Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
14. dub 2010

taky jsem ho měla u mamky

leny16
14. dub 2010

janýsku- my chceme foto!!!!! 😉

janysek70
14. dub 2010

Vždyť ho ještě nemám 🙂

marhulinka
autor
14. dub 2010

Těhulky by měly hodit fotečky bříšek...taky se chceme juknout 😵

Leny sem tam odsávám,spíš po ránu,protože za noc se mi prsa strašně nalijou,jsem pořád durch 😀 Ale jsem šťastná,že mám mlíčka dost a dost...ještě aby ne,když ten náš Kubík je jak vysavač 😀

leny16
14. dub 2010

ale máš kecko 😅

janysek70
14. dub 2010

Já myslela kočárek 😀

leny16
14. dub 2010

tak to je supr marhul, že tu odsávačku využiješ. Kubík poroste jak z vody 🙂

marhulinka
autor
14. dub 2010

Hele nepovídej a běž si vyfotit pupíček 😵

leny16
14. dub 2010

já břicho 😅 😀

marhulinka
autor
14. dub 2010

Jsem zvědavá,kolik bude teď Kubík vážit,jdeme do poradny teď na šesti týdnech...no už se pronese 😀 😀

leny16
14. dub 2010

hele, už máme pro 2 hlasy a věřím, že se ostatní přidají 😅 😉

leny16
14. dub 2010

marhul- je to znát vid, jak roste. Taky vždy čekám o kolik u nám vyrostla. Ted jsme měli 7 kg

leny16
14. dub 2010

ha....., janýsek šla asi fotit, tak to si počkám 😅

janysek70
14. dub 2010

Ženy, ale manžel mi koupil k jubileu super foťák, ještě se ho bojím a nevím, jak na něho, ale je úžasný... Od kamerky jsme upustili, tento taky točí, je to v HD kvalitě a super rozlišení, k tomu 8Gb kartu, na níž se vejde přes 3000 fotek a 44 hodin videa. Má displey vzadu přes celý foťák a ovládá se dotykem a druhý displey to má vepředu, tak jdou fotit vlastní autoportréty a vidíš, jak nastavit foťák, aby bylo vše vidět a pak tam jde na focení dětiček pustit animace, která má dítko zaujmout, aby se dívalo. Jsem z něho paf, jen se s ním ještě seznámit 😉

coko.joko
14. dub 2010

leny ja brisko nemam vubec zadny jsem hubena jak lunt a krasna jako princezna 😀 😀 ju kez by.......
janysku,ten patek me ani nepripominej bych vrazdila 😠 jsme rada,ze to je za nama...jsem se opet stehovala smer Cechy..a mozna ted se snazi,protoze vi,ze jsem fakt hodne neprijemna....
ted dovezli pracku a je slozena v kuchyni a byl tu i ten truhlar a koukal co a jak a tak snad to klapne do pristiho patku to bude hotovy....
marhul ja rikam uz tri dny at me vyfoti bruch,ale nejak na to vzdy zapomenu....ale dnes uz fakt musim.....

coko.joko
14. dub 2010

janysek se vymlouva to nema holky cenu ta vam ten bruch neukaze.... 😀 😀
jaky typ mate janysku mrknu se na netu...... 😵

janysek70
14. dub 2010

Čoko Samsung ST550

leny16
14. dub 2010

coko- jsi hezká, jen si tak ted nepřipadáš... 🙂 S manžou jsme taky vzpomínali, jak jsem byla nepříjemná v těhu a docela jsme se tomu nasmáli, ale tenkrát se nikdo nesmál...... 😒 😉

marhulinka
autor
14. dub 2010

Ono je to i vidět,jak roste-jako že to vidím i já ne jen ostatní 😵 Teď je to takový lepší...už se krásně rozhlíží,chce si povídat 😀 a krásně zvedá hlavinku,když se nosí 🙂

Janysku neokecávej to a běž ho prubnout na pupíka 😵

leny16
14. dub 2010

jany- to máte nějaký čupr foták, je pravda, že ty fotáky umí to samé jako kamery a jsou menší...

marhulinka
autor
14. dub 2010

Princezno ty taky šupej se fotit 🙂

leny16
14. dub 2010

janýsek nám tu popsala celý foták, místo fotky.... 😅 tak nám ukaž jak fotí 😵

janysek70
14. dub 2010

Se tu na mě směje zavináč, tak se mu musím pověnovat, teplý obídek odsunu na pozdější dobu, tomu nemohu odolat 😀

leny16
14. dub 2010

marhul- svěrač už funguje, nebo alespon líp???

janysek70
14. dub 2010

🙂 Ženy přísahám, že vyfotím, ale ne nahaťoura, jen vyděržajtě pioněrky, nafotím i nějakou tu výbavičku.....slibuji, určitě to do porodu stihnu

leny16
14. dub 2010

my se taky ne tebe smějeme, tak nám věnuj foto 😅

coko.joko
14. dub 2010

marhul ja se neumim fotit sama,az prijde dom ten muj tak ho nazenu at to blejskne......a vecer dam fotecku do alba..... 😵
leny16...no ja se tomu taky ted nesmeju,ale muzu rict,ze jsem fakt na ranu i sama sobe....jeste ze ten muj je tak chapavej a necha me bejt........
janysku mrknu na to.......

janysek70
14. dub 2010

Jo taky hrozně ujíždím na melounech, už jsem spořádala 3, naposledy včera jeden celý padnul. Já ho nakrojím a stále chodím, dokud ho neudolám

leny16
14. dub 2010

coko- chlapi radši mlčí, vid? Můj taky mlčel, ale snažila jsem se ovládat, když ono to někdy nešlo...

leny16
14. dub 2010

jo melouny, ty sednou...