Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
12. únor 2010

Nojo, po dětech, to si rovnou nechat ještě něco přišmiknout

marhulinka
autor
12. únor 2010

Jedinýmu manžovi to nevadí-od začátku mi říká,že alespoň ho nemůžu podvádět,že kdo by to viděl,tak by utekl...tsss Jenže já mu vždycky na oplátku říkám,že když ho budu chtít podvádět,tak jedině ze zadu 😀 😀

leny2
12. únor 2010

Janýsku, nebo naopak vycpat 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Tak holky je čas obídku,běžte baštit a pak si hodíme šlofíka,jo?? 😀

janysek70
12. únor 2010

Zezadu by jsi mohla, jen, aby ti po porodu nevylezly hemeroidy 🙂 🙂

No ta Ordinace mi už štve, ale pořád si říkám, co ještě šíleného můžou vymyslet.... Už aby bylo jaro a mohli jsme být venku

janysek70
12. únor 2010

To já tě Marhul ráda poslechnu, už mi nějak padá hlava..... a jde mi k jedné straně, pá mám stále hotové jen to jedno obočí

leny2
12. únor 2010

Já musím jet pro mladýho do školy, dneska jde po obědě, tak se stavím v krámě pro rohlíčky k polívce.

janysek70
12. únor 2010

Nějakou dobrou poblivku bych si dala. Já budu dělat na čtvrtou játrovou omajdu, tak nyní se odbydu

leny2
12. únor 2010

Tak se zatím opatrujte.

coko.joko
12. únor 2010

😀 janysku,myska psala,ze tu nebude dnes mam dojem,takze zitra si pocte holka 😀
jinak marhul cas obidku mozna je,ale ja jeste stale nemam uvareno....sedim tu a kecam s vama....
janysku,a rekni Verce,at jde taky na srazik......at nas je hodne...........ja vezmu jeste kamasku sebou......

marhulinka
autor
12. únor 2010

Janysku prosím tě vůbec ničím mě tu nestraš 😅 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Coko si na sraz bere kamaše 😀 😀

septim
12. únor 2010

mil se srazikem pocita 😉

marhulinka
autor
12. únor 2010

Tak to jdu zalomit všem krásné odpolko 🙂 😉

coko.joko
12. únor 2010

to taky marhul kamase aby me nebyla zima a kamosku,protoze od patku bude u me bydlet a tak ji vezmu sebou,at nas je vic 😀

janysek70
12. únor 2010

Tak teď nevím, co si ta čoko vezme..."kamašku"......jestli nějaký druh škrabošky, knížku kamasutry, aby nám ukázala, na co se po porodu nejvíce těší nebo ty kamaše, jak píše Marhul...??? 😀

janysek70
12. únor 2010

Sep, ókáčko 😉

coko.joko
12. únor 2010

😵 hele vy dve pockej te az se precvaknete vy,tak vam to pak taky hned vratim 😵 😵

janysek70
12. únor 2010

Tak já jdu do matéska, jako teda do ryby

coko.joko
12. únor 2010

teda nas tam bude,to je dobre......to abych tam byla uz o pul jedny a zabrala to nej misto 😀 😀

janysek70
12. únor 2010

To je potřeba, sedět tam jako Kylišová a průzkumničit 😀

coko.joko
12. únor 2010

ano,presne a budu to smirovat a fotak v ruce a kdyz otevrete nektera dvere,tak vas hned blesknu a dam pak na konika 😀 😀 stim pocitej te,ze budu fotit jako blazen,takze krasny usmev sebou 😀

janysek70
12. únor 2010

Čokóóóó, neštvi!!!!!!! 😀

coko.joko
12. únor 2010

Mates to je dobra rybka,ja jdu do tech zapecenych brambor 😀
marhul uz chrupka a leny jela pro synacka,sept krmi a janys se cpe..... 😀

janysek70
12. únor 2010

Až mám boule za ušima, to je teda žrádýlko, konečně jsem přišla na to, co mi vyloženě chutná a dělá dobře na žaludek 🙂

coko.joko
12. únor 2010

janysku nestvu jen oznamuji jak to bude...at stim kazda pocita,kdyz otevre dvere a ted premylim,ze bych vzala i tu moji tiskarnu a udelala vam hned krasnou fotku jak se tvarite v tech dverich 😀 😀 to je napad..
jo to je dobre,ze ti neni spatne po Matesovi a je hlavne zdravej,tak papkej.....

janysek70
12. únor 2010

Tak jsem si mufla, jsem celá omačkaná a budu dělat tu omajdu

coko.joko
12. únor 2010

janysku to je dobre jsem myslela,ze porad jeste jis tu rybku....ja jsme taky po obede a za chvilku jdu ven,trochu se vyvetrat a pak budu pekne v teple doma... 😵 a mozna si cetou koupim nejaky dobry ovocny zakusek ke kavicce...mnamka.....

marhulinka
autor
12. únor 2010

Já jsem taky omačkaná.... 😀

A musím ven s pejsáčkem a venku to zase padá 😠 😠 😠

janysek70
12. únor 2010

Tu svítí sluníčko
Čoko nezapomeň na rohlík pro labatu!!! 🙂