Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
11. bře 2010

leny2-ntrap se s tím, však ani to UTZ není přesné berou to tak + - 500 g, ale chápu, že máš obavy, taky jsem se před porodem bála o Vaness

leny16
11. bře 2010

Dufám, že je coko ok 😕

septim
12. bře 2010

cokousek je ok vcera jsem si s ni psala, jen nam chudak holka hodne oteka a boleji ji rucicky. 😉

leny16
12. bře 2010

chudinka, to jí nezávidím, ještě má pár týdnů před sebou ☹ 😒

coko.joko
12. bře 2010

Ahojda,
jsem holky v poho,akorad ty otoky me pekne serou,ale dr.vcera rikal,ze to je proste k tomu a ja si to vyziram jak se da.... ☹ ale musim jeste par tydnu vydrzet...jinak ja v poradne super malej nam ukazal pindu a ´pekne se predvadel.Je pry uz hlavickou dolu a uz tak zustane,protoze je moc velky a tak uz nema moc mista chudak...vazime 2000g tak se uz ted bojim co porodim za obra....
leny neboj prcek bude v pohode jak pise leny16...
a kde mame janyse,ten uz tu taky nebyl dlouho a ani nevim jak dopadla na plodovce..

leny2
12. bře 2010

Ahoj holky,
byla jsem u kadeřnice hned ráno, tak se hlásím.

Hurá, Coko se nám objevila, holka, jsme si o tebe dělali starosti, to nám nedělej, se ani neukázat.

Leny, Septim, díky za podporu, to víte, člověk má strach o mimuško, já si říkám, že je to takový divoch, co v tom břichu vyvádí kolikrát, že má tolik pohybu a tak málo přibýrá, to se jen tak uklidňuju, že je vše určitě ok.

leny16
12. bře 2010

leny2- kdyby se mudře fakt něco nelíbilo, tak tě pošle na podrobnější vyšetření, oni si tohle zase nerisknou. Mně když ke konci dotor Vaneess měřil, tak říkal, že to už jde špatně změřit, protože to mimi u je v děloze stašně schoulený a zle se měří kosti a obvod hlavičky. Bude to ok

leny16
12. bře 2010

coko- bobek je tedy pořádný, ale ty otoky ale musí být hodně nepříjemné, já to tolik neměla. Zas to má ale jednu výhodu 😉 po porodu všechnu přibranou váhu vyčůráš 😉 😉 😉 😉
Já šla o 9 kg lehčí a to jsem byla nateklá minimálně 🙂

leny16
12. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tady je nová fotečka, jak jsme nabalený do zimy 🙂
Dnes se nám holky Vaness poprvé otočila, čekali jsme na to , jak na smilování 🙂

leny16
12. bře 2010

kde je ten janýsek 😕

coko.joko
12. bře 2010

leny2,teda ty mas novy uces ty se chces libit vid do porodky 😵
leny16 jo je to hrozny me dr.rekl,ze mam na hore odhadem jen 10kg a zbytek je voda,ze to pak aspon lip dam dolu...taky mam specialni puncochy,ktery rano nasadim a vecer sundam,tak si pripadam jak robot blbe se v tom chodi 😀 😀

coko.joko
12. bře 2010

je leny16 to je super jak je zachumlana 😉 😉
no janysek mel klid na luzku,ale uz nejak dlouho,tak nevim...kde se flaka.....
a co marhul nevite nekde neco,,,kdy jde dom...

leny2
12. bře 2010

Leny, Vanesska je nádherná.

coko.joko
12. bře 2010

leny2,tak jaky nakonec mate jmeno Ondra a nebo Vojta,porad si nevedela 😎

leny2
12. bře 2010

Taky jsem zvědavá, kdy Marhulinku pustí domů s Kubíčkem.

coko.joko
12. bře 2010

ty jsi sni ve spojeni leny,tak az budes neco vedet,tak nam napis at vime taky co a jak....
tak ja jdu varit....mam hlad jako vlk....

leny2
12. bře 2010

Coko, já ji nechci vyrušovat v těch prvních dnech, ať si užívá Kubíčka, však ona se nám ozve.

leny2
12. bře 2010

Coko, jméno pro kluka máme Vojtíšek.

leny2
12. bře 2010

O Janýska si taky dělám starost, holka jedna, ani nám neřekla jak to probíhalo v pondělí.

coko.joko
12. bře 2010

jo to chapu,marhul se ozve az bude doma a v klidu..
je tak to jsem nejak prehlidla to jmeno 😉
janys ten asi fakt odpociva...se podivam na jinou diskusi treba tam pisla co a jak...

leny2
12. bře 2010

Co vaříš dobrého Coko? Já mám dneska těstovinový salát, teď jsem měla dva dny řízky, tak na masu nemám chuť.

leny2
12. bře 2010

Jedu pro mladýho do školy, tak zatím pá.

coko.joko
12. bře 2010

leny ja delam rychlovku zapeceny bramburky a polevku asi nejakou drobenou....jo testovinovy salatek jsem mela vcera 😎 😎

leny2
12. bře 2010

Tak Janýsek stále není?

leny16
12. bře 2010

já jí zkusím napsat

leny2
12. bře 2010

Tak jo Leny.

leny2
12. bře 2010

Copak děláte s Vanesskou? Venku je docela hnusně, takové sychravo, něco poletuje, ani nevylezu.

leny16
12. bře 2010

zatím nic 😒

leny16
12. bře 2010

my jsme leny byly nakoupit, pak jsem si jí dala do nosítka a uklízely jsme spolu, až mi v něm skoro usla, ted spinká. Až se probudí, tak krmit a pak ještě musím cvičit 🙂
Co ty, už je líp?

leny2
12. bře 2010

Tak mě dneska tak napadlo, jestli nemám koupit ještě nějaký dupajdy malinkatý, když to bude takový prcek asi.