Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
26. únor 2010

jo ti dam maila 😀 😀 to uz neukecas.......no briska mame velky,ale jsem myslela,ze mame vic fotek a to Helca blbe fotila....jsem ho mela vytahnout ten fotak driv,jsem si na to nevzpomela jsem byla nejak rozhozena,ze vas zase vidim po dlouhy dobe..... 😵 😵 tak v lete

janysek70
26. únor 2010

V létě už tam bude jen jeden bžucháčik 😀 , i když možná mě v tom Myšička nenechá samotnou 😉 .
Ten foťák jsem Ti musela připomenout, jsi se pořád cpala tím tiramisu a na nic jiného jsi myšlenky neměla 😀

janysek70
26. únor 2010

Jsem se konečně rozhoupala a objednala komplet set do postýlky, mají akci na únor + náhradní povlak na polštářek + zavinovačku + dětský cestovní nákrčník. A je to i s peřinkama. Tak uvidím, jak se mi to bude v reálu líbit a pak objednám ještě jedno povlečení na střídačku.

coko.joko
26. únor 2010

jo,tiramisu moc dobry,ale bylo toho moc jsem se nemohla hybat pak 😀 😀 uz bych si to nedala..no vidis jeste,ze te mam holka to si mela rict driv at ho vytahnu......
jdem papat mam doma manzela....tak zatim paaaa

janysek70
26. únor 2010

Jsem už dlouho nic neobjednala, jsem se zařekla, že až po testech, ale........ Sep už má určo vše doma, tak PPL teď bude mít volno, tak můžou nabrat směr Prdelov

janysek70
26. únor 2010

Dobrou chuť 🙂

leny2
26. únor 2010

Janýsku, to jsi objednala to co mám v albumku, to zelinkavé?

leny2
26. únor 2010

Coko, už jsem ti taky poslala můj meil i tel. číslo, abys to měla komplet.

leny2
26. únor 2010

My jsme se právě naobědvali, dělala jsem vločkovou kaši.

leny2
26. únor 2010

Dopoledne jsme museli napsat ještě úkoly, mladej to furt odkládal, nechtělo se mu do toho, ale už to máme hotový.

janysek70
26. únor 2010

Leny, přesně to....
My dvě bychom spolu nemohly žít, se mi skoro nikdy netrefíš do chuti 😀

leny2
26. únor 2010

Tak to je moc krásný, zelená je moje oblíbená barva, jsem si teď naposledy koupila tu košili noční taky zelinkavou.

No, každá máme jiný chutě. 😉

leny2
26. únor 2010

Janýsku přepošli mi fotečky, Coko šla asi papat.

janysek70
26. únor 2010

Jsem stále zvažovala mezi fialkovým a zelinkavým

janysek70
26. únor 2010

O.K. posílám

leny2
26. únor 2010

Díky, díky. 🙂

janysek70
26. únor 2010

Čoko, taky jsem Ti poslala fotečky z jednoho srazíku, ty mi poslala Lenkacar....

leny2
26. únor 2010

Už jsem to zkoukla.

coko.joko
26. únor 2010

janys to ti teda dekuji,sedim a koukam na maila a vybafne na me tohle jsem malem dostala sok 😀 😀 ale jinak pekny 😀 no koukam,ze Lenkacar ma krasny mailiky 😀 😀
leny uz si te pisu do mobilu a fotecky uz mas takze je posilat nemusim....

septim
26. únor 2010

tak mam vse vybalene a slozene kosik pro prcka nadhera dojalo me to a musela zamacknout sluzu 😀 zavinky a deka do kocarku bozi, ale povleceni je uplne suprove ma velky krasny mantinel a kdyz budu prat tak z nej sundam jen povlak je opravdu nadherne 😉 jsem dneska moc stastna 😀

janysek70
26. únor 2010

🙂 🙂 🙂 Pozor, ať si necvrkneš 😀...... , nene přeji Ti to moc a musím Ti to zajet okouknout

septim
26. únor 2010

musis prijet vse ti ukazi a neboj mam tena lady 😀

janysek70
26. únor 2010

😀 😀 😀 😀
Mně už taky svrbí ruka na objednávání....
Jsme byli zase lůlat a ten sníh od rána zase ubyl 🙂

mysicka.hk
26. únor 2010

Ahoj těhulky.
Janýsku to víš že tě v tom nenechám,
v létě budeme dvě s bříškama 😀 😎

mysicka.hk
26. únor 2010

Já za chvilku zmizím do hospody.
Na 7 k nám jezdí masna a mám
objednáno, tak to musím vyzvednout 🙂
Pak se ukážu.

marhulinka
autor
26. únor 2010

Hoj hoj jsem na příjmu...

Ahojky...tak na dnešní kontrole jen dobré zprávičky,hrdlo je zcela zralé,jsou tam prý už jen zbytky,takže do týdne může být odrodíno...no a kdyby se prckovi nechtělo,tak nám dr.pomůže v pátek a pak to prý bude už rychlovka 😀 Tak se mi docela ulevilo,jen teď teda asi budou nervíky pracovat,jako kdy to přijde 😀

marhulinka
autor
26. únor 2010

Dr.byl dneska suprový,ukázal nám ještě jednou důkaz,že je to kluk,vyptával se na jméno,říkal,kdy mám jet kdyžtak do porodky a vůbec to bylo super...a pořád se usmíval a že si myslí,že příští pátek se už neuvidíme,ale ať se teda objednám,no 😀

Monitor byl úúžasný,manža byl se mnou a nahráli jsme si to...prcek chtěl shazovat destičku,co měl na zádech,tak to byl pak pěkný šramot 😀

A váží cca 3200g 🙂 😉

leny2
26. únor 2010

Marhulinko, tak to vypadá dobře, samé dobré zprávičky. 🙂

leny2
26. únor 2010

Dneska jsi byla u Doležala?

marhulinka
autor
26. únor 2010

Leny jojo jsem ráda,teď už jen odpočívat a čekat 😀

Paní dr.tam není,byl tam dokonce i dr.Hodík 😉