velké skříni 🙂

mysicka.hk
7. led 2010

Hurá konečně si popovídám. 🙂

leny2
7. led 2010

Mysicko, ty nejsi v rabotě?

leny2
7. led 2010

Janýsku, uvařila jsem si čajík, tak ho tady popíjím.

leny2
7. led 2010

Marhulinka už pere, já jsem se do toho ještě nepustila, mám to ještě v krabicích a dneska to ani nevidím, zítra potřebuju zajet do práce ráno a tak možná odpoledne, ale to pak píšem úkoly s mladým a pak už se mi nechce navečer do ničeho.

mysicka.hk
7. led 2010

Dnes jsem měla odvoz z práce.

leny2
7. led 2010

Jo, tak už máš padla.

janysek70
7. led 2010

Leny, do třicítky ti ještě drobek zbývá, tak máš na praní čásek

mysicka.hk
7. led 2010

Jasně a jsem tu s váma a ráda si popovídám. 😉

leny2
7. led 2010

Janýsku, jasně, jsem v klidu, mám kupu času, to já jenom, že jsem nedočkavá a už se v tom chci hrabat.

janysek70
7. led 2010

Já jsem taky nedočkavá, jsem včera v Tescu ve slevě koupila nádherný bílý svetřík s kapucí a vypodšívkovaný flaušem. To mi máti zakázala něco kupovat, ale.... 😉

leny2
7. led 2010

Jak jste tady psali o způsobu ležení, tak to mám výhodu, já jsem vždycky spala jenom na boku, tak teď nemám problém.

leny2
7. led 2010

V Tescu mají nádherný věci a když pak vidíš, že to stojí tak málo peněz, no nekup to. 🙂 Proto už se těším, až ty moje věcičky přehrabu a že bych něco dokoupila.

janysek70
7. led 2010

Včera už to měli hodně přebrané a když něco, tak buď růžové nebo modré, ale tento byl kouzelný i Míšovi se líbil

leny2
7. led 2010

Oni to hodně obměňují a každou chvíli mají nové zboží, to sleduju.

janysek70
7. led 2010

Šak už se těším, až budu něco nakupovat, hlavně aby bylo za co....

mysicka.hk
7. led 2010

Já byla včera taky v Tescu, škoda že jsme se nepotkali. 😉
Vybírali jsme nové kalhoty.

leny2
7. led 2010

A tak si necháš napsat neschopenku zítra?

leny2
7. led 2010

Kam jezdíte do Tesca, do Jičína?

mysicka.hk
7. led 2010

Jdu si smočit hlavu, za chvíli jsem zpátky. 🙂