Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
8. dub 2010

Čoko, spíš to máš vše před sebou!!!! 😅

janysek70
8. dub 2010

Potřebuji typ kde koupit tu španělskou deku pro mimčo

coko.joko
8. dub 2010

janys,prave,ze to nejhorsi mam za sebou,ted budou jen ty krasny chvilky s mimiskem a na to se moc tesim......

coko.joko
8. dub 2010

jinak nevim co je spanelska deka 😕 😕 😕

leny2
8. dub 2010

Janýsku, s dekou ti neporadím, mrkni na net.

leny2
8. dub 2010

Coko, přála bych ti takové hodné miminko jako je Vojtíšek, to si pak budeš fakt užívat.

janysek70
8. dub 2010

Čoko, ale nyní to bylo bez starostí, ty teď teprve začnou 😉
To je ta heboučká, jak má třeba Marhul

coko.joko
8. dub 2010

ja vim,ze ji ma marhul,ale nevim na jaky fotce to ma ja to proste nepoznam...podle me deka jako deka.... 😅
no u me bez starosti to teda moc nebylo....a porad neni,takze si mylim,ze me to ted nas prcek vrati a bude to nejjjjjj mimi na svete..... 🙂 jako je malej Vojtisek.....

janysek70
8. dub 2010

No jestli bude číslo po mamince, tak určo 😀
Ta deka je krásně měkkoučká, marhul ji má takovou zelinkavou s obrázky, já chci počkat podle barvy kočárku....

coko.joko
8. dub 2010

janys,maminka je prave takkkkk mocccc hodna,ze to snad uz ani nejde vic......
aha tohle je spanelska deka.....

leny2
8. dub 2010

Já mám taky takovou heboučkou deku na Vojtíška, ale ani nevím,že je to španělská, jestli je to ona. 😉

coko.joko
8. dub 2010

leny,to ja mam dve deky a taky jsou heboucky,ale kdo vi treba to mame spanelky a ani o tom nevime.... 😀 😀 😀

septim
8. dub 2010

janysku maji ji snad vsude i v tom chiccu jak jsi byla, ja ji kupovala na pesi zone u nas v Hradci 😉 na netu vyjde levneji ale k tomu postovne a uz to tak dobra cena neni 😉 ja ted musim jeste koupit chuvicky ale porad nevim jake ☹

janysek70
8. dub 2010

Možná ji budou mít i v tom krámu s kočárky. Jo a v tom Chiccu jsem ji vlastně viděla.
Tchánovci odlétali minulý týden na 12 dní do Ekvádoru a před odjezdem mi tchýně dala obálku s 50 kolíkama a že to máme na kočárek a vše co potřebujeme pro mimi a pro maminku 😉 , tak budu moci už vše nakoupit...

septim
8. dub 2010

ty se teda mas janysku to se bude hezky utracet 😀

janysek70
8. dub 2010

Okno jsem udolala, závěsy už budou vyprané, tak je fouknu ven a do večera okno i ustrojím. Se mi teď tak moc chce něco dělat a baví mi to...... K obědu se odbydu, ale koupila jsem 2 květáky, tak bude k véče poblívka a květoš na mozeček s bramborem a okurkový salát, to máme rádi.

janysek70
8. dub 2010

Dneska ráno jsem konečně cítila pohyby i do ruky, vždy se mi to hrabe v břiše, ale jak jsem dala ruku, tak nic a dnes jsem to ještě v posteli vychytala 😵

coko.joko
8. dub 2010

janysku...50 koliku 😀 😀 to je slusny.....to se ti bude nakupovat.....kocarek,deka,postylka a dalsi veci.......uz te vidim jak litas po obchode a kupujes......

janysek70
8. dub 2010

Jj a naši mi koupí cestovní postýlku a taky chtějí vědět, co potřebuji, tak to bude dobré 😉

coko.joko
8. dub 2010

pohyby to je super,tak ted muzes pozorovat......u nas to jsou uz kopance a nekdy i bolave,kdyz kopne.......

septim
8. dub 2010

to je krasny janysku, ja na okna uz kaslu pristi tyden prijde malir a v sobotu pani a umeje je za me, uz se na to nejak necitim 😉 ja kupovala podobnou tehle v ruzove barve 🙂

coko.joko
8. dub 2010

ty se fakt mas janysku...taky bych brala hodny babicky...mam teda jednu a ta se snazi a moc....... 😀 a pak mame tady babicku v Düssledorfu ta nam porad neco kupuje a mame toho uz hodne....

septim
8. dub 2010

ja si rikam ze musim jeste 4tt vydrzet a pak uz mi to je jedno 😉 doufam ze vydrzim 😠

septim
8. dub 2010

babicky vam zavidim ty nase jsou carodejnice ☹ vse jsem musela nakoupit sama jeste ze mame hodneho tatku a vse koupi 😉

janysek70
8. dub 2010

No já bych asi potřebovala mít tři mimča, bo se o ně budou prát, dvě babky už se jen třepou, Lukáš taky pořád jak bude vozit a jezdit s kočárkem za holkama, Michal prý mi kočár taky nepůjčí.... 😀 😀

janysek70
8. dub 2010

Sep, jj jsou hezoučké, růžová neprojde, já bych šla do zelené, ale raději ještě počkám dle kočíku. Sousedka má růžovou, huňatou, ale bez obrázku. Já chci obrázek, páč žádné dečky na kočík nechci, tak aby to bylo veselejší...

septim
8. dub 2010

to mas super, u nas se ted docela tatka snazi kazde odpoledne si bere holky ven na pisek tak je alspon chvilku klid 😀

septim
8. dub 2010

jsou super a strasne prijemne 😉

janysek70
8. dub 2010

Jak vyleze sluníčko, je to fajn to chození ven, tak alespoň, že ho to baví a věnuje se jim

coko.joko
8. dub 2010

sept,u nas to taky neni tak ruzove....spoustu veci kupuje Vrata a jen ze nase mamka neco koupi a tady ta jedna z kanclu nam porad kupuje jak vecicky tak treba polohovaci lehatko atd......ale vesmes to koupil vse Vrata 😵 😵 😵