Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
8. dub 2010

Dneska taky krásně spinká, i v noci spal nádherně, papali jsme v 1 a pak ve 4 hod.

leny2
8. dub 2010

Já jsem vyprala všechny závěsy, na umytých oknem už i visí, tak jsem ráda.

leny2
8. dub 2010

Zlatíčko se nám pokakalo, tak už musím jít.

marhulinka
autor
8. dub 2010

Taky střídám prsa na každé kójo...jen někdy po ránu dávám to,které je víc nalité...dneska jsem myslela,že mi to pravé asi praskne a teklo to proudem...tak se bojím,aby pak nebyl nějaký zánět...tak ho teď kojím i častěji

marhulinka
autor
8. dub 2010

Tak já jdu toho našeho prcíčka vzbudit...pa pa

coko.joko
8. dub 2010

tak ja u dokyho dobry...malej ma 2800g a ja jsem zavrena,takze rodit nebudu jen tak,ale podle dokyho zacinam v sobotu 36tyden..... 😉

mysicka.hk
8. dub 2010

Ahoj Čoko tak to jsou samé dobré zprávičky 🙂

coko.joko
8. dub 2010

ahojda mysko,no to jsou dobry zpravicky taky mam radost....

marhulinka
autor
8. dub 2010

Kuk už jste asi pryč....všem krásný večer 😵

marhulinka
autor
8. dub 2010

Coko tak to je dobře...prcíček je taky krásný...no a na porod si ještě počkejte 😵

septim
8. dub 2010

tak coko super, hlavne ze prdolka uz tolik nepribira jak jsi se bala bude akorat 😉

coko.joko
8. dub 2010

jo holky,dekuji dekuji prcek jeste asi u me bude chvilku ven se mu moc nechce 😀

janysek70
9. dub 2010

Jen ho čoko nevyháněj z domečku, ještě ho drobek ponos a pochovej 😵

coko.joko
9. dub 2010

janysku 😀 😀

janysek70
9. dub 2010

No konečně někdo došel, tu čtu články na seznamu, nic se mi nechce, popíjím čajík....
Jsem myslela, že koukáš na Ulici. Koukala jsi na ten velikonoční díl, jak ty báby byly v těch lázních za špionky? No to byla trapárna, neuvěřitelný, že tohle někdo natočil.

coko.joko
9. dub 2010

janysku ja mela hodinovej hovor s nasi mamkou,tak jsem poslouchala....takze jsem nemohla nic....a na Ulici cumim ted a pri tom pisu....jo to byl pekne trapnej dil,uz asi nevedi co tam davat...ja ted popijim kavicku a premyslim co varit k jidlu....

janysek70
9. dub 2010

Já tu mám od večera ten květák i polívku, tak se zaplácnu.

coko.joko
9. dub 2010

Vcera po dr.jsme sli koupit kameru,tak se sni ted musim naucit,at to pak mam zmaknuty az se narodi prcek.. 😵

janysek70
9. dub 2010

Tak s kamerou spokojenost?

janysek70
9. dub 2010

Jsme zase myslely na stejnou věc 🙂

coko.joko
9. dub 2010

no taky premyslim,ze udelam,ale brokolici s bramborem..a poblivku to fakt nevim.......

coko.joko
9. dub 2010

jo kamera je dobra,ale musim to nastudovat ma to nejak moc funkci a je u toho i CD kde pak muzes upravovat ty videa a taky fotky,tak to je neco na me,jeste pak mit cas si s tim hrat.My mame kameru a je pekna,ale bohuzel me prestala fungovat tak nevime co ji je,takze ted lezi ne skrini a asi uz bude....

coko.joko
9. dub 2010

dneska jde Vrata na veceri s klukama ve 20hod.tak to zase bude noc........ 😀 😀

janysek70
9. dub 2010

Podle čeho Vráťa vybíral? Já jsem chtěla ke 40 nový foťák a pak jsme začali zvažovat, zda foťák, na který můžeš natočit i krátké video nebo kamerku, na kterou můžeš i fotit. Kdyby nebylo mimi, tak bych o kameře vůbec neuvažovala, ale takhle nevím, Michal to studuje na netu..... Foťák je menší, můžu ho nosit stále v kabelce....

janysek70
9. dub 2010

Nojo slavné páteční večery, už mi to sejří, že jsem pravidelně každý pátek sama doma 😠

coko.joko
9. dub 2010

janysku,Vrata vybiral to ne....on na tohle neni a tak jsem ja vybirala a pak jsem si vybrala asi 3 kamery a ten prodejce nam rikal co a jak a ze kdyz to mame na prcka a na dovcu,tak staci jen tahle co mame,at do toho nedava tolik penez...a je to dobry taky muzes delat fotky na tom...a je to na kartu GB..a je hrozne malicka,takze se vejde i do kabelky 😵
Ty jsi dnes taky sama doma?No to budeme dve.....

janysek70
9. dub 2010

Tak možná ta kamera bude lepší, já teda nejsem pro žádné hodinové natáčení, ale takové krátké momentky.... Ono cenově to vychází tak na stejno foťák nebo kamerka.... a profíci žádní nejsme a jak říkáš, na prcka ideální a nemá cenu do toho vrážet velký prašule

coko.joko
9. dub 2010

hele nas vysla na 3 500kc to uplne staci.....a muzes na tu kartu natocit 1 a pul,takze to uplne staci.....taky nejsem nejaky profi....
tuhle mame.....
http://www.ppelectronic.cz/zbozi/videokamery/vi...

a je fakt dobra,ze muzes na tom i ty fotky delat.....takze mas vse v jednom 😵

janysek70
9. dub 2010

Díky, ukáži Michalovi. Tak z karty budeš stahovat do PC a vypalovat na CD? M. Chce koupit nějaký pevný disk a že by se na něho všechny fotky a videa staovala a dá se to pak připíchnout na plasmu a čučet v telce.

janysek70
9. dub 2010

Ono asi i jde, že točíš a pak si to můžeš pouštět jakoby po snímcích a i si udělat jednotlivé snímky z videa, že?