Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. led 2010

Jdu nachystat svačiny a do sprchy, tak se tu opatrujte.

mysicka.hk
18. led 2010

Děkuji za podporu 🙂

coko.joko
18. led 2010

mysko,tak super a kdyz te bavi sit,tak urco to dopadne 😉 drzim palecky.......

mysicka.hk
18. led 2010

Ahoj Čoko děkuju a co dortík?

marhulinka
autor
18. led 2010

Jsem tu jako na koni 😀

coko.joko
18. led 2010

no na dortik mam jeste cas,Vrata to spletl a zitra to nema,tak budu v klidu premyslet a vymyslet a uvidim co udelam...... 😉 premyslim,ze udelam strudl.....mam tu nejak moc jablek 😵

marhulinka
autor
18. led 2010

Leny já utekla,protože nám udělal překvápko manža...přijel dřív a vytáhl nás ven na kávičku 😉 Tak to bylo mooooc krásný....a teď jsem chvíli zase dadala 😔

Coko to žehlím jen pro našeho malého miláčka,ale už to budu mít hotové 😉 Ještě mi zbývají tričenka a pak už jen plínky 😉 😉 🙂 🙂
Já dělám dost často slaný dosrtík....z pomazánek,salámků,sýrů a zeleninky-má velký úspěch hlavně v mužské části rodiny 😀
Jinak dortík dělám z klasického kulatého chlebíka...ale i z toustů je super 😉

marhulinka
autor
18. led 2010

Mysicko tak to je super zprávička,mocinky přeju ať prácička klapne,není nad to,když práce baví 😉

marhulinka
autor
18. led 2010

Dosrtík=dortík 😀

marhulinka
autor
18. led 2010

Janysku myslíme na tebe!!

mysicka.hk
18. led 2010

Tady nikdo tak se pro dnešek loučím. 🙂

leny2
19. led 2010

Ahoj holky,
co je nového po ránu?

leny2
19. led 2010

Mě teď začla dost často pálit žáha, jak mi to ze začátku moc nedělalo, tak teď se to rozjelo a od včera je mi tak nějak divně od žaludku, asi prcek do něj kope, však to jsou někdy kopance. 😉

mysicka.hk
19. led 2010

Dobré ráno všem 🙂

janysek70
19. led 2010

Ahojte ženy, ž jsem zase mezi vámi 😉 Včera už jsem PC nezapínala, přijeli jsme dlouho, tak jsem už jen odpočívala u telky.
Já jsem se včera nemohla dočkat pustění té vody, tak jsem naložila Beníka a jeli jsme k našim, tam jsem se v klidu osprchla, napapkala a na 12:30 jsem jela k dokymu. Vše zkontroloval a jsme v pořádku, nic se neotvírá a ty bolesti a špinění jsou vše prý jen z povolování vazů. Napsal mi Magnosolv, mám už jen dobrat Utrouš a vysadit.
Na UTZ již bylo vše krásně vidět, tak nemusím na kontrolu v ten pátek a ten NT screening mi udělal hned včera. Dle UTZ je vše v pořádku uzavřené, jak má být a včera jsme byli 11+4. Říkal, že měl nyní dva případy, kdy to dobré nebylo, takže to vyšetření je opravdu dobréa je hned v začátku poznat, když je něco špatně. Krev mi brala sestřička na 3x, páč nemám vůbec vidět žíly, tak se mi stále omlouvala, když tou větší jehlou rejdila a snažila se pustit žilou, tak to až bolelo. Dnes mám ruce pěkně modré, ale jsou horší věci. Výsledky krve budou příští týden a když to bude O.K., pošle doky jen SMS.

mysicka.hk
19. led 2010

Ahoj Janýsku to je dobře že je vše v pořádku. 😉

akvy
19. led 2010

Janýsku, super! 🙂 Čekala jsem na tebe celý včerejšek a furt jsem sem lezla, jestli se tu neobjevíš! Zkus odpočívat a fakt to magnézko pij. 🙂 Tak paráda, už i screening máš, tak hezky odpočívej a nech se hýčkat. 🙂

janysek70
19. led 2010

Díky, ženy 🙂
Akvy čauky, ty můj andílku strážný 😵

coko.joko
19. led 2010

Ahojda holky,
leny,zaha to je prasarna co...me to taky pali,ale nejak jsem se stm uz naucila zit a hlavne Vrata je rad,ze aspon piju mleko,ktery teda normalne nemusim 😉
janysku,dobra zprava holka...to magnezko ber je to dobra vec ja ho beru uz od zacatku,taky me ho predepsal dr.a vis co je jeste dobry kup si vody magnezie maji je vsude v CR modry obal...maji hodne magnezka a jsem taky dobry.....to me poradil,taky dr.fakt jsem rada,ze jste v poradku s prckem....

leny2
19. led 2010

Tak to je dobře Janýsku, že je vše v pořádku, neboj výsledky budou taky dobrý. Tak hezky odpočívej.
Já mám na jedné ruce krásnou žílu a na druhé taky ne, teď při tom odběru na cukrovku mě to raději vzala oboje z té jedné, když viděla tu druhou žílu.

leny2
19. led 2010

Jsem teď chvíli ležela, bylo mi nějak blivno, ale už je to dobrý, občas se mi udělá tak nějak slabo.

leny2
19. led 2010

Janýsku, máš fotečku mimuška?

janysek70
19. led 2010

Jo, fotečky mám Leny 3, Michal to chtěl včera naskenovat, ale nechal to na dnešek. Teď už založím nějaké fotky do alba a budu i přidávat výbavičku. Dnes se do toho, ale asi nedám, páč zítra se chystám zajet do kanclu a tak tu doháním včerejšek, abych to vše předala a odeslala, tak tu budu celý den nakukovat, ale nebudu se rozptylovat focením 🙂

janysek70
19. led 2010

Jo, včera jsem si koupila Femibion 400 metafolin + DHA a tedy fakt šiška, u nás 539,- Kč a to se mi protáčely panenky, když jsem za 800 dávala 299,- Kč. Dokyho jsem se ptala a prý jsou tyto asi nejlepší.

marhulinka
autor
19. led 2010

Ahojky všem...krásný den 😉

coko.joko
19. led 2010

janysku to je palka co....ted si spocitej,ze ja mam na dva mesice ten femibion+DHA za 50 euro...kdyz to na me vybalila lekarnice,tak jsem si myselala,ze si dela srandu 😉 ale muj doky,rikal,ze to jsou nej vitaminky a musi se brat,kvuli prckovi...

leny2
19. led 2010

Já jsem taky brala Femibion a asi od 20 tt jsem si koupila Gravital.

marhulinka
autor
19. led 2010

Leny tak to buď ráda,že tě žáha zlobí až teď...mě už pálí 8měsíců a teď je to děsný...jak si večer lehnu na pravý bok,tak jsem jak Soptík 😀 Takže ležím co nejvíce na levém...oni asi mají pravdu,jak říkají,že se takhle ke konci má ležet na levém boku...je to opravdu nejlepší spánek 😉

Janysku jsem moc ráda,že je vše v pořádku!!!!

marhulinka
autor
19. led 2010

Janysku taky beru Femibion,je prý nejlepší a k tomuhle druhému je přidaný rybí tuk 😉

leny2
19. led 2010

Copak máte dneska v plánu?