Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
16. bře 2010

jsem se hezky nahamala sekačku s br.kašičkou a jsem zralá na kanape 😀

blazenkaa
16. bře 2010

no já jenom plně věřím že to bude naposledy .nevíte jak ten KET probíhá od prvního dne cyklu aby jsem věděl co mě čeká

mysicka.hk
16. bře 2010

Podle mě je to to samé co IVF jen bez odsátí a stimulace.
Je k tomu taky tolik papírů?

blazenkaa
16. bře 2010

ne ne já jsem dostala jenom jeden papír

blazenkaa
16. bře 2010

Mysko omlouvám se ale musím razit tak zatím pa páá

mysicka.hk
16. bře 2010

Tak to je super jen podepsat a je to.
Budu držet všechny palečky které mám,
aby se to povedlo 😵

mysicka.hk
16. bře 2010

Ahoj a zítra se ukaž 🙂

leny2
17. bře 2010

Ahoj holky,
Blazenko, KET je jednoduchý, jestli ti roste dobře sliznice, tak nemusíš brát žádné prášky, když ne, tak bereš na podporu sliznice, pak jdeš na ultrazvuk a podle toho je transfer, ještě si ten den ráno voláš, jak se rozmrazili embrya. V Arletě ti je zavedou a pak tam asi hodinku ležíš.

septim
17. bře 2010

zdravim 😉 nejsem si jista jestli ma leny dnes kontrolu jestli ano drzim paleckyat vse dopadne dobre 😉 blazenkaa taky drzim palecky a hlavne at to jsou ted jiz posledni tvoje cesty do Arlety, a pak at se tesis uz jen na mimi. 😀 mysicka ja jen porad nerozumim ty s priteĺem ted jiz nezijes ve spolecne domacnosti ale mimi porad spolu chcete?Ja tomu nejak nerozumim ☹

coko.joko
17. bře 2010

Zdar holky,
sept presne tak leny jde dnes na kontrolu,tak tfuj at vse dopadne na jednicku a malej at se krasne ukaze...
blazenko,tobe taky preji,at se to dnes povede....
koukam,ze marhul vcera kecala vedle a nam nic nerekne,jeste ze vime kde ji hledat... 😀 😀

leny2
17. bře 2010

Na kontrolu jedu holky až zítra, dneska jsem byla na nehtíkách. 😉 Ale díky za podporu. 🙂

leny2
17. bře 2010

Hodila jsem foto nehtíků do alba, tak můžete mrknout.

leny2
17. bře 2010

Tak jsem četla vedle, že už Marhulinka měli premiéru s kočárkem. 🙂

coko.joko
17. bře 2010

leny nehtiky krasny budes hezka mamka 😉 😉 tak zitra vidis ja to mam nejak popleteny...
jo marhul na nas haze bobka vse pise vedle a k nam nic,ale my si to vzdy prectem,takze vime o ni vse....pockej ted porodis ty a uz tu nebude nikdo a budeme si tu nechavat vzkaziky 😵

blazenkaa
17. bře 2010

ahojky kobylky
cokousku neboj já se tu občas ukážu a myslím že tu možná budu navštěvovat častěji 😀
doufám

marhulinka
autor
17. bře 2010

Ahojky všem...koukám,že jste informované 😉 Nestihla jsem k vám už napsat,musela jsem jít odsávat 😀 Bych potřebovala ty kozeny ještě naklonovat,abych toho udělala najednou víc a pak si dala oraz...takhle jen dojim dojim dojim 😀 😀 😀

coko.joko
17. bře 2010

blazenko,tak to je dobre aspon si tu nebudu povidat sama 😀 😀 😀 😀
marhul to mas stesti,ze musis dojit,jinak bys mela puntik a to velky a cerny 😀 😀 😀

leny2
17. bře 2010

Marhulinko, a tak máš mlíčka dost? Stačí to Kubíčkovi? Já jsem právě měla i málo, že jsme od začátku přikrmovali.

leny2
17. bře 2010

Coko, nehtíky jsou luxusní, jsou takové nenápadné a jemné, z určitého pohledu nejsou ani vidět a z jiného pohledu se zase hezky blískají. Nechala jsem si je udělat krátký, takže to ani není poznat, že mám gelovky.

leny2
17. bře 2010

Dneska jsme s mamkou koukali na video, když se měl narodit Honzík, jakej jsem měla pupek a mám ho úplně stejný, akorát možná ho mám níž teďka. A máme záběry i z porodnice, ten den kdy se narodil, tak mě i slzička ukápla dojetím,jak byl krásný mimčo a už se moc těším na tohodle prcka, jak bude asi vypadat a tak.

coko.joko
17. bře 2010

Ja jsem ted prisla z venci a je tam teda uplne ukazkove...17 stupnu a ja pako si vzala kabat a jsem uplne spocena,tak jsem zrala do vany..Sedela jsem v parku a nahrivala se 😉 😉
leny to verim,ze to je dojemne,koukat na prcka po nejaky dobe a ted budes mit dalsiho....
taky bych si ho chtela natocit na video,at mame pamatku....tak uvidime jestli to stihnem....

mysicka.hk
17. bře 2010

Ahoj ženy 😀
Blaženko jen choď častěji ať si tady zatím nepřipadám tak trapně 😉
Sep já tomu taky nějak nerozumím nebydlíme spolu, ale spíme spolu.
Přijde mi to jako by chtěl abych myslela na něco jiného a povedlo
se nám to přirozeně, ale co já vím jestli je to pravda 😒

mysicka.hk
17. bře 2010

Čoko snad se těch 17 stupňů taky dočkáme 😎

coko.joko
17. bře 2010

mysko neboj bude,ale musite si jeste pockat.....ted si tu hrajou na dvorecku deticky a je to hned veselo,kdyz tam behaji a hrajou si.... 😀

mysicka.hk
17. bře 2010

To má člověk hned lepší náladu co?
Taky bych si šla hrát na píseček 😀

leny2
17. bře 2010

Tak jsme konečně napsali úkoly všechny co musel dohánět, zítra dostanem další. Nechám ho doma už do konce týdne, ať se z toho pořádně dostane.

leny2
17. bře 2010

Koukala jsem, že zítra nepůjde asi koník, že přecházejí na tu novou verzi.

mysicka.hk
17. bře 2010

Ahoj Leny jak to víš?

leny2
17. bře 2010

Píšou to na úvodní stránce.

mysicka.hk
17. bře 2010

Máš pravdu já sem přes ní nechodím tak bych
se zítra asi divila proč nejde.
V tom případě hlásím že tu v pátek a sobotu nebudu.
Jedu se podívat za mamkou, jsem tam od vánoc nebyla 😒