Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
20. kvě 2010

blazenko,dekujem...no my musime jeste hodne bojovat...nez se to vse da jak se ma....ale zatim nam to jde 😵 😵
sept,ty blaho jsem tyden po porodu,ale nikdy bych nerekla,ze musu mit takove bricho jeste..... 😖 no mam nejaky cviky,tak zacnu cvicit a uvidime jak to pujde......
jinak blazenko...me se taky nekdy nedari vareni.......a vse me utika a pali to je asi normalka.....a jinak hodne stesti na zitra 😵

blazenkaa
20. kvě 2010

🙂 coko moc děkuji doufám že mi to bude co platné když mi takhle moc držítě pěsti.
I v práci od holek jsem dostala pro štěstí slona

mysicka.hk
20. kvě 2010

Blaženko zítra to přece vyjde na 100% máš to tam napsané,
tak to prostě vyjde 😎
Hlavně zítra neusni za volantem.

blazenkaa
20. kvě 2010

myšičko v to doufám neboj neusnu bude řídit manžel a teď jdu pokračovat v gruntování a za hodku jdu na nechtíky aby jsem byla zítra hezká nebo aspoň ty ruce 🙂

septim
20. kvě 2010

cokousku mas sestinedeli tak se setri uvidis ze ti brisko pujde dolu pomalu samo 😉 marhulko malej je kouzelny a krasne se smeje 😉

coko.joko
20. kvě 2010

sept ja vim,ale ja bych chtela hned 😀 😀 a co ty jak se citis????

janysek70
20. kvě 2010

Blaženko, hodně štěstí na zítra 😵

janysek70
20. kvě 2010

Tak jsme jim v hokeji natrhli p*del 😀 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Tak jdu na chvíli nakouknout.

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Coko ona se děloha stahuje dlouho,cvičit se může začít pomaloučku tak po šestinedělí,nebo až je člověk v poho...mě se zdá,že se mi to bříško zatáhlo až teď..

Sept jak se cítíš? Doufám,že teď máš "klídek" a malá ještě chvíli zůstane 😉 🙂 A děkuji za pochvalu...on je to takový náš smíšek 😀

Blaženko zítra vykroč pravou nožkou 😵 😵

Janysku au chudáci 😀

marhulinka
autor
20. kvě 2010

No a my zase měli povinné cvičení s těma dole,já mám prostě pocit,že se mi to tam vážně nevejde,už se mi z toho dneska chce i brečet...

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Janysku kdy máš velký utz?

septim
20. kvě 2010

ja se mam fajn ted mi chodi kazdy den holcina tak si uzivam. Dnes jsem byla za kamaradkama na kavicku. Rodit se jeste nechystam. Jsem zjistila ze mam malo overalu na spani tak jsem dnes objednala tak to musim jeste vyprat. A taky v utery mame sraz od zakladky tak se chci jet podivat ale uvidim jak to stihnu jdu i do rozikovky do porodnice tak jsem zvedava co mi tam rekne. 😉 jsem nasla obchod na netu a jsou ve vyprodeji za 69,- coz je super tak jsem nakoupila ruzne velikosti i jine byrva a jsem spokojena na spanicko to staci 😀

janysek70
20. kvě 2010

Jé Sep ty jsou pěkný, malých mám dost, ale ve větších by se šikly....
Marhul jdu 8.6. do poradny a budeme měřit....

janysek70
20. kvě 2010

Marhul, máte to ale s těma maňáskama problémy, snad mi toto mine a po šestinedělí budeme moci cvičit 😉

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Sept tak dej tipa na obchůdek...já overálku na spaní taky dávám,to je to nejlepší 😉 🙂

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Janys mě to už pěkně seránkuje!!! Poctivě cvičíme a akorát z toho nervy...teda hlavně já 😠 ☹

janysek70
20. kvě 2010

A nějaké natírání krémy a masírování ti nepomůže? A co sliznice, "mažeš" dobře?

marhulinka
autor
20. kvě 2010

No my používáme na doporučení dokyho lubrikant,takže jsem mokrá až na zádech 😀 Jinak mažu i sama dost 😀 Ale prostě kobra je nějaká větší 😀

janysek70
20. kvě 2010

Tak ho nejdřív uspokoj jinak, ať jí spadne hlava a zmenší objem 😀

septim
20. kvě 2010

www.clovicek.mimishop.cz ma ruzne velikosti ale docela rychle to mizi co jsem koukala 😉

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Janysku my už zkoušeli všechno ☹ Je to leda tak na prstíček 😀 😀

Sept díky 😉

septim
20. kvě 2010

neni zac ale je to uz hodne prebrane jsem objednavala uz dopolko 😒

janysek70
20. kvě 2010

Tak to je blbé, snad povolíš, aby ti nemuseli zase pomáhat doktoři 😒

Sep, dík, jdu juknout 🙂

marhulinka
autor
20. kvě 2010

Janysku toho se právě bojím...máme ještě chvíli čas,pak se mám ozvat dokymu a poreferofat,jestli to jde...on říkal,že by mě museli jinak nastřihnout,že to mám vážně dost sešité ☹

janysek70
20. kvě 2010

Tak jsem objednala 4 overálky v 74 a ty krásné modré capáčky 🙂

coko.joko
20. kvě 2010

a koukam tady se nakupuje ve velkym..... 😀
holky je normalni abych hodku kojila a ten nas prcek ma porad hlad a kdyz ho dam od prsa tak rve jak blazen.... 😕

janysek70
20. kvě 2010

Jestli tě jen nedumlá a taky něco vypije.....?

marhulinka
autor
20. kvě 2010

No nám v porodce říkali,že kojit se má těch 20minut,to je dítě plně najezeno...to tě určitě dumlá jako dudák a nejí 😒

coko.joko
20. kvě 2010

on pije tak tech 20minut a pak uz jen chvilkama a kdyz mu seberu prso,tak zacne rvat na cely barak...dudak nechce tak ja uz nevim co delat.....